Witam wszystkich mam następujący problem: kupiłem mieszkanie w bloku na parterze, gdzie była instalacja co rury stalowe biegnące poziomo po ścianach i dodatkowo z mojego mieszkania biegną piony oraz zawory do pionów w górę do 3 mieszkań. Podczas remontu wyciąłem stara instalację i hydraulik wykonał nową (oczywiście na wzór starej) biegnącą po suficie, rury plastik stabilizowany przejście z rury calowej na pół cala (tak było zrobione poprzednio) zabudowane na suficie karton-gipsem oraz gałązki w ścianach. Po wykonaniu instalacji woda biegnąca w rurach przy suficie musi biec w dół do moich grzejników więc ma ciężej niż do góry do sąsiadów. W całym mieszkaniu jest 6 grzejników: I 6 żeberek, II- łazienkowy, III 6 żeberek, IV 12 żeberek, V 14 żeberek i ostatni 3 żeberka, są to grzejniki aluminiowe. Problem polega na tym, że dwa ostatnie grzejniki praktycznie nie grzeją. Na grzejnikach zamontowane są zawory termostatyczne, po zakręceniu wszystkich grzejników oprócz dwóch ostatnich, które nie grzały- zaczynają lekko grzać. Hydraulik powiedział, że w kotłowni jest za małe ciśnienie wody. Proszę o pomoc, gdzie szukać przyczyny!