dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1623

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    No to się interesuje i gdzie idzie pytać o materały budowlane i ocieplenie? Kogo pyta o instalacje? Więc, zgodnie ze swoją najlepszą wiedzą, do fachowców idzie i pyta.
    To potem tak wychodzi, jak doradcy budowlani doradzą. Wiesz lepiej? Zrób to, co do Liwka napisałem. Uchronicie może kilku inwestorów przed takim błędem życiowym. A tymczasem Wy tu po co? Tylko pośmiać się i wydrwić. I te pseudomądrości życiowe. Czy Twoim zdaniem Twoje posty coś wniosły? Tak, kolejny raz pokazują, jacy "mądrzy" przed budową byli Arturo czy Liwko. Szkoda tylko, że nie potraficie innych tą wiedzą zarazić, by własnego zdrowia nie szarpać wyziewami z okolicznych kominów. Dlaczego ciągle musicie się dowartościowywać pisząc te docinki? Kompleksy? To do psychologa.
    Do jakich fachowców ? O jakich fachowcach mówisz ?
    Z wioski obok ?
    A może trzeba by było ze wsi zabitej dechami wysciubic nosa na świat ?
    Ja przed budową nie rozmawiałem z fachmanami od ekosyfu bo żal mi było wyrzucać ciężko zabroniona kasę na syf w nowym domu bo ja miastowy i do syfu nie zwyczajny
    A czemu tutaj pisze ? Żeby inni nie miastowi wiedzieli i dowiedzieli się że można czysto i tanio nawet prądem

    Dlatego u dziennik budowy mam w stopce dla mało kumatych miastowych u nie kumatych nie miastowych
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 31-07-2015 o 20:00

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Do jakich fachowców ? O jakich fachowcach mówisz ?
    Z wioski obok ?
    A może trzeba by było ze wsi zabitej dechami wysciubic nosa na świat ?
    Ja przed budową nie rozmawiałem z fachmanami od ekosyfu bo żal mi było wyrzucać ciężko zabroniona kasę na syf w nowym domu bo ja miastowy i do syfu nie zwyczajny
    A czemu tutaj pisze ? Żeby inni nie miastowi wiedzieli i dowiedzieli się że można czysto i tanio nawet prądem
    No to wystaw nos zza klawiatury sprawdź, co w Twoim mieście nie zabitym dechami doradzą jako źródło ogrzewania. Spróbuj też w ramach ćwiczeń przed wyjściem na świat napisać posta, w którym nikogo nie obrazisz, w realnym świecie takie gadanie, jak Twoje pisanie może spowodować, że do oka wpadnie Ci paproch wielkości pięści rozmówcy.
    Ostatnio edytowane przez QIM ; 31-07-2015 o 20:07

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Do jakich fachowców ? O jakich fachowcach mówisz ?
    Z wioski obok ?
    A może trzeba by było ze wsi zabitej dechami wysciubic nosa na świat ?
    Ja przed budową nie rozmawiałem z fachmanami od ekosyfu bo żal mi było wyrzucać ciężko zabroniona kasę na syf w nowym domu bo ja miastowy i do syfu nie zwyczajny
    A czemu tutaj pisze ? Żeby inni nie miastowi wiedzieli i dowiedzieli się że można czysto i tanio nawet prądem

    Dlatego u dziennik budowy mam w stopce dla mało kumatych miastowych u nie kumatych nie miastowych
    Miastowy, hehe
    Artur właśnie Ci to już nie raz pisałem żebyś to właśnie Ty wyściubił swój nos spoza laptopa i zobaczył jak to wszystko wygląda w realu.
    Piszesz że do ekosyfu nie zwyczajny ale na kopalnię podanie do roboty złożyłeś ?
    To jak to z Tobą jest ? niby nie zwyczajny i ekosyf be ale jak za kaskę to już cacy ?
    Trzeba być konsekwentnym a nie zaprzedać dusze "czarnemu diabłu" za kilka srebrników
    Dlaczego Ty wszystkich musisz obrażać ? Tobie się tylko wydaje że jesteś lepszy, skąd wiesz czy tak jest ?
    a może ktoś czytając właśnie Twoje posty uważa Cię za jakieś dziwadło ?
    Pokory trochę chłopie.

  4. #4
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał karoka65 Zobacz post
    Miastowy, hehe
    Artur właśnie Ci to już nie raz pisałem żebyś to właśnie Ty wyściubił swój nos spoza laptopa i zobaczył jak to wszystko wygląda w realu.
    Piszesz że do ekosyfu nie zwyczajny ale na kopalnię podanie do roboty złożyłeś ?
    To jak to z Tobą jest ? niby nie zwyczajny i ekosyf be ale jak za kaskę to już cacy ?
    Trzeba być konsekwentnym a nie zaprzedać dusze "czarnemu diabłu" za kilka srebrników
    Dlaczego Ty wszystkich musisz obrażać ? Tobie się tylko wydaje że jesteś lepszy, skąd wiesz czy tak jest ?
    a może ktoś czytając właśnie Twoje posty uważa Cię za jakieś dziwadło ?
    Pokory trochę chłopie.
    Syfu w domu nigdy w życiu ale do darmozjadów za którym płacicie to czemu nie.
    Typowy ryl jakim jest m.in minertu zarabia ok.60tys.zł netto rocznie za faktycznej pracy ok.4-5h na szychta.
    Żyć nie umierać
    Dlatego złożyłem podanie o pracę do darmozjadów a że tam same pociotki to i nie wpuszcza

    I oni jeszcze opony palą...
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 31-07-2015 o 20:47

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Nie po to zadałem tutaj pytanie aby być mieszanym z gównem. Podałem oryginalne zapotrzebowanie 11,2 KW Odejmując garaż wychodzi jeśli dobrze pamiętam 9,6 lub 9,8 odejmując moje zmiany w ociepleniu wyjdzie pewnie koło 6-7KW + CWU ( 2-3KW) lub bez CWU z PC. W takim układzie piec podajnikowy 10-12 KW jest chyba jak najbardziej na miejscu?? Czy jest sens założyć PC do CWU. Latem piec będzie miał wolne a PC z fotowoltaiką powinno wyjść grosze??
    Arturo72 masz dużo lepszą izolację od mojej
    Karoka 65 dzięki za pomoc

  6. #6
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    odejmując moje zmiany w ociepleniu wyjdzie pewnie koło 6-7KW + CWU ( 2-3KW)
    Czyli wyszła głupota.
    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    N
    Arturo72 masz dużo lepszą izolację od mojej
    Zatem proszę o wyniki z OZC a nie rozważania teoretyczne czy lepsza czy gorsza izolacja.
    Bez OZC nie dobierzesz optymalnego źródła ciepła do domu a przy okazji zostaniesz zmieszany z g..em bo nie wiesz co i po co i dlaczego i za ile i jak
    Czy słusznie ktoś tak uważa,to sobie odpowiedz

    Ja osobiście uważam,że nic nie wiesz
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 31-07-2015 o 22:12

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    Nie mam OCZ, ale izolację masz lepszą.
    Arturo72 ?<>#$#@ z Ciebie.
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 31-07-2015 o 22:15

  8. #8
    Arturo72
    Guest
    Arturo72

    Domyślnie

    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Nie mam OCZ, ale izolację masz lepszą.
    Czyli nie mozesz dobrać odopwiedniego źródła ciepła do domu,zrób OZC i wróć z zapytaniem znając konkrety.
    Chyba,że nabierzesz się na ładną gadkę sprzedawców ekosyfu i ich klakierów,którzy zrobią Ci tylko krzywdę
    Cytat Napisał kulibob Zobacz post
    Arturo72 ?<>#$#@ z Ciebie.
    A to ja wiem nie od dziś
    Ostatnio edytowane przez Arturo72 ; 31-07-2015 o 22:37

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arturo72 Zobacz post
    Chyba,że nabierzesz się na ładną gadkę sprzedawców ekosyfu i ich klakierów,którzy zrobią Ci tylko krzywdę

    A to ja wiem nie od dziś
    A Tobie któryś zrobił krzywdę, że tak o nich nieprzychylnie piszesz?

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    karoka65

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Stary Grodków
    Kod pocztowy
    48-319
    Posty
    11.077

    Domyślnie

    Widzę że nałożyły się dwa posty podobnej treści

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony