dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 15
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 287
  1. #201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Widać nikomu nie udało się odzyskać dług...
    Nie jesteśmy osamotnieni Illbruck również zajął miejsce w kolejce...
    I znów kłamiesz i manipulujesz.
    G... wiesz i wypisujesz bzdury.
    Firma Illbruck dochodzi swoich praw u założycieli spółki, którzy są winni spółce Jareko S.C o wiele więcej kasy niż roszczenia firmy Illbruck
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  2. #202
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Nie przypominam sobie byśmy byli na ty!
    Z oszustami nie chcę mieć nic wspólnego, nie jesteśmy na ty!!!
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  3. #203
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar APZ
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.255
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Straszne to... Dobry fachowiec. Powinien mieć 5000zł na rękę i zapier**** przy montazach 5 dni w tygodniu. Pewnie byłby szczęśliwy. A tak same problemym
    Dziennik Budowy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...t-indywidualny

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ogrzewana powierzchnia użytkowa 137,5 metrów kwadratowych
    Wskaźnik zapotrzebowania - ogrzewanie EAH: 44 kWh/(m2 * rok)
    Strop 30, ściany 30, podłoga 15cm
    Wentylacja nawiewno - wywiewna
    Kable.

  4. #204

    Domyślnie

    Cytat Napisał APZ Zobacz post
    Straszne to... Dobry fachowiec. Powinien mieć 5000zł na rękę i zapier**** przy montazach 5 dni w tygodniu. Pewnie byłby szczęśliwy. A tak same problemym
    Moze za duzo czasu spedza na forum, za malo na robocie?

  5. #205

    Domyślnie

    Bez emocji i w skrócie:
    Mam prawomocny nakaz zapłaty od Pana Jarka na zaliczkę kilka tys. zł.
    Komornik nie znalazł żadnego majątku Pana Jarka - to informacja dla tych którzy chcą się z Panem Jarkiem wiązać finansowo.
    Pan Jarek ciągle kluczył, manipulował i w końcu "zapomniał" o długu.
    Pomysł na aktualny biznes Pana Jarka, czyli wpłata zaliczki od razu do producenta, to sposób na ominięcie komorników klientów oraz banków, a także egzekucji sporej zaległości w US i ZUS.
    Moje rozwiązanie mojej sytuacji:
    Czekam na emeryturę/rentę Pana Jarka, bo mój dług się już nie przedawni a odsetki to 9,5% rocznie. Z emerytury/renty komornik już sobie pościąga dług.
    Pozdrawiam i życzę wszystkim unikania takich ludzi.

  6. #206
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Emerytura z działalności gospodarczej i teraz pracy na czarno będzie minimalna lub bliska zeru. Komornik też całej zabrać nie może. Dłużnik musi z czegoś żyć.
    Tak więc i później komornik też niczego nie zabierze

  7. #207

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wierzyciel Zobacz post
    Bez emocji i w skrócie:
    Mam prawomocny nakaz zapłaty od Pana Jarka na zaliczkę kilka tys. zł.
    Komornik nie znalazł żadnego majątku Pana Jarka - to informacja dla tych którzy chcą się z Panem Jarkiem wiązać finansowo.
    Pan Jarek ciągle kluczył, manipulował i w końcu "zapomniał" o długu.
    Pomysł na aktualny biznes Pana Jarka, czyli wpłata zaliczki od razu do producenta, to sposób na ominięcie komorników klientów oraz banków, a także egzekucji sporej zaległości w US i ZUS.
    Moje rozwiązanie mojej sytuacji:
    Czekam na emeryturę/rentę Pana Jarka, bo mój dług się już nie przedawni a odsetki to 9,5% rocznie. Z emerytury/renty komornik już sobie pościąga dług.
    Pozdrawiam i życzę wszystkim unikania takich ludzi.
    Jak to ?
    Przeciez tak zapewnial, ze chce dla wszystkich dobrze i z kazdym znalezc rozwiazanie.

  8. #208
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał gambit565 Zobacz post
    Jak to ?
    Przeciez tak zapewnial, ze chce dla wszystkich dobrze i z kazdym znalezc rozwiazanie.
    ...rozwiązanie. Tylko dobre dla siebie.
    Oszust jakich mało na FM.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  9. #209

  10. #210
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    jareko, co u Ciebie?
    Gdzie byłeś na wczasach? Osobiście wolę południe Europy od drogiego Bałtyku. A Ty????

  11. #211
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    .... fakt jest taki, że wciąż czekam na zwrot wyłudzonych 15000 zł.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 28-08-2016 o 16:44
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  12. #212
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar CZARNY.
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    54-129
    Posty
    131

    Domyślnie

    Nie rozumiem po co składacie pozwy skoro można doniesienie złożyć bo z tego co czytam zamiar jest do udowodnienia ...

  13. #213

    Domyślnie

    Jako były klient Pana Jarosława postanowiłem dołożyć coś od siebie ale nie zamierzam się rozpisywać i z nikim polemizować, otóż:
    Pana Jarosława poznałem za pośrednictwem tego forum, nikt mi Go nie polecał, śledziłem wątki o oknach prawie rok i dokonałem wyboru montażysty na podstawie informacji uzyskanych na forum. Okna zostały dostarczone i wprawione z opóźnieniem co nie miało żadnego wpływu na fachowość przeprowadzonego montażu. Podczas oczekiwania na okna byłem informowany na bieżąco o sytuacji Pana Jarosława jak i o moich oknach, każdy telefon, mail czy sms nie pozostawał bez odpowiedzi. W moim przypadku zawsze to co mówił Pan Jarosław znajdowało odzwierciedlenie w rzeczywistości, raz zmieniony termin został dotrzymany i mimo ciężkiego wówczas stanu zdrowia Pan Jarosław osobiście nadzorował prace na budowie. Jeśli chodzi o kwestie finansów to Pan Jarosław ma również i mi do spłaty pewną sumę, którą to spłaca w miarę swoich możliwości. Kwota i terminy przelewów zależą od kondycji finansowej Pana Jarosława. Nie było jednak sytuacji w której by Pan Jarosław unikał odpowiedzialności, odpowiedzi na moje pytania, kontaktu czy w końcu spłacania długu. Chciałbym zaznaczyć raz jeszcze, że pomimo Jego wszystkich problemów finansowych i innych Pan Jarosław co jakiś czas spłaca swój dług.
    Tyle mojego w tym temacie.

  14. #214

    Domyślnie

    Mi też spłaca... przelał mi 100zł w ciągu tych 10 miesięcy.

  15. #215
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar APZ
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-200
    Posty
    1.255
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Tylko jak jest 100 takich jak Ty... To musi odłożyć 10 000 zł z bieżącej działalności, a jeżeli innym wpłacił więcej?
    Dziennik Budowy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...t-indywidualny

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ogrzewana powierzchnia użytkowa 137,5 metrów kwadratowych
    Wskaźnik zapotrzebowania - ogrzewanie EAH: 44 kWh/(m2 * rok)
    Strop 30, ściany 30, podłoga 15cm
    Wentylacja nawiewno - wywiewna
    Kable.

  16. #216
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar andro4
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Na swoim, mazowieckie
    Posty
    42
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja już rok czekam na zwrot prawie 10000 zł. Ostatnio jak zadzwoniłem, to Pan Jarosław nawet nie wiedział z kim rozmawia - tak się przejmuje swoimi wierzycielami. Widzę, że nie ma wyjścia ... a liczyłem jeszcze na jakąkolwiek uczciwość.

  17. #217
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kepek20

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Lipno
    Kod pocztowy
    87-600
    Posty
    19

    Domyślnie

    Ja nawet nie liczę na zwrot długu... byłem frajer dałem się nabrać, cieszę się z tego ze okna zostały wstawione, (Jakimś cudownym fuksem), pewnie jarał sie tym że u mnie powstaje wielkie osiedle i liczył ze będę go polecał. Pocieszam sie tylko tym ze za okna wziął tak mało, ze w sumie gdybym brał u moich dostawców byłbym raptem 2000 zł bogatszy. . Pan Cichawa oczywiście wisi mi trochę więcej. Zaskoczony byłem tym ze przyjechał nawet na poprawki. Licze na jedno ze kiedyś sie zbierzecie i wymierzycie odpowiednią kare w stosunku do poniesionej straty na zdrowiu. Zal mam do muratora i mistrzów montażu którzy bezkarnie tolerowali kasowali wątki o tym przypadku Ja na waszym miejscu zebrałbym dług sprzedał za 50 % odpowiednim ludziom którzy odzyskają pieniądze!! Zyczę powodzenia
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 20-09-2016 o 23:22 Powód: proszę używać słów adekwatnych do sytuacji

  18. #218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Przemek Kardyś
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    4.906

    Domyślnie

    Dwa lata temu myślałem o oknach i dzwoniłem do jareko. Dość powiedzieć, że ostatecznie montaż okien U=0,7-0,9 w warstwie ocieplenia kosztował mnie 12 tyś, a jareko chciał chyba 22 za najtańszy zestaw, a na ponad 30-tu się kończyło. Na szczęście nie stać mnie na głupoty, to się nie naciąłem. Za zaoszczędzone minimum 10 tyś plus odsetki będę sobie mógł grzać domek przez dekadę.
    Szkoda jednak, że tylu się dało oszukać.

  19. #219
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Kepek20 myślałem, że udało Ci się wyjść cało z opresji
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  20. #220
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar andro4
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Na swoim, mazowieckie
    Posty
    42
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dziekanows Zobacz post
    Mi też spłaca... przelał mi 100zł w ciągu tych 10 miesięcy.
    Wow ! To mnie kopnął zaszczyt i chyba powinienem być przeszczęśliwy - otrzymałem aż 130 zł po 12 miesiącach ciszy i kompletnego braku jakiegokolwiek zainteresowania zwrotem otrzymanej zaliczki (luty 2015 !!!) ze strony pana Jarosława.

    No comment ...

Strona 11 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony