Witam chciałbym się dowiedzieć czy możliwe i opłacalne jest przerobienie 25m domku rekreacyjnego znajdującego się na działce budowlanej o powierzchni 800m2 , na 50 m dom mieszkalny . Ogólnie mam dwie opcje albo sprzedać działkę z domkiem za ok 120 tyś zł plus dołożyć trochę i kupić małe mieszkanie, albo odłożyć trochę więcej i dobudować 25m powierzchni i mieszkać w pięknej okolicy 8km od Torunia . Domek jest wykonany z pustaka na porządnych fundamentach, z dachem dwu spadzistym wyłożonym dachówką , jest ocieplony styropianem i otynkowany, w środku jest wyłożony kafelkami , ma podpięty prąd woda jest doprowadzona ze studni po przez pompę posiada również małą toaletę , istnieje możliwość podpięcia kanalizacji ponieważ każda działka ma przyłącza oraz jest pociągnięty obok gaz więc również można się podpiąć . Chciałbym się dowiedzieć jakie mogły by być koszta dobudowania dużego pokoju z kuchnią i czy istnieje w ogóle taka możliwość oraz jak to wygląda z papierami w takim wypadku . odległość ścian od sąsiednich działek i zabudowań była wyliczana zgodnie z panującym prawem budowlanym . Dach do przybudówki myślę że można by zrobić nawet płaski o ile jest taka możliwość . Jestem totalnym laikiem i chciałbym wiedzieć czy w ogóle jest sens się nad tym zastanawiać jak ktoś jest w stanie mi to wyliczyć tak mniej więcej byłbym wdzięczny

kilka fotek do działki mam tylko takie niestety :