dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie okna dachowe - wykończenie od wewnątrz dół

    Witam pytanie mam jak wykończyć spód okna dachowego gdy okno jest przed ścianką kolankową po prostu wstecz ?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rys1.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	27,8 KB
ID:	330824

    Dzięki
    Ostatnio edytowane przez epterode ; 16-09-2015 o 07:45

  2. #2
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie

    Cytat Napisał epterode Zobacz post
    Witam pytanie mam jak wykończyć spód okna dachowego gdy okno jest przed ścianką kolankową po prostu wstecz ?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rys1.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	27,8 KB
ID:	330824

    Dzięki
    Witam,

    Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem ale według mnie nie powinno być większego problemu.
    Najczęściej okna dachowe montowane są przed ścianką kolankową np:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	okna.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	43,9 KB
ID:	330835

    Dolną szpaletę należy poprowadzić prostopadle do podłogi
    Odpowiednie wyprofilowanie szpalety zapewnia prawidłowącyrkulację ciepłego powietrza, minimalizując tym samym kondensację pary wodnej na zimnych powierzchniach okna. Ogrzane powietrze przemieszcza się wzdłuż szyby, ograniczając w ten sposób występowanie kondensacji pary wodnej.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szpaleta.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	71,4 KB
ID:	330836

    Pozdrawiam
    Konsultant FAKRO

  3. #3

    Domyślnie

    Czyli od spodu pójdzie dalej sufit do kolankowej znalazłem podobne wykończenie to chyba tak?

    Robić tzw glif czy nie ma sensu ? z góry i dołu? czy potem właśnie problem z brudzeniem i kapaniem wody przez takie glify jedyny plus to więcej ocieplenia można upchnąć

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	257a2a3a9a98ab18.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	330849

  4. #4
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Cytat Napisał epterode Zobacz post
    Czyli od spodu pójdzie dalej sufit do kolankowej znalazłem podobne wykończenie to chyba tak?

    Robić tzw glif czy nie ma sensu ? z góry i dołu? czy potem właśnie problem z brudzeniem i kapaniem wody przez takie glify jedyny plus to więcej ocieplenia można upchnąć

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	257a2a3a9a98ab18.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	97,1 KB
ID:	330849
    Witam,

    W ofercie handlowej firmy FAKRO dostępne są systemowe rozwiązania czyli szpalety wewnętrzne
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	XLW.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	6,6 KB
ID:	330936

    Szpaleta wewnętrzna XLW przeznaczona jest do szybkiego i eleganckiego wykonania wnęki okiennej od strony pomieszczenia. Występuje tylko w kolorze białym. Umożliwia zastosowanie prawidłowej ilości izolacji termicznej wokół okna oraz zapewnia prawidłowe rozproszenie wpadającego do wnętrza pomieszczenia światła. Szpaleta XLW oferowana jest w dwóch wersjach wysokości płyt bocznych: 30cm lub 40cm w zależności od głębokości wnęki wokółokiennej, do której ma być zastosowana.

    Pozdrawiam
    Konsultant FAKRO

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony