dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Salamander vs drutex vs dobroplast

    Stoję przed wyborem okien do domu na piętro. Co wybrać? Salamander brugmann z okuciami wink haus(cztery komory) czy dobroplast ovlo classic z okuciami sigienia aubi(6 komor) czy drutex?

    Z tego co czytałem to okucia są porównywalne. Profile wybierać 4 czy 6 komorowe, jest tu jakaś różnica czy tylko chwyt marketingowy?
    Okna w ofercie rynku lokalnego różnią się o około 200zł także różnica praktycznie żadna.

    Z tego co zauważyłem salamander ma w miarę dobre uszczelki wg. mnie na profilach takie pełne a dobroplast są takie mniej plastyczne. W dobroplascie profil z zewnątrz jak i wewnątrz jest zaokrąglony.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Poruszając się wśród tak przedstawionych ofert wybrałbym tą, która może zapewnić w miarę dobry montaż (o profesjonalnym w takich wariantach nawet nie mówię). Kształt czy odczucia w dotyku nie mają znaczenia dla szczelności, jeśli ekipa będzie szła na skróty (tak jak wymienione "okna")
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    czyli jednym słowem wszystkie trzy oferty słabe są. Poza tym za dużo się nie dowiedziałem.

  4. #4

    Domyślnie

    ilość komór nie ma realnego znaczenia - liczy sie głębokość zabudowy profila

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony