dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41

    Domyślnie

    Znowu on. I tyle. Czyżbyś uważał, że regulamin forum można traktować wybiórczo? To może załóż i Ty ze 6 kont rezerwowych a potem zacznij zbawiać świat wedle swojej wizji
    Nie bardzo też widzę w jego poście odpowiedź na jakiekolwiek zadane pytanie, wyobrażasz sobie, że producent lub sprzedawca na przykład samochodów po rozmowie z Tobą klientem powie "Pan nie potrzebuje tej limuzyny kombi z dwulitrowym silnikiem. Wystarczy panu ten 3 drzwiowy kompakt. Mniej pali i zanieczyszcza srodowisko. Poza tym jest tańszy. Że co? Że z rodziną na wakacje? Jak często pan będzie używał do tego celu auta? Bez sensu! Proszę wynająć większe auto na te kilka dni. Zapewniam Pana, że pan na tym tylko zyska. Jest tylko jeden problem, nie mamy obecnie takiego małego auta w ofercie, ale u konkurencji naprzeciwko znajdzie Pan właściwe auto"

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.059

    Domyślnie

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Znowu on. I tyle. Czyżbyś uważał, że regulamin forum można traktować wybiórczo? To może załóż i Ty ze 6 kont rezerwowych a potem zacznij zbawiać świat wedle swojej wizji
    Od respektowania regulaminu to jest szanowna redakcja oraz moderatorzy.

    Odbijając piłeczkę, czy Ty coś wniosłeś do dyskusji tymi swoimi dwoma postami, szczególnie pierwszym? Do zgłaszania "problemów" jest odpowiedni wątek, gdzie zresztą od jakiegoś czasu toczy się dyskusja na temat wybiórczości moderacji na tym forum i stosowania regulaminu (czego?). Zachęcam do zapoznania się z tym wątkiem i zaprzestania śmiecenia (m.in.) w tym wątku.

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Nie bardzo też widzę w jego poście odpowiedź na jakiekolwiek zadane pytanie,
    W dyskusji nie musi być pytań, wystarczą stwierdzenia z którymi interlokutor się nie zgadza i chce, co więcej może (jeszcze,) wyrazić swoje własne zdanie.
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Od respektowania regulaminu to jest szanowna redakcja oraz moderatorzy.
    Reszta szanować go nie musi? No nie poznaję kolegi.
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Odbijając piłeczkę, czy Ty coś wniosłeś do dyskusji tymi swoimi dwoma postami, szczególnie pierwszym?
    Drugi by nie powstał, gdyby nie Twój wpis, szanowny Kolego. Trzeci - tak samo, jak drugi...
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Do zgłaszania "problemów" jest odpowiedni wątek, gdzie zresztą od jakiegoś czasu toczy się dyskusja na temat wybiórczości moderacji na tym forum i stosowania regulaminu (czego?). Zachęcam do zapoznania się z tym wątkiem (...)
    Jeśli mi się coś nie podoba, a nikt lufą karabinu przystawioną do głowy "grzecznie" nie zachęca do brania w tym udziału, to zawsze można się wypisać z przedsięwzięcia.
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Zachęcam do (...) zaprzestania śmiecenia (m.in.) w tym wątku.
    Czego i Tobie życzę, bo prowokujesz tę dyskusję zupełnie niepotrzebnie. Chcesz dyskutować --> PW. Nie obiecuję, że odpiszę.

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    W dyskusji nie musi być pytań, wystarczą stwierdzenia z którymi interlokutor się nie zgadza i chce, co więcej może (jeszcze,) wyrazić swoje własne zdanie.
    No więc nie zgadzam się, by człowiek wielokrotnie wyrzucany z forum za knajacki styl prowadzenia dyskusji drzwiami, wracał oknem. Mam prawo wyrazić swoje zdanie czy może chciałbyś mi zabronić?

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Myjk
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    WAW
    Posty
    5.059

    Domyślnie

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Reszta szanować go nie musi? No nie poznaję kolegi.
    Zjadłem słowo, wybacz. Miałem na myśli egzekwować respektowanie regulaminu.

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Drugi by nie powstał, gdyby nie Twój wpis, szanowny Kolego. Trzeci - tak samo, jak drugi...
    Jako kolejny na tym forum błądzisz i malujesz się teraz na poszkodowanego, choć nim wcale nie jesteś. To TWÓJ post sprowokował moją akurat reakcję (przy czym w poście jeszcze dorzuciłem swoje zdanie na poruszony temat, więc za jałowy mojego postu uznać nie można), a nie mój post Twoją. Gdyby nie twój jałowy, nic nie wnoszący post w tym wątku, tej dyskusji w ogóle by nie było. Wiesz, jaśniej już nie da się tego wyjaśnić. Masz do raportowania "trójkącik", jak się nie możesz powstrzymać od niewłaściwego komentarza, to nie zarzucaj "niewłaściwego" komentowania innym, bo to hipokryzją trąci. Zarówno redakcja i moderatorzy doskonale zdawali sobie sprawę z sytuacji jaka panuje, więc Twoja reakcja była zupełnie ZBYTECZNA.

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Jeśli mi się coś nie podoba, a nikt lufą karabinu przystawioną do głowy "grzecznie" nie zachęca do brania w tym udziału, to zawsze można się wypisać z przedsięwzięcia.
    Mnie tego nie tłumacz, tylko zwyczajnie się sam zastosuj.

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Czego i Tobie życzę, bo prowokujesz tę dyskusję zupełnie niepotrzebnie.
    Ustalmy raz na zawsze. To TY sprowokowałeś dyskusję swoim jałowym do cna komentarzem. Nie odniosłeś się do postawionych przez przedpiszcę tez i argumentów, skupiając się jedynie na osobie. To jest ślepy kierunek, kolego.

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    Chcesz dyskutować --> PW. Nie obiecuję, że odpiszę.
    Równie dobrze mogłeś skorzystać z tej samej drogi. Ja bym pewnie odpisał Tobie, jako że kultura to nakazuje...

    Cytat Napisał QIM Zobacz post
    No więc nie zgadzam się, by człowiek wielokrotnie wyrzucany z forum za knajacki styl prowadzenia dyskusji drzwiami, wracał oknem. Mam prawo wyrazić swoje zdanie czy może chciałbyś mi zabronić?
    Oczywiście, że masz takie prawo. Wg regulaminu na który się powołałeś wcześniej i domagałeś się jego respektowania przez wszystkich, jest ono np. w tym miejscu --> http://forum.muratordom.pl/showthrea...Muratora-uwagi A Ty, pomimo podania Ci wcześniej właściwego kierunku, nadal piszesz w wątku o kotle spalinowym i prowokujesz do dalszej dyskusji. I tak to się właśnie kręci na tym forum.

    Z mojej strony EOT.
    Ostatnio edytowane przez Myjk ; 26-11-2015 o 12:10
    Dziennik Budowy
    *Dom: 190m2 (ogrzewane) + 55m2 (garaż+pom.gosp.) OZC CO 6,5kW dla -20@22oC | 10MWh/rok
    *PC G-G APIC 9kW z GWC spiralnym 500m2 PE40 5x150mb ~12kW
    *Fotowoltaika 10kWp SunEarth 325Wp, 3 połacie ESW, z falownikiem Fronius 8.2 3F
    *Stan: Meblowanie

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Zjadłem słowo, wybacz. Miałem na myśli egzekwować respektowanie regulaminu.
    Wybaczam. No to jeśli tak,
    to po co ten pierwszy wpis? Trójkąt i do przodu
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Jako kolejny na tym forum błądzisz i malujesz się teraz na poszkodowanego, choć nim wcale nie jesteś.
    W którym to miejscu tak się "zmalowałem"? Czytasz trochę,
    co do Ciebie piszą? Czy już całkiem emocje Cię poniósły?
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    To TWÓJ post sprowokował moją akurat reakcję (przy czym w poście jeszcze dorzuciłem swoje zdanie na poruszony temat, więc za jałowy mojego postu uznać nie można), a nie mój post Twoją.
    Cieszy mnie, że jednak potrafisz przyznać, że to Ty zacząłeś tę niepotrzebnie publiczną dyskusję. I to, że wreszcie postanowiłeś ją zakończyć. Widzisz, ja, hipokryta, nawet jej nie chciałem zaczynać. Smutne jest to, że to, coś tam napisał, uznałeś za usprawiedliwienie swojego postu w tym temacie. Cytując: " Gdyby nie twój jałowy, nic nie wnoszący post w tym wątku, tej dyskusji w ogóle by nie było".
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Masz do raportowania "trójkącik", jak się nie możesz powstrzymać od niewłaściwego komentarza, to nie zarzucaj "niewłaściwego" komentowania innym, bo to hipokryzją trąci. Zarówno redakcja i moderatorzy doskonale zdawali sobie sprawę z sytuacji jaka panuje, więc Twoja reakcja była zupełnie ZBYTECZNA.
    Wiesz, co znaczy "knajacki"? Mój komentarz wg. Ciebie taki był? Zmniejsz kontrast, bo tylko czerń i biel widzisz.
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Mnie tego nie tłumacz, tylko zwyczajnie się sam zastosuj.
    Ale Ty dalej nie rozumiesz. To Tobie się tu nie podoba, a nie mnie.
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Ustalmy raz na zawsze. To TY sprowokowałeś dyskusję swoim jałowym do cna komentarzem.
    Dyskusję z Tobą? Nigdy w życiu. Patrz wyżej.
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Nie odniosłeś się do postawionych przez przedpiszcę tez i argumentów, skupiając się jedynie na osobie. To jest ślepy kierunek, kolego.
    Masz rację... I co z tego? wg mnie mieści się to jeszcze w kanonie przyzwoitej dyskusji. Tak,
    jak obecna "rozmówka".
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Równie dobrze mogłeś skorzystać z tej samej drogi. Ja bym pewnie odpisał Tobie, jako że kultura to nakazuje...
    Nie ja zacząłem, więc nie ja będę wyznaczać "grunt"tej dyskusji. Widzę, że chciałeś być konsekwentny. Brawo Ty
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Oczywiście, że masz takie prawo. Wg regulaminu na który się powołałeś wcześniej i domagałeś się jego respektowania przez wszystkich, jest ono np. w tym miejscu --> http://forum.muratordom.pl/showthrea...Muratora-uwagi
    Niczego się nie domagałem. O co Ci chodzi?
    No i znowu coś zjadłeś...
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    A Ty, pomimo podania Ci wcześniej właściwego kierunku, nadal piszesz w wątku o kotle spalinowym i prowokujesz do dalszej dyskusji. I tak to się właśnie kręci na tym forum.
    Dopiero teraz podałeś mi link, więc... co mówiłeś o podawaniu kierunku? Stawiasz mi jakieś zarzuty publicznie i oczekujesz, że nie podejmę rozmowy? Na próżno.
    Cytat Napisał Myjk Zobacz post
    Z mojej strony EOT.
    No i super trzymam za słowo, bo przestają mi się posty w edytorze mieścić, musiałbym dzielić

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony