dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Tarasy z deski kompozytowej po latach-jak wyglądają?

    Witam
    Zastanawiam się nad połoźeniem deski kompozytowej na pomoście. Ze względu na specyficzne warunki -pomost na wodzie, wilgotno, pełne naslonecznienie i brak chęci na coroczną impregnację desek naturalnych (główny argument), mój wybór padł na deski kompozytowe. Pytanie tylko jakiej firmy? Moją intencją założenia tego wątku nie jest jałowa dyskusja o wyźszosci produktu a nad produktem b prowadzona przez Przedstawicieli Handlowych, ale dowody, najlepiej w postaci zdjęć po x latach uźytkowania. Pochwalcie się swoimi tarasami, lub przestrzegajcie przed zakupem bubli. Zwolenników desek naturalnych odsyłam do innych wątków. Ten wątek jest tylko o deskach kompozytowych. Pozdrawiam Forumowiczów

  2. #2
    Banned
    Erko43

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-814
    Posty
    98

    Domyślnie

    Podbijam wątek. Bo szczerze nigdy nie zastanawiałem sie nad deską kompozytową, ale w wypadku mostku na pewno sprawdzi sie lepiej niż tradycyjne drewno

  3. #3

    Domyślnie

    Nikt nie ma tarasu z deski kompozytowej ? Nikt nie chce się pochwalić, lub zganić ten produkt ? Niemożliwe. Pomożecie ?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    EcoTeak

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Kołobrzeg
    Kod pocztowy
    78-100
    Posty
    25

    Domyślnie

    Dzień Dobry,
    Na wstępie przepraszam, że tak długo musiał Pan czekać na odpowiedź w temacie. Od 01.01.2016 nasza firma otrzymała patronat ekspercki nad tą tematyką forum, dzięki temu możemy pomóc merytorycznie, odpowiadając na wszystkie niejasności i pytania tutaj zawarte.

    Oczywiście może to zostać odebrane jako subiektywna ocena, jednakże chętnie zajmę stanowisko w sprawie i wypowiem się w temacie.
    Kompozyt Drewna, to materiał stworzony właśnie między innymi do zastosowania w miejscu, o którym Pan pisze. Duża wilgotność, nasłonecznienie, różnice temperatur i inne trudne warunki nie wpływają destrukcyjnie na Kompozyt. Ponieważ odpowiednio dobrany skład komponentów w Kompozycie Drewna EcoTeak zapewnia wysoką trwałość na w/w czynniki, a także minimalizuje absorpcję wilgoci do 1,2% - nie zaleca się używania żadnych środków impregnujących i zabezpieczających. Z prostej przyczyny, żadne z tych środków nie wnikną w strukturę materiału, a co z tym związane - nie spełnią swoich funkcji.
    Jeśli na powierzchni Kompozytu Drewna EcoTeak zostaną zastosowane jakiekolwiek lakiery, impregnaty i środki ochronne - powstaną tylko nieestetyczne plamy.

    Pozdrawiam,
    Łukasz Bąk

  5. #5

    Domyślnie

    Czy na forum nie ma nikogo, kto ma taki taras i chciałby podzielić się wraźeniami z jego użytkowania po latach?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony