dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 245
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 4893
  1. #241
    Guest

    Domyślnie

    O.K.

    dziękuję.

    pozdrawiam,

  2. #242

    Domyślnie

    Cytat Napisał Filo
    Witam,

    Rozmawiałem z Wojciechem Naruckim (Legalett) i prosił aby osoby, które nie otrzymały odpowiedzi zgłosiły sytuację na adres:

    [email protected]

    Obiecał interwencję.
    Hallo ,
    dzisiaj napisalem jak sie cos ruszy dam znac,dzieki .

  3. #243

    Domyślnie

    Dzisiaj dostalem odpowiedz.Wyczerpujace odpowiedzi i porady!Super

  4. #244

    Domyślnie

    Cytat Napisał Filo
    Witam,

    Rozmawiałem z Wojciechem Naruckim (Legalett) i prosił aby osoby, które nie otrzymały odpowiedzi zgłosiły sytuację na adres:

    [email protected]

    Obiecał interwencję.

    Hallo,
    otrzymalem ponownie odpowiedz od Pana Naruckiego ,bedzie wycena stara sie w o plan budynku.SERVIS 1A POLECAM tego przedstawiciela firmy Legalett!!!

  5. #245

    Domyślnie

    Witam.

    Dzwoniłem dzisiaj do Legalettu...
    Odebrała miła Pani. Sprawdziła, że wysłałem zapytanie 20 sierpnia (zgadza się) i najpóźniej jutro otrzymam ofertę...

    Zapewniam, że będe drążył temat

  6. #246

    Domyślnie

    Cytat Napisał facio
    Witam.

    Dzwoniłem dzisiaj do Legalettu...
    Odebrała miła Pani. Sprawdziła, że wysłałem zapytanie 20 sierpnia (zgadza się) i najpóźniej jutro otrzymam ofertę...

    Zapewniam, że będe drążył temat
    Wczoraj oferty nie otrzymałem... Zadzwoniłem przed chwila, ponownie odebrała Miła Pani - "wczoraj mieliśmy uszkodzoną linie (skradziono kabel) w dniu dzisiejszym otrzyma Pan oferte"

    czekam więc....

  7. #247

    Domyślnie

    Cytat Napisał facio
    Cytat Napisał facio
    Witam.

    Dzwoniłem dzisiaj do Legalettu...
    Odebrała miła Pani. Sprawdziła, że wysłałem zapytanie 20 sierpnia (zgadza się) i najpóźniej jutro otrzymam ofertę...

    Zapewniam, że będe drążył temat
    Wczoraj oferty nie otrzymałem... Zadzwoniłem przed chwila, ponownie odebrała Miła Pani - "wczoraj mieliśmy uszkodzoną linie (skradziono kabel) w dniu dzisiejszym otrzyma Pan oferte"

    czekam więc....


    Ja jednak dzwonibym do Pana Naruckiego,co i Tobie radze.

  8. #248

    Domyślnie

    Cytat Napisał Matti
    Cytat Napisał facio
    Cytat Napisał facio
    Witam.

    Dzwoniłem dzisiaj do Legalettu...
    Odebrała miła Pani. Sprawdziła, że wysłałem zapytanie 20 sierpnia (zgadza się) i najpóźniej jutro otrzymam ofertę...

    Zapewniam, że będe drążył temat
    Wczoraj oferty nie otrzymałem... Zadzwoniłem przed chwila, ponownie odebrała Miła Pani - "wczoraj mieliśmy uszkodzoną linie (skradziono kabel) w dniu dzisiejszym otrzyma Pan oferte"

    czekam więc....


    Ja jednak dzwonibym do Pana Naruckiego,co i Tobie radze.
    Dostałem ofertę cenową 31 sierpnia 2005

  9. #249
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Załatwiłem sobie taryfę weekendową w Zakładzie Energetycznym.

    Strefę nocną mam teraz przez całą dobę w sobotę i niedzielę. No i oczywiście 13-15 i 22-6 w dni powszednie. Po 0.18 za kWh.

    Mam nadzieję że teraz łatwiej będzie Legalettowi utrzymać w domu temperaturę Poza tym mam wreszcie poddasze w stanie "nieprzewiewnym" więc będzie mniej strat.

    Jesień i zima pokaże, jak to teraz będzie...

  10. #250

    Domyślnie

    Witam,
    no to gratulacje PIK33. Czy taka taryfa jest czymś nowym i obowiązuje na teren całego kraju? Musze zapytać w naszym ZE.
    Napisz prosz jak wydatki za minioną zimę - ilę średnio miesięcznie?

    A kable sieciowe rzeczywiście Legalett ukradli.

    Pozdrawiam
    Piotr

  11. #251

    Domyślnie

    Cytat Napisał pik33
    Załatwiłem sobie taryfę weekendową w Zakładzie Energetycznym.
    Strefę nocną mam teraz przez całą dobę w sobotę i niedzielę. No i oczywiście 13-15 i 22-6 w dni powszednie. Po 0.18 za kWh.
    pik33 jak to się załatwia? Wolę wiedzieć nim ostatecznie postawię na Legalett.

    Cytat Napisał pik33
    Jesień i zima pokaże, jak to teraz będzie...
    Na pewno pokaże i Ty nam, proszę, też pokaż na forum

  12. #252
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vset

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy może ktoś budował na takiej płycie w okolicach Łodzi lub Kalisza i chciałby się pochwalić i wymienić doświadczeniami
    Pozdrawiam Andrzej

  13. #253

    Domyślnie

    a czy mozna zastosować ogrzewanie systemem legalett w budynkach podpiwniczonych?

  14. #254

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldun
    a czy mozna zastosować ogrzewanie systemem legalett w budynkach podpiwniczonych?

    Jezeli zrozumialem dobrze Pana Naruckiego to jest to mozliwe.

  15. #255

    Domyślnie

    Witam,
    Z zaciekawieniem przeczytałam informacje na forum dot. legalettu i jestem bardzo zainteresowana wykonaniem takiego rozwiązania w moim przyszłym domku. Moje pytania i wątpliwości:

    1. Mój projekt to dom o pow. użytk. 240m2 (+garaż i pom. gosp.), pow. zabudowy 289m2, z czego pow. użytk. na parter przypada 170m2, na poddasze 60m2. Parter jest otwarty w części ku poddaszu antresolą. Czy w takim przypadku sprawdziłoby się rozwiązanie grzewczego fundamentu + grzewczy strop? Czy przy grzewczym stropie rozkład temperatur na parterze nie będzie zaburzony?

    2. Gaz mamy ok. 100 m od działki, skłanialibyśmy się do wykonania pompy ciepła (korzystny kredyt podobno). Jak legalett działa w przypadku pompy ciepła i jak jest ogrzewana CWU?

    3. Nie wiem, które nowoczesne rozwiązania są naprawdę godne polecenia i sprawdzaja się w życiu codziennym. Co moglibyście mi doradzić: legalett + pompa ciepła czy legalett + rekuperacja i en. elektr. Bo według mojego rozeznania dociągnięcie gazu byłoby dosyć kosztowne, kolektorami nie jestem zainteresowana. Nie stać mnie na wszystko naraz, a chciałabym wybrać jak najlepiej , nawet kosztem większej inwestycji, tak by w przyszłości eksploatacja była tania.

    4. Sen z powiek spędza mi sposób ogrzewania cwu (punkt 2) oraz wybór kominka, a dokładniej czy jest sens robienia kominka z płaszczem wodnym jako "wspomagacza" cwu, czy zwykłe rozprowadzanie ciepła proponowane m.in. przez legalett.

    5. Czy przy legalecie można podłogi wykończyć parkietem korkowym? Myślę o korku na poddaszu. Czy podłoga drewniana - parkiet jest możliwa? (nie biorę pod uwagę paneli, a terakota czy kamień jest sprawą oczywistą).

    To na razie tyle. Przepraszam, że aż tyle, ale jestem laikiem i dopiero się wszystkiego uczę. Chcemy zacząć budować jeszcze w tym roku.

    Pozdrawiam,

    bingo-ada
    Pozdrawiam, Ada

  16. #256

    Domyślnie

    Witam,
    Z zaciekawieniem przeczytałam informacje na forum dot. legalettu i jestem bardzo zainteresowana wykonaniem takiego rozwiązania w moim przyszłym domku. Moje pytania i wątpliwości:

    1. Mój projekt to dom o pow. użytk. 240m2 (+garaż i pom. gosp.), pow. zabudowy 289m2, z czego pow. użytk. na parter przypada 170m2, na poddasze 60m2. Parter jest otwarty w części ku poddaszu antresolą. Czy w takim przypadku sprawdziłoby się rozwiązanie grzewczego fundamentu + grzewczy strop? Czy przy grzewczym stropie rozkład temperatur na parterze nie będzie zaburzony?

    2. Gaz mamy ok. 100 m od działki, skłanialibyśmy się do wykonania pompy ciepła (korzystny kredyt podobno). Jak legalett działa w przypadku pompy ciepła i jak jest ogrzewana CWU?

    3. Nie wiem, które nowoczesne rozwiązania są naprawdę godne polecenia i sprawdzaja się w życiu codziennym. Co moglibyście mi doradzić: legalett + pompa ciepła czy legalett + rekuperacja i en. elektr. Bo według mojego rozeznania dociągnięcie gazu byłoby dosyć kosztowne, kolektorami nie jestem zainteresowana. Nie stać mnie na wszystko naraz, a chciałabym wybrać jak najlepiej , nawet kosztem większej inwestycji, tak by w przyszłości eksploatacja była tania.

    4. Sen z powiek spędza mi sposób ogrzewania cwu (punkt 2) oraz wybór kominka, a dokładniej czy jest sens robienia kominka z płaszczem wodnym jako "wspomagacza" cwu, czy zwykłe rozprowadzanie ciepła proponowane m.in. przez legalett.

    5. Czy przy legalecie można podłogi wykończyć parkietem korkowym? Myślę o korku na poddaszu. Czy podłoga drewniana - parkiet jest możliwa? (nie biorę pod uwagę paneli, a terakota czy kamień jest sprawą oczywistą).

    To na razie tyle. Przepraszam, że aż tyle, ale jestem laikiem i dopiero się wszystkiego uczę. Chcemy zacząć budować jeszcze w tym roku.

    Pozdrawiam,

    bingo-ada
    Pozdrawiam, Ada

  17. #257

    Domyślnie

    Hej, legalettowcy! Co z Wami? Podciągam wątek, bo dramatycznie zniknął od wczoraj. HELP!

    Pozdrawiam,
    bingo-ada
    Pozdrawiam, Ada

  18. #258

    Domyślnie

    to jeszcze raz spróbuję:

    Czy ktos z Was ma doswiadczenia w zakresie Legalettu stropowego??

    Pozdrawiam,

  19. #259

    Domyślnie

    hal jest tu kto?

  20. #260

    Domyślnie

    Jest i ja jestem ciekawy tematu ,ale walcze o WZ.Jak cos sie ruszy bede informowal o plycie.
    Pozdrawiam

Strona 13 z 245

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony