dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    piotrekm2015

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    malechowo
    Kod pocztowy
    76-142
    Posty
    2

    Domyślnie Stollar Okna Drewniane antywłamaniowe P4 WK2 nieszczelne !!!! Bubel za 60 tys złotych

    Witajcie od ponad roku borykam się z wielkim problemem.

    Wybudowałem dom z "bala" jeśli można 70 mm nazwać balem a raczej balikiem. Wyposażyłem go w "piękne " okna drewniane firmy Stollar . W zeszłą zimę przytrafiła mi się niemiła sytuacja , siedząc w salonie zauważyłem ruch firanki przy jednym z okien. Na dworze wiał bardzo mocny wiatr, na początku myślałem że to ruchy powietrza wywołane ogrzewaniem , nic bardziej mylnego , podstawiłem rękę w miejscu gdzie na dole schodzą się dwa skrzydła okna i okazało się , że okno wieje niemiłosiernie. Sprawdziłem wszystkie okna w domu jest ich 9 dwu skrzydłowych w tym 4 duże balkonowe . Każde z nich jest nieszczelne ( jak za czasów PRL-u ) . Zaczęła się moja batalia ze Stollarem, oczywiście wina jest wszędzie tylko nie po stronie firmy. Wymienili jakieś tam uszczelki popsikali sprężarką a ja dalej czuje ruch powietrza , czekam na zimę aby dalej reklamować.

    Ciekawostką jest to , że fachowcy ze Stollaru podczas zamawiania okien nie odradzili mi okien z ruchomym słupkiem , ok ja zamawiałem ale niekoniecznie muszę się na tym znać, tym bardziej że okna są antywłamaniowe. Dopiero po czasie w miarę mojej edukacji dowiedziałem się że sens stosowania WK2 i P4 przy ruchomym słupku jest niewielki . Okucia MACO.

    Chcę przestrzec przez kupowaniem okien z tej firmy są niekompetentni i bezczelni , klient kupił zapłacił kupę siana mamy go w dup....e .

    Generalnie zastanawiam się na antyreklamą tych okien oczywiście jeśli w zimę coś z tym nie zrobią. Chcę wyciągnąć jedno okno i porąbać je siekierą nagrywając przy tym profesjonalny filmik który wrzucę do sieci .

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Porąbać zimą? I jeszcze spalić? Bardziej widowiskowo byłoby teraz, a i otwór do zimy zdążysz czymś innym zatkać.
    Siekierą nie udowodnisz nic. Ale na pewno Ci ulży.

    A by pomóc innym, napisz jak kupowałeś okna. Tańszych firm już nie było?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    ...A by pomóc innym, napisz jak kupowałeś okna. Tańszych firm już nie było?
    Oj Fin, prowokujesz
    Przecież kupił idealny stosunek ceny do jakości
    Nie przejmuj się innymi Fin, mają to na co zasługują

  4. #4

    Domyślnie

    Trochę serwisowałem kilkuletniego Stollara w PCV, Ideal 4000 na Siegenii. Gorzej niż Dobryplast. Jeśli w drewnie trzymają podobny poziom to walka zapowiada się długa i nierówna

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    piotrekm2015

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    malechowo
    Kod pocztowy
    76-142
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Porąbać zimą? I jeszcze spalić? Bardziej widowiskowo byłoby teraz, a i otwór do zimy zdążysz czymś innym zatkać.
    Siekierą nie udowodnisz nic. Ale na pewno Ci ulży.

    A by pomóc innym, napisz jak kupowałeś okna. Tańszych firm już nie było?

    Nie miałem poglądu na to czy są to okna dobre czy złe, wykonawca mojego domu współpracuje z firmą Stollar dlatego mam te okna, do wyglądu okien przyczepić się nie mogę. Mam jednego HS-a 2,4 m h i 220 sz i nie mogę powiedzieć nic złego an to okno. Okna są ładne , dobrze wykończone ale poza tym koniec ich zalet.

    Od kolegów z forum oczekuję porady a nie krytyki, nie jestem ekspertem w oknach, gdybym wiedział że to szajs dopłaciłbym 10-20 tys żeby mieć lepszy produkt. Chciałbym wiedzieć jak z nimi walczyć a jeśli się nie da to po prostu stać mnie na to żeby po zimie wszystkie te okna wyjeb....... na zbity pysk i spalić przy tym upiec kiełbaskę i napić się zimnego piwa.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Skoro wina jest wg serwisu "wszędzie tylko nie u nich" to może przytocz jakieś argumenty. Obwiniasz fabrykę, ale to montażyści mają ogormny wpływ na końcowe działanie okna. Może też dorzucili swoje trzy grosze.
    Wykonawca okien jest sprzedawcą? Czy tylko współpracuje (tzn. bierze prowizję za polecenie). Określ konkrety i składaj reklamacje.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony