dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1497

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Busters Zobacz post
    Na takiej podstawie, ze sam niedawno robilem ssz jak slucznie zdazylas zauwazyc Mam dom parterowy dach o powierzchni 320m2 (czyli dosc spory)
    i kosztowal on 60k. Nie wiem jaki masz dach ale watpie ze jest duzo wiekszy. Jakbys napisala wiecej szczegolow odnosnie domu moze daloby sie to lepiej ocenic. Tak czy inaczej jesli podpisujesz umowe na robocizne+material ZAWSZE bez wyjatkow doplaczasz 25-30% moze z tymi 150k przesadzilem ale 80-100k na pewno

    Odnosnie podlogowki to jest kit, juz niejedna osoba to napisala wyzej (osoby ktore juz mieszkaja w domach z podlogowka)
    a kominek z plaszczem to glupota i marnowanie kasy, myjk dal ladne porownanie z 2 basenami, ale nie zrozumialas jego aluzji.
    Mój dach ma 500 mkw, więc jest większy. Jakim materiałem kryłeś dach? Ja nie wykluczam, ze płacę o wiele więcej niż inni. W załączeniu wstawiam zdjęcie, może na podstawie tego będziesz w stanie wyliczyć ile przepłaciłam, bo nie ukrywam, iż jestem bardzo tego ciekawa. Budujemy z porothermy metodą dryfix. Co do aluzji wyobraź sobie, że zrozumiałam tylko nie rozumem co jest złego w tym, iż chce mieć 2 systemy ogrzewania??? I co jest tak bardzo złego w płaszczu wodnym? Nie zdaje egzaminu? Po raz kolejny napiszę, iż gdybym robiła PC kominek z płaszczem także bym zrobiła. No chyba, że wskażecie mi wady płaszcza wodnego i co z nim jest nie tak. Może czegoś nie wiem.
    Liliputek Masz całkowitą rację w tym co piszesz. Każdy robi tak jak uważa za słuszne i wydaje pieniądze tak jak chce i na co chce. Ja cały czas mam na uwadze to, że jakbym chciała kupić w stolicy mieszkanie ok. 90 mkw. lub dom to bym wydała o wiele więcej niż na mój przyszły dom i tego się trzymam. Właśnie się wyprowadziłam ze stolicy i jestem szczęśliwa, że nie musiałam tam kupować w/w nieruchomości.
    Łukasz_Ka dziękuję
    Arturo72 a co jest złego w byciu prostą osobą??? Niezwykłość mojego domu widzę w tym, że jest mój, że jest taki jak chciałam mieć a nie jak musiałam i tyle, albo aż tyle. Jak nie rozumiesz to trudno. Nie będę nad tym rozpaczać. Dołączyłam się do tego wątku, żeby się z Wami przywitać, poczytać co Wy robicie, jak i dlaczego. Jak chcę jakiejś rady to pytam. Hmm Ciebie akurat się o nic nie pytałam, więc odpuść sobie, bo "nie dorastam" do Twojego poziomu.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM01193.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	372821Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM01198.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	372822
    Ostatnio edytowane przez AnnaWiśniewska ; 12-11-2016 o 12:14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony