dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 11
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 212
  1. #41

    Domyślnie

    Sufit pomalować na biało czy tym samym kolorem? I co z tą wnęką z TV też ten sam kolor?

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Tak po najniższym koszcie mogłabyś przedłużyć obecne firanki, poprzez doszycie pasów z brązowej satyny:





    Mogłaby też to być taka rudo/pomarańczowa satyna, powtórzona na poduszce i innych dodatkach:




    Wtedy fajnie by wyglądał uszak w kolorze orange. Ja mam ogromną pufę w tkaninie w tym kolorze - wygląda super energetycznie, zaraz znajdę fotkę

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Tak po najniższym koszcie mogłabyś przedłużyć obecne firanki, poprzez doszycie pasów z brązowej satyny:





    Mogłaby też to być taka rudo/pomarańczowa satyna, powtórzona na poduszce i innych dodatkach:


    Wtedy fajnie by wyglądał uszak w kolorze orange. Ja mam ogromną pufę w tkaninie w tym kolorze - wygląda super energetycznie, zaraz znajdę fotkę
    obecne firanki są z pokoju córki - więc zagościły u mnie tylko na gościnnych występach, żeby zobaczyć jak będą się prezentowały - także czeka mnie zakup zupełnie nowych.

    Śliczny jest kolor ścian z tego zdjęcia - może i taki u mnie by dobrze wyglądał?

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał karena Zobacz post
    Sufit pomalować na biało czy tym samym kolorem? I co z tą wnęką z TV też ten sam kolor?

    Ja mam przy mlecznej piance sufity śnieżnobiałe, ale różnica w odcieniu wyszła na tyle mała, że nawet nie przyklejałam taśmy przy malowaniu i nie widać, gdzie mi się wyjechało wałkiem. Zrobiłabym białe sufity, bo wyjdzie taniej.

    Taki beż to ma podobny chyba dulux, pluszowy miś czy jakoś tak. Może dulux jest ciut ciemniejszy, na okno nie ocenię.
    Nie wiem jednak, czy nie będzie zbyt mdło z brązowym narożnikiem. W sumie beże to masz teraz.

    A fotkę z pufą w kolorze tangerine orange gdzieś mi niestety wcięło.

  5. #45

    Domyślnie

    Czyli cały pokój pomalować na taki jaśniutki łącznie z kamieniem ? A czy ew. jakaś szarość też wchodzi w grę ?

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Tak patrzę na to jeszcze raz i Zielony Ogródek ma rację, te regipsy mordują każdy pomysł




    Przetrzymałabym z tym jeszcze ze dwa lata, póki maluszek łobuzuje najbardziej i zrobiłabym potem remont. Salon jest ogromny, ma potencjał, po wywaleniu regipsów wiele nie trzeba będzie wymyślać, by było super.

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał piu Zobacz post
    Tak patrzę na to jeszcze raz i Zielony Ogródek ma rację, te regipsy mordują każdy pomysł


    Przetrzymałabym z tym jeszcze ze dwa lata, póki maluszek łobuzuje najbardziej i zrobiłabym potem remont. Salon jest ogromny, ma potencjał, po wywaleniu regipsów wiele nie trzeba będzie wymyślać, by było super.
    Remont będzie na bank za jakieś 1,5 - 2 lata
    Jednak na ten czas chcialabym salon "odświeżyć" żeby nie było aż takiej tragedii - dlatego pomysł z takimi zmianami. Malowanie, firanki i dodatki to rzeczy na które mogę sobie pozwolić a na pewno nieco odmienią moje wnętrze - no i przede wszstkim poprawią mi samopoczucie podczas przebywania w tym pomieszczeniu

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Też prawda Koszt w sumie niewielki, a dwa lata to jednak sporo
    Wydaje mi się, że jeśli wnęki i ściany będą w jednym jasnym odcieniu, to się te regipsy trochę zgubią. Na pewno bym ich nie podkreślała na inny kolor tak jak masz teraz.

    Kilka przykładów :







  9. #49
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Co do szarości, to ja nie jestem zwolennikiem łączenia ich z ciemnym, czekoladowym brązem. Raczej rozbielonym ecru, kremowym, śmietankowym, mlecznym itp.


    Ława powinna być niska. Zielony Ogródek wspomniała też o obrazkach w ciemnych ramach:


  10. #50

    Domyślnie

    Śliczne te przykłady i od razu regipsy inaczej się prezentują Czyli mniej więcej wątpliwości co do koloru mam rozwiane.

  11. #51

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Kareno,
    byłabym ostrożna z ciepłą szarością... Moim zdaniem kominek i meble wprowadzają wystarczającą ilość ciepła Poszłabym w takim kierunku:

    Załącznik 337872
    Bardzo podobają mi się dodatki w takim kolorze Jakoś tak dobrze im z oczu patrzy

  12. #52

    Domyślnie

    "Pobawiłam" się trochę firankami żeby zobaczyć jak będzie wyglądać "moja dziura" i oto efekt


    Ostatnio edytowane przez karena ; 17-11-2015 o 23:05

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Kareno, masz teraz u siebie najlepsze specjalistki od kolorów i nie tylko, piu i joliskę. Bardzo dobrze wygląda ten kolor dodatkow od joliski. Kamienie jak juz pisalam koniecznie zamaluj - zobacz w wątku niureczki, jak to wygląda przed i po (przyklad przemalowania kamieni u mojej koleżanki)
    Ostatnio edytowane przez Zielony ogród ; 18-11-2015 o 06:58

  14. #54
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Zielony Ogródku

    Kareno - wszystko na jeden kolor, off white'y będą ok - byle nie wpadały w fiolet/zieleń
    Czy potomek pozwoli zdjąć tv ze ściany i postawić go na szafce? Wtedy ozdoby z szafki tv - out, na ścianę wokół tv spore ramy ze zdjęciami, grafikami itd.





    Jak głęboka jest półka-wnęka nad kanapą? Zrezygnowałabym tam z oświetlenia (wyłacz po prostu), ustawiłabym książki. A gdyby tak zasłonić go jakimś panelem i powiesić tam zdjęcia? (przepraszam za painta )

    Załącznik 337911
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 18-11-2015 o 06:38

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    kolorki:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cvetovaya-palitra-554.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	13,8 KB
ID:	337912Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cvetovaya-palitra-554.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	13,8 KB
ID:	337912Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	cvetovaya-palitra-554.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	13,8 KB
ID:	337912

    a jak wyglądałyby we wnęce ustawione i oparte o ścianę ramki ze zdjęciami (w sepii lub czarno-białe)?

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Kolor na ścianę faktycznie nie musi być jakiś konkretny, wystarczy, aby był bardzo jasny i neutralny.
    Jolisko, pokazałaś piękne poduszki, a wiem z doświadczenia, że ani takiej poduszki, ani takiej tkaniny w realu nie uświadczysz....

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Dziękuję, Jolisko, sprawdzę sobie.
    kareno, chciałaś konkretne kolory. na monitorze trudno wybrać, ale sprawdziłam Dekorala i są takie, które mogłyby się nadawać:
    schody hiszpańskie (mój typ nr 1)
    delikatny pergamin - tez bardzo mi się podoba, ale może jest zbyt szary?
    łyk szmpana
    w objęciach morfeusza
    la scala
    łuk triumfalny

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    ale te z Ebaya piękne! ale nie umiem zamawiać stamtąd
    ciekawe, jak z jakością, na zbliżeniu nie wyglądają najlepiej.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    ZO, na ebayu zamawiasz tak samo jak na allegro Za taką cenę można zamowić 1 szt. testowo...

Strona 3 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony