dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Karolina1984

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Konstantynów Łódzki
    Kod pocztowy
    95-050
    Posty
    1

    Domyślnie Wybór okien- Avante, Witraż, Drutex, może coś jeszcze innego ??

    Witam.

    Mamy dom w stanie surowym otwaartym, ruszyliśmy właśnie w elektryką..
    Na dniach będziemy zamawiać okna i drzwi balkonowe/ tarasowe ....
    Przejechaliśmy się po kilku firmach.
    Póki co mamy wycenę Drutexu, chociaż nam poleca zamiast niego- okna witraż ( odrobinę taniej o dziwo, ale twierdzi,że lepsze.).
    Czekamy na wycenę Avante ( okna dużo lepiej się prezentują , ale opinie na różnych forach są skrajne....).

    o witrażach nie widziałam prawie nic- czy ktoś z Was ma z nimi jakieś doświadczenie ??

    Wiem, że Drutex to zapewne kicha a obawiam się, że Avante mogą być finansowo zaporowe.


    Nie mamy żadnych szczególnych wymagań co do okien ( co śmieszne, tu, gdzie obecnie mieszkamy, 8 lat temu zamontowaliśmy okna no name zamówione w postkomunistycznym "GSie"- przez 8 lat nie zepsuło się nic, w mieszkanku ciepło, każdy element działa wspaniale....).

    Jakich firm okien jeszcze poszukać ( nasz pułap cenowy to załóżmy cena Drutexu + 20%) ??

    Nie chcemy montować byle g...a, ale nie ukrywam,, że po prostu nie stać nas na rzeczy z górnej półki.

  2. #2

    Domyślnie

    Moim zdaniem każdej firmie może się zdarzyć bubel i dużo zależy od montażu. My z żoną ostatecznie wybraliśmy Witraż ze względu na najlepszą cenę i bardzo dobrze zrobiliśmy. Są szczelne, nie parują, nie odbarwiają się, nie wiem czego więcej chcieć od okien. Jeśli najtaniej wychodzą okna Witraża to nie ma nad czym się zastanawiać.

  3. #3

    Domyślnie

    Skończcie już ta nieudaną reklamę

  4. #4
    Banned
    wodanm

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    32

    Domyślnie

    Ewentualnie .W dobrych cenach oferują okna w technologii pasywnej pvc. Okna takie są tańsze od drewnianych ale za to posiadają bardzo dobrą izolację cieplną tak więc mieszkanie bardzo dobrze trzyma ciepło oraz mozńa zaoszczędzić na ogrzewaniu.
    Zajmują się również montażem okien wszystko jest bezpieczne a sam montaż jest krótki. Trwa maksymalnie 1 dzień.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 09-12-2015 o 09:40 Powód: Reklamy są niezgodne z regulaminem forum

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    U mnie w domu będą okna Schüco Corona SI 82

    Szukałem okien łączacych elegancje, prostote, energooszczędność.

    Ktos z Was ma takie okna ?

  6. #6

    Domyślnie

    Po wyborze okien nie zapomnij przypilnować dobrego i ciepłego montażu. Zapoznaj się pobieżnie chociaż ze sztuką montowania okien, a potem zweryfikuj teorię z praktyką w Twoim domu. Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar santosz@wp.pl
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Debnica Kaszubska
    Kod pocztowy
    76-248
    Posty
    1.089
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ostatnio coraz wiecej słyszę o oknach. Firmy KMT, robią na Aluplascie i Veka ale nie wiem jak z cenami, widziałem profile i wyglądają bardzo dobrze, spróbuj sie u nich dowiedziec
    Dziennik budowy - komentarze wręcz pożądane

    Dom Z183 pow. użyt.131, grzewcza 161, garaż w bryle, użytkowy z poddaszem, płyta fundamentowa własnoręczna 20cm EPS200, ściany ytong 24 plus 22cm styro lambda 0,40, okna Iglo Energy trzy szyby u=078, WM z reku Dospel 400, PC Panas Aquarea 9kW oraz całość podłogówka,

    Od 01.09.2014 do 31.05.2015 rachunek za CO i CWU - 1300zł,
    Od 01.10.2015 do 05.01.2016 rachunek za CO i CWU - 530zł

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony