dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 52
  1. #21

    Domyślnie

    Przy studiach zaocznych z całą pewnością się da, przy dziennych przeważnie też, ale to zależy od kierunku, u mnie na studiach większość ludzi pracowała czy dorabiała

  2. #22

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego jaką mamy prace i jakie studia.

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Henryczewski

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Augustów
    Kod pocztowy
    16-300
    Posty
    15

    Domyślnie

    Ciężko pogodzić studiowanie z pracą. Jednak dla chcącego nic trudnego. Sam pracowałem na ostatnim roku studiów. Da się to pogodzić

  4. #24

    Domyślnie

    wszystko można ze sobą pogodzić. To zależy od samoorganizacji. Wielu ludzi studiuje i pracuje jednocześnie.

  5. #25

    Domyślnie

    wszystko zależy od organizacji czasu, zajęć, charakteru ewentualnej pracy... ale moim zdaniem wszystko da się pogodzić, trzeba tylko chcieć

  6. #26
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lanthi

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Moszyny
    Kod pocztowy
    12-123
    Posty
    5

    Domyślnie

    mozna to wszystko połączyc : D

  7. #27

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie wszystko da się połączyć. Szczególnie jak plany zajęć studentów dziennych są pocięte. A nierzadko są tak, że żaden pracodawca nie jest chętny przyjąć kogoś, kto ma czas w kratkę.

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Andek12
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Dobrzyca
    Kod pocztowy
    63-330
    Posty
    22

    Domyślnie

    Ja studiowałem i pracowałem weekendami, jest mało czasu na zabawę, lecz nie każdego rodzica stać, żeby posłać dziecko na studia do wielkiego miasta.

  9. #29

    Domyślnie

    Ja studiowałem i pracowałem. Choć nie oceniam negatywnie tych, którzy nie pracują podczas studiów. Gdyby było mnie na to stać, też bym pewnie wtedy nie pracował, a skupił się na nauce.

  10. #30

    Domyślnie

    Bardzo zdrowe podejście. Ja sobie dorabiam na studiach, ale jakoś nie patrzę z wyższością na tych, co nie muszą.

  11. #31
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Marecki60
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-001
    Posty
    20

    Domyślnie

    Pamiętam jak sam dorabiałem na inwentaryzacjach, w przeróżnych sklepach. Nie było z tego dużo lecz zawsze starczyło na jakieś imprezki.

  12. #32
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    To chyba zależy od odpowiedniej organizacji czasu. Jak studiowałam, to w prawdzie nie pracowałam, ale miałam staż przez trzy miesiące. Studiowałam dziennie i wyglądało to tak, że szłam rano do pracy, a potem od razu na uczelnie. Plan zajęć na szczęście mi sprzyjał, często miałam całe dni wolne na uczelni i wtedy siedziałam normalnie w pracy. Wśród mich znajomych na dziennych studiach też wiele osób pracowało i uczyło się jednocześnie.

  13. #33

    Domyślnie

    Łatwo nie ale da się to zrobić!

  14. #34

    Domyślnie

    dokładnie, łatwo nie jest, ale nie jest to niemożliwe, trzeba mieć motywację i silną wolę
    REKLAMA NA FM JEST PŁATNA

  15. #35

    Domyślnie

    Dzienne studia i praca. Teoretycznie się da, praktycznie też. Jak dzisiaj pamiętam jak sypiałem w tramwaju na siedząco po 30min w trakcie dojazdu na uczelnie bo nagle okazywało się że zaczyna brakować czasu na sen. Momentami nie było łatwo. Wszystko też zależy jakie studia i jaka praca, w jakim wymiarze czasowym itp. itd.

  16. #36

    Domyślnie

    Da się pogodzić przecież po to są studia zaoczne ;P a z dziennymi? Też się da, ale to trzeba lepszej organizacji

  17. #37

    Domyślnie

    Przy elastycznym grafiku jest to możliwe. Ja i wielu moich znajomych pracowało w trakcie studiów, chociaż większość tak od 3go roku. W sumie tak, jak już inni pisali - zależy jakie studia i jaka praca.

  18. #38

    Domyślnie

    Ja pracowałem prawie przez cały okres gdy studiowałem, nie było łatwo, ze studiami jest tak że nie zawsze trzeba chodzić na zajęcia i nikt Ci głowy nie urwie. Teraz pracuje w dwóch różnych firmach na raz i to jest dopiero zabawa.

  19. #39

    Domyślnie

    Mi było ciężko, ale dzięki organizacji i planowaniu prawie wszystkiego nie oszalałam. Zawsze miałam wszystko pod kontrolą

  20. #40

    Domyślnie

    Zależy jakie studia, ja na 3 roku pracowałam i studiowałam dziennie na ekonomii

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony