dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Okno Fakro U5

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    editt2

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Bełchatów
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    78

    Domyślnie Okno Fakro U5

    Parę dni temu dotarła do mnie przesyłka z oknami Fakro, 4 sztuki U5 , dzisiaj zostały zamontowane, mam pytanie odnośnie skazy na jednej ramie z okien, po wypakowaniu okna zauważyliśmy skazę, dokładnie zdj w załączniku.
    Klient wydając 2 tysiące za okno... chciałby mieć to okno idealne

    Dodam że nie było widać żadnej ingerencji w przesyłkę, stąd dla mnie dziwne, bo na pozostałych oknach niema czegoś takiego.. Okno już założyliśmy ze względu aby zamknąć dach.

    Czy coś podlega reklamacji? wymiany czy cokolwiek? To nie są okna za 500 -700zl.. tylko sztuka kosztuje 2 tyś, są to okna "premium" więc klient też powinien mieć jakieś wymagania?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20151124_115334.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	77,7 KB
ID:	338565  
    Ostatnio edytowane przez editt2 ; 24-11-2015 o 19:06

  2. #2
    Okna dachowe Fakro - polski producent, drugi producent na świecie Fakro - produkujemy okna dachowe, schody strychowe, świetliki, rolety, żaluzje, markizy oraz wyposażenie dodatkowe na Twoje poddasze. Czekamy na pytania... www.fakro.pl Nowy Sącz, Polska i świat

    Domyślnie Okna dachowe FAKRO

    Witam,

    W tej sprawie proszę o bezpośredni kontakt z działem Serwisu firmy FAKRO.
    Problem zgłosić można przez specjalnie przygotowany formularz, dostępny na stronie internetowej:http://www.fakro.pl/oferta/serwis/gwarancja/zgloszenie/
    Proszę o przygotowanie danych z tabliczki znamionowej, dowodu zakupu lub karty gwarancyjnej.

    Pozdrawiam
    Konsultant FAKRO

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony