dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37

Temat: Dom Adamusa

  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Domek sliczny . Chcialam zobaczyc projekt , ale nie ma Kamy w ArchTim.

  2. #22

    Domyślnie

    Tak to fakt nie ma KAMY w ArchTIM`ie ale znajdziesz ją w Muratorze http://www.projekty.murator.pl/preze...IdProjektu=176 w moim przypadku zrobiłem adaptację polegającą na przedłużeniu garażu tak aby stworzyć pracownię dla mnie o pow. ok20m2 stąd obok garażu w moim domku widzisz okno Polecam ten projekt i pozdrawiam !

  3. #23

    Domyślnie

    Adamu-sku U mnie też okiennice spełniać będą li wyłącznie zadanie dekoracji , a rolety będą schowane ( okna razem z roletami ) , ale moje wątpliwości sa innego typu , tzn czy jedno i drugi sie " nie gryzie" . Może przesadzam ,ale nigdzie nie widziałam takiego rozwiązania i dlatego sie Ciebie uczepilam ....Planujesz te okiennice jeszcze teraz jesienią czy później /? Jestem ciekawa .... i oczywiście prosze o zdjęcia
    Okiennice planuję wykonać w przyszłym roku po położeniu finalnego tynku, tak więc bedę dla Cibie pierwszym z tego rodzaju rozwiązaniem, dla mnie liczy się funkcjonalność-stąd rolety ale wygląd też ma ogromne znaczenie stąd-okiennice napewno zobaczysz efekt moich prac na mojej stronce tak więc zapraszam (sam chętnie bym zobaczył jak to bedzie u Ciebie wyglądać). Jak bedę miał trochę czasu to postaram sie zrobić fotomontaż i pokażę mój domek tak jakim on bedzie po wykończeniach będą tam również okiennice !

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    O tak , zrób fotomontaż.....plissssss....

  5. #25
    Guest

    Domyślnie

    Ale u Was pieknie sie robi. Zycze szybkiej przeprowadzki.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Ale kolorowo Super!
    To zostały dwa tygodnie
    Trzymam kciuki!
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Ale kolorowo Super!
    To zostały dwa tygodnie
    Trzymam kciuki!
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  8. #28

    Domyślnie

    WItam !
    Za tydzień musze juz mieszkać zostały nam panele i kominek MAGI ...damy radę ?! ... yes, we can !
    Pozdrawiam !

  9. #29
    Guest

    Domyślnie

    Bardzo ładnie.Tak ciepło, ładne kolorki.Buziaczki dla Filipka.

  10. #30

    Domyślnie

    Czytam i oczom nie wierzę - okiennice i rolety zewnętrzne Gdybym coś takiego zobaczyła śmiałabym się chyba z pół godziny
    Jak nie widać że jest i to i to ??- a wieczorem to od razu ciemności egipskie u was zapadają? a rano też nie będzie widać tego cudacznego rozwiązania??
    Są inne metody optycznego powiększenia okien np. bonie.
    Ew-ka nie daj wpuścić się w maliny. bo będzie rzeczywiście kwiatek przy kożuchu.

    Ogólnie domek b.ładny, też budujemy parterówkę. Ciekawe jaki kolor planujecie ? Pozdrawiam Ela

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    D'arek-Ela - nie tak szybko z tym śmiechem .....bo niby co ? roleta zewnętrzna "gryzie sie " z okiennicami ? a roletki wewnętrzne to niby nie?
    A jak nie rolety , to co ? U mnie na osiedlu jest domek z okiennicami ale tylko do ozdoby ,bo zasłaniają okna roletami wewnętrznymi ,ale w jakieś koszmarne słoneczniki czy gwiazdy i to dopiero jest koszmarny widok Moje okna - złoty dąb - rolety zewnętrzne -złoty dąb - okiennice -zloty dąb ...nie wydaje mi sie to zestawem koszmarnym , aczkolwiek jeszcze takoego zestawienia na żywo nie widziałam ( ale mam wyobraźnię ) ale jeśli będzie to nieciekawe zestawienie w realu ..... ....wtedy coś pokombinuję ......

  12. #32

    Domyślnie

    Nie wiem co jeszcze się gryzie z okiennicami ale żaluzje zewnętrzne zdecydowanie. Może dlatego tak mało ludzi się decyduje na okiennice, które też mi się bardzo podobają. Może zainstalowałabyś okiennice, które można otwierać i zamykać z wewnątrz? Ela

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał D`arek
    Może zainstalowałabyś okiennice, które można otwierać i zamykać z wewnątrz? Ela
    odpada ... po pierwsze - niezręcznie sie je zamyka ...po drugie -zamówione okna z roletami.....po trzecie -okiennic jeszcze nie zamówiłam .....po czwarte -pożyjemy zobaczymy

  14. #34

    Domyślnie

    Witam po dłuższej przerwie !
    Człowiek mieszka w domu i nawet nie wie jak nazywa sie jego projekt okazało sie że ArchTim odsprzedał mój projekt Muratorowi i teraz figuruje on w kolekcji muratora pod nazwą "Z BLASKIEM" przekazuję te informację zainteresowanym bo wiem że sporo osób szuka informacji na temat tego projektu a ja sam nie zdawałem sobie sprawę ze zmiany nazwy.
    Tak więć dom Adamusa to dom C64 "Z blaskiem" z kolekcji Muratora.
    PS1.
    Odwiedział mnie ostatnio Pan Papliński z redakcji Muratora tak wiec wkrótce na łamach gazety będzie można poczytac o moich "zmaganiach" z budową jak i samym projekcie, zapraszam !
    PS2.
    Wkrótce zaktualizuję strone WWW bo zmian zaszło dużo ale czasu wciąż brak na zabawę.

    Pozdrawiam !

  15. #35

    Domyślnie

    Bardzo ladny domek. Takie wlasnie nam sie podobaja))

  16. #36

    Domyślnie

    Piękny dom.Uwielbiam parterówki.
    Mój niestety musiał trochę urosnąć,ze względu na rozmiar działki
    Ania, bywa też mąż Wojtek
    A to nasz domek
    http://www.murator.com.pl/forum/view...=asc&highlight

  17. #37

    Domyślnie

    Też mi się baaardzo podoba. Pozdrawiam.
    Lepiej .......... nie mówić !

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony