dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
  1. #41
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    martynaly1991

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-210
    Posty
    17

    Domyślnie

    Jasne , praca i studia to wcale nic trudnego . Wiele studentów tak robi , żeby wgl móc się utrzymać na studiach . Sama pracowałam podczas studiów i nie było jakoś ciężko .

  2. #42
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar MaziX99
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-012
    Posty
    9

    Domyślnie

    Wszystko sie da jakos pogodzic Mozna zawsze pracowac przez internet to juz wgl jest wygodna opcja
    Reklama jest płatna

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Da się to pogodzić, jak studiowałam to wiele moich koleżanek i kolegów pracowało i to w trakcie studiów dziennych.

  4. #44

    Domyślnie

    Da się. Zawsze można rozważyć opcję pracy dorywczej, jak ilość zajęć i egzaminów nie pozwala na pełny etat

  5. #45
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Wszystko da się ze sobą połączyć, trzeba tylko chcieć.

  6. #46

    Domyślnie

    Zależy też jakie studia, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Niektóre studia wymagają jednak dużo pracy własnej poza zajęciami, więc kiedy tu pracować? Nocami?

  7. #47

    Domyślnie

    Z jednej strony studia MBA to z pewnością wyzwanie związane z dużą ilością pracy i nauki, któremu trzeba sprostać. Jednak z drugiej strony to również pewne korzyści. O wymaganiach i korzyściach programów MBA można dowiedzieć się z wywiadów udzielanych przez absolwentów, które zostały zamieszczone na stronie: https://www.mbaportal.pl/pl-PL/inter...ory/absolwenci

  8. #48

    Domyślnie

    wszystko można ze sobą pogodzić jeśli sie tylko chce. JA studiowałam dziennie i pracowałam i ani w jednym ani w drugim miejscu, nie miałam żadnych zaległości.

  9. #49
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Może coś w tym jest, kierunek studiów też może mieć znacznie. Ale miałam nawet jedną znajomą, co robiła dwa kierunki, miała dziecko i jeszcze pracowała gdzieś. Do dziś zastanawiam się jak ona dawała radę.

  10. #50
    Banned
    bobek81

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-018
    Posty
    71

    Domyślnie

    Znam studentów medycyny, którzy mieli czas na dorabianie

  11. #51

    Domyślnie

    Nie jest lekko zwłaszcza jak się ma dzieci ale jak to już mówią: dla chcącego nic trudnego. Dużo ludzi w ten sposób studiuje ponieważ pieniądze się same nie zarobią a żyć jakość trzeba. Niestety sytuacja ekonomiczna w tym kraju jest taka a nie inna i nie wszystkich rodziców stać na to by opłacić studia swoim dzieciom.

  12. #52

    Domyślnie

    Wszystko się uda jeśli tylko będziesz się o to starał. Warto mieć bogate doświadczenie kończąc studia.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony