dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 15
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 287
  1. #241
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Odysss

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    mazury
    Posty
    279

    Domyślnie

    Przyznam ze ciekawa lektura, choc na pewno nie dla tych co sa w plecy z kasa. Daje to tez piekny obraz mechanizmow panujacych na FM. Juz wiem dalczego po napisaniu postu w jakims temacie, wbijaja mi sie ludzie z oferta, oraz inni naganiacze z pochlebnymi opiniami "bedziesz zadowolony". Wypowiedzi moderatorow w tym watku takze imponujace Zdrowia zycze wszystkim inwestorom.

  2. #242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Odysss Zobacz post
    ..Juz wiem dalczego po napisaniu postu w jakims temacie, wbijaja mi sie ludzie z oferta, oraz inni naganiacze z pochlebnymi opiniami "bedziesz zadowolony". ..
    Jeśli dostajesz oferty to je od razu raportuj.Także prywatne wiadomości można zgłosić i wtedy jej tekst jest widoczny w zgłoszeniui. Takie zachowania są tępione. No chyba że nie donosisz, więc nie dziw się że handlowcy mają "pole do popisu". .
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #243
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Odysss

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    mazury
    Posty
    279

    Domyślnie

    Witaj,
    ale nazywanie kogoś oszustem to już jest sprawa natury prawnej
    co to sie porobilo, nawet nie mozna nazywac rzeczy po imieniu ! Na alledrogo tak samo, nie mozna uzyc slowa, a niby dlaczego ? czy to slowo jest nieodpowiednie do sytuacji, w jakis sposob przekreca fakty?
    synonimy:
    (1.1) kuglarz, matacz, szalbierz, szarlatan; pot. cygan, kanciarz, krętacz, macher, nabieracz, naciągacz, oszukaniec, szachraj; przest. farmazon, przechera, wydrwigrosz[1]

    ale co ja mam tu zglaszac,forum najwyrazniej jest po to by zdobywac nowe zlecenia przez sprzedawcow/wykonawcow, sami promujecie takie zachowania -nawet nieuczciwe firmy! prosze:
    Rozsądnym wiec sposobem byłoby zaproponowane wcześniej rozwiązanie w którym płatność za okna idzie bezpośrednio do firmy produkującej.
    Jedynie opłata za montaż byłaby rozliczana z Jareko. Wtedy byłoby zapewnione bezpieczeństwo pieniędzy przyszłych inwestorów a o to chyba chodzi.
    Z prowizji od montażu Jareko powinien spłacać swoje zobowiązania.

    Przyznam się, że innego wyjścia nie widzę.
    To jest zachecanie przez moderatora do skladania nowych zlecen u tego czlowieka, malo tego to jest jakby rada dla tych co wtopili, by namawiali innych do zakupow u Jareko, bo inaczej nie dostana zwrotu. Wiec jak to jest?
    Oswiadczam ze nie znam czlowieka, nie mialem z nim stycznosci, ale to co tu zostalo napisane przez tych ktorzy sie z nim zetkneli, stawia go w jednoznacznym swietle i pozwala wyrobic sobie opinie.
    Mialem opoznienie w montazu okien, nawet telefonow gosc nie raczyl odebrac! -najlepszy sprzedawca Vetrex (30tys zaplacone z gory), ile to ja sie nadenerwowałem..... tego co te osoby przeszly nie jestem w stanie nawet wyobrazic.

  4. #244
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Do góry. Dla potomnych
    Nie wspieramy oszustów
    Jareko, gdzie spędzasz ferie? Gdzie jedziesz na narty?
    Serio pytam

  5. #245

    Domyślnie

    Fajnie sie spedza swieta bez okien i kasy?

  6. #246
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kepek20

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Lipno
    Kod pocztowy
    87-600
    Posty
    19

    Domyślnie

    Witam, jestem wam winien przedstawić nowe informacje w mojej sprawie. Późno bo późno ale lepiej późno niż wcale. Jakieś dwa- trzy miesiące temu doszliśmy do porozumienia z p. Jareko. Moje Okna tak jak ktoś śledził wcześniej wątek zostały prawidłowo zamontowane, łącznie z wymianą wadliwego okna. Z dużym opóźnieniem ale się udało Z tego byłem bardzo zadowolony, zostały kwestie drobnej zaległości które po "męskiej" umowie zostały uregulowane. Co do okien minął rok od montażu, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Mam ogromną nadzieję że i wam uda się zakończyć sprawy pozytywnie. pozdrawiam

  7. #247
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kepek20

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Lipno
    Kod pocztowy
    87-600
    Posty
    19

    Domyślnie

    a największa winą i tak obarczam forum.murator który kasuje wszelkiego rodzają wątki, zostawiając tylko te pozytywne. teraz jak panie z muratora dzwonią z ofertą słyszą ode mnie sp..aj. !
    Z tego forum uciekam podobnie jak moi znajomi, są uważam lepsze. pozdrawiam

  8. #248
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał kepek20 Zobacz post
    a największa winą i tak obarczam forum.murator który kasuje wszelkiego rodzają wątki, zostawiając tylko te pozytywne. teraz jak panie z muratora dzwonią z ofertą słyszą ode mnie sp..aj. !
    Z tego forum uciekam podobnie jak moi znajomi, są uważam lepsze. pozdrawiam
    To ile tak naprawde jesteś w plecy?
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 06-04-2017 o 17:47 Powód: Korekta
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  9. #249

    Domyślnie

    Jarus, fajnie ze wrociles na lono forum i fajnie ze tak dobrze wszystkim znowu doradzasz.

  10. #250
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Gambuś. Cieszę się że to zauważyłeś
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  11. #251

    Domyślnie

    Jareko i nikt wazny, gdzie sie podzialiscie?
    Jak wytrzymujecie bez wyprodukowania dziennie n-postow?
    A moze jestescie juz pod nowym nickiem?

  12. #252
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Jak miło ze o mnie pamiętasz i przypominasz o moim istnieniu.
    Musze Cie zmartwić.
    Jeszcze żyje ale nie mam już nic do roboty
    ale cieszę się że o mnie pamiętasz Gambuś
    Ostatnio edytowane przez jareko ; 06-04-2017 o 20:44

  13. #253
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tom_bombadil

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    114

    Domyślnie

    ehh jakie tu smutne tematy są poruszane. Nie znam szczególów, przyczyn takiej sytuacji jareko trzymaj się jednej prostej zasady - chytry 2 razy traci.

  14. #254
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar andro4
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Na swoim, mazowieckie
    Posty
    42
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał kepek20 Zobacz post
    ... Jakieś dwa- trzy miesiące temu doszliśmy do porozumienia z p. Jareko. ... Mam ogromną nadzieję że i wam uda się zakończyć sprawy pozytywnie. pozdrawiam
    Porozumienie z jareko ? Jakoś trudno mi uwierzyć w ten cud. Ten człowiek obiecywał mi wielokrotnie zwrot pieniędzy, a nawet sam deklarował termin zwrotu, którego oczywiście nie dotrzymał. Jestem przekonany, że doszlibyśmy do porozumienia, gdyby ze strony pana Jarosława była jakakolwiek wola nieodległego oddania pieniędzy, gdyby była jakakolwiek rozsądna propozycja. I co ? - ano g..no z jego obietnic i deklaracji. Żadnych propozycji uregulowania długu niestety nie przedstawił - milczenie i czekanie na przedawnienie długu to chyba jedyna metoda jaką ten człowiek stosuje.
    Bazując na swoim przykładzie odnoszę wrażenie że pan Jarosław nie panuje nad tym komu i ile jest winien ?
    Parterówka 176 m2, ogrzewanie 144 m2 podłogówka + ogrzewanie ścienne w dwóch łazienkach, garaż 32 m2 nie ogrzewany. Pompa ciepła Alpha Innotec 7.7 kW (odwierty 2x85 m), Rekuperator AirPack 400.

  15. #255

    Domyślnie

    Jedno mnie tylko zastanawia.. Gdzie się podziały zaliczki tych wszystkich klientów? I z tego co widzę to fachowiec z niego jest bardzo dobry... Tylko biznesmen trochę gorszy. Każdemu może powinąć się noga, nie tacy upadali z nie swojej winy. Na dzień dzisiejszy, sytuacja dla mnie wygląda tak: do montażu okien można (chyba) śmiało polecić Pana Jarka. A o dawaniu zaliczek komukolwiek... Już czytałem kilka tematów

  16. #256

    Domyślnie

    ...to klasyczna "Ucieczka przed przeszłością". A po co deklaruje terminy? Żeby przed sądem wykazać się tzw. "dobrą wolą". Dodatkowo 1x do roku wyśle po 100 zł dłużnikom i...... Szafa gra

  17. #257

    Domyślnie

    Najwazniejsze ze na forum tak milo wszystkim doradza. Taki doradca....

  18. #258
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Choc merytorycznie sie udziela
    Gambus niezawodny. Przypomina ze jeszcze zyje. Tylko widzisz Gambus juz nie sprzedaje. Udalo sie. Doprawdy sykces z którego wszyscy powinni byc zadowolenia. Zwlaszcza wierzyciele. Jareko lezy i kwiczy i juz tylko doradzac jeszcze moze by inni wiedzieli co i jak robic
    Szczerze dziekuje Ci ze o mnie pamietasz i przypominasz ze jeszcze mam sile choc pisac
    Dziekuje

  19. #259
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    PS
    Gambuś
    Do przeczytania słów od Ciebie za kolejny miesiąc
    Do czerwca i zdrowia Ci życzę
    3maj się i nie zapomnij o mnie proszę

  20. #260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    To jakiś absurd obwiniać nas inwestorów powierzających Panu oszczędności życia o niepowodzenie firmy jare-ko.
    Firmy, której właściciel w sobie wiadomy sposób lokował nasze zaliczki. Do fabryki one nigdy nie docierały.
    Szkoda gadać, Panie Jarku czas refleksji, proszę się nie ośmieszać takimi wpisami. Ludzie to nie pelikany....
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 05-05-2017 o 19:13 Powód: Literówka
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

Strona 13 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony