dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Beton komórkowy YTONG, H+H, SOLBET 24cm + 20cm stropianu. Co wybrać?

    Witam,

    jestem w trakcie wyboru materiałów do budowy domu http://www.archipelag.pl/projekty-domow/marcel-iii-g2

    W tym roku chcę zrealizować stan "0".

    Zdecydowałem się na beton komórkowy 24cm + ocieplenie 20cm stropianem. Strop gęstożebrowy. Dach wełna 30 cm (18 + 12) lub piana pur (opinie?)

    Którego producenta wybrać beton komórkowy, czy zwracać uwagę na bloczki typu energo, termo itd. czy to tylko chłyt marketingowy?

    Z góry dzięki za opinie

  2. #2
    Gos**c
    Guest
    Gos**c

    Domyślnie

    Cytat Napisał wykonawca7 Zobacz post
    Zdecydowałem się na beton komórkowy 24cm + ocieplenie 20cm stropianem
    Z góry dzięki za opinie
    BK jest materiałem konstrukcyjnym w tym wypadku dlatego wybrałbym producenta, który produkuje dobrej jakości bloczki.

  3. #3

    Domyślnie

    Dobre tzn. jakiego producenta?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Tobi12
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Zory
    Kod pocztowy
    42-134
    Posty
    11

    Domyślnie BK

    Cytat Napisał ykonaw7 Zobacz post
    Dobre tzn. jakiego producenta?
    Wykonuje murarkę BK od 16 lat . Kiedyś byłem zdania ze tylko Ytong ale od jakiegoś czasu uważam ze solbet nie jest gorszy a tańszy i większy . Ważne jest jednak zeby to był mur jednorodny nie BK+ styropian . Jeśli chcesz pogadć i mieszkasz w okolicy Rybnika , zapraszam .

  5. #5

    Domyślnie

    Witam. Ja tez wiosną zaczynam budować z BK 24 + s20 ... Projekt nam indywidualny i mój architekt z dużym doświadczeniem uważa ze to optymalne rozwiazanie. Chyba naprawdę tak uważa skoro budował w tej technologii swój prywatny dom tez.

  6. #6

    Domyślnie

    Przy okazji polecam naszą aplikację mobilną Niezbędnik H+H.
    https://play.google.com/store/apps/d...bitouch.hplush
    Darmowe narzędzie umożliwiające wyliczenie potrzebnej ilości systemowych elementów z betonu komórkowego H+H do wybudowania domu oraz ułatwiające kontakt z Regionalnym Przedstawicielem Handlowym.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony