dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Grzejniki Radox

    CZy ktoś słyszał/używa grzejniki firmy Radox? Warto to zachodu?
    Dominik

  2. #2
    Banned
    dynamical

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    bytom
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    20

    Domyślnie

    Nie znam takich, osobiście chyba bym nie zaryzykował...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał dynamical Zobacz post
    Nie znam takich, osobiście chyba bym nie zaryzykował...
    temat zagłębiałam kilak miesięcy temu. brak przedstawicielstwa w Polsce, sprowadza to jakaś firma z warszawy. Jak wygląda gwarancja jakość jest wielkim zapytaniem. Ceny atrakcyjne lecz chytry dwa razy płaci.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie lepiej zainwestować w sprawdzone Purmo ?

  5. #5
    Banned
    dynamical

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    bytom
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    20

    Domyślnie

    Też ponoć dobra firma...

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.135
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Deweloper wybierze płytę najtańszą z możliwych, natomiast inwestor indywidualny powinien jednak stosować prócz ceny jeszcze inne kryteria, nieprawdaż?

    Czym różni się jeden grzejnik płytowy od drugiego?

    Czym ogólnie różnią się od siebie różne typy grzejników?

    Pozdrawiam
    Bogusław

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar RobertoBumBum
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Zielonka
    Kod pocztowy
    21-417
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ja mam grzejniki Radox, zdecydowaliśmy się na nie z żoną ze względu rozsądną cenę przy ciekawym wyglądzie. Nie jestem w stanie określić jak sprawują się ogólnie, jedynie na naszym przykładzie, ale puki co jesteśmy zadowoleni, działają bez zarzutu a i wyglądają dobrze. Początkowo też myśleliśmy o Purmo, ale zastanawialiśmy się nad kilkoma wariantami. Radoxa znalazłem w internecie, ale,że ja wolę pomacać więc pojechaliśmy do sklepu obejrzeć na żywo, i faktycznie wzory są nowoczesne, jest z czego wybierać.
    Jak pisała martulaa faktycznie ma to na wyłączność ta jedna firma, mają sieć kilku sklepów w Polsce. Bądź co bądź z tego co się dowiedziałem i na postawie przeprowadzonego wywiadu środowiskowego : Radox ma kilka fabryk, pracują ponoć na niemieckim sprzęcie, firma jest dość świeża bo jest na rynku chyba kilka lat, ale ich fabryka produkowała dla innych dużych firm grzejnikowych przez lata. W kwestii jakości - nie używa powłoki miedzianej jak większość tanich firm grzejnikowych. Mają też jakieś certyfikaty różnej maści ale nie pamiętam dokładnie co i jak bo się aż tak nie wgłębiałem. Gwarancja do 10 lat. Tak jak już pisałem ja jestem zadowolony, znajomym poleciliśmy, kupili, też zadowoleni, ale najlepiej na spokojnie sobie poszukać i dobrać coś odpowiedniego dla siebie, bo jak komuś nie zależy za specjalnie na wyglądzie to może lepiej Purmo? Ale powiem szczerze ,że ile by się nie zastanawiało to i tak nie przewidzisz - teraz potrzebowaliśmy więcej grzejników więc kupiliśmy trochę tańsze i jest w porządku, poprzednio było ich nie wiele więc kupiłem droższe, Vasco, na pewniaka, że na pewno będą ok a okazało się ,że zabawy miałem przy nich co nie miara

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    radomiak

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    2

    Domyślnie

    Niedawno kupiliśmy kilka grzejników Radox, z tego co tu czytam trochę się pozmieniało, jeśli chodzi o przedstawicielstwo to są już w Polsce nawet mają Polską stronę internetową, ceny są atrakcyjne ale nie tylko to zaważyło o decyzji zakupu grzejników Radoxa, istnieją od 93, w tym czasie wykonali dużo inwestycji w rozwój firmy i to procentuje, pierwszy raz spotkaliśmy się z marką Radox podczas urlopu we Włoszech na expocomfort w Mediolanie, i tak wyszło że wybraliśmy ich grzejniki, mogę stwierdzić że są godne polecenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony