dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Słuszna uwaga z tą minimalną szerokością w kuchni w U.

    Co do barku, nie zajmuje on dużo więcej miejsca niż głębokość szafek w półwyspie, a oddziela blat roboczy od stołu. Do tego nie widać z salonu, co tam na tym blacie mieszka właśnie dzięki barkowi.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	42,3 KB
ID:	339313

  2. #22

    Domyślnie

    1)Po lewej stronie komina lodówka i płytka szafka*. Stół jako przedłużenie półwyspu. Pod blatem półwyspu od strony salonu mogą być płytkie szafki na kolekcje płyt/kaset z filmami.



    2)Po lewej stronie komina płytka szafka i głęboki słupek(np. z piekarnikiem), po prawej stronie lodówka i blat(lub wysoka zabudowa już do końca ściany). Ściana na granicy kuchni i salonu może być pełnej wysokości albo niższa(trochę ponad blat półwyspu z płytą).



    3)Przeniesienie salonu w środek mieszkania - kuchnia zamknięta, obok niej sypialnia. Ustawienie mebli w salonie przykładowe, można pokombinować.



    *)szafka może być częściowo głębsza bo tam ze 20cm jeszcze zostaje obok lodówki.

  3. #23

    Domyślnie

    Tyle że barek powinien być wystawiony w drugą stronę jeśli mają być przy nim hokery.

    Nie wyobrażam sobie braku wystającego blatu i siedzeniem kolanami na ścianie.
    Kłania się czysta ergonomia...


    W mojej propozycji można natomiast zrobić tak, żeby zasłonić blat roboczy od stołu:


    Stół jest zawsze wygodniejszy jeśli chodzi o użytkowanie. Tak jak wspomniała karolina99, naloty rodziny, znajomych... nie wyobrażam sobie totalnej rezygnacji ze stołu i posiadanie jedynie barku. Tym bardziej, że na jedno i drugie w tym wypadku nie ma miejsca. Ponadto, mając małe dziecko, samo karmienie czy obiady przy stole. Barek niczego nie załatwia.

    Wracając do mojej propozycji, stół można obrócić dłuższą krawędzią do szafek. Będziecie korzystać pewnie na razie z 2 krzeseł na co dzień, także żeby nie zasłaniać tv, można go w każdej chwili obrócić. Albo innym rozwiązaniem będzie stół kwadratowy. Zajmuje trochę mniej miejsca, chociaż prostokątny jest bardziej funkcjonalny jeśli chodzi o gości.

  4. #24

    Domyślnie

    Teraz to dopiero mam nad czym myśleć i w czym wybierać na pierwszy rzut oka skłaniam się ku wersji z barkiem i dostawionym do niego stołem dłuższym bokiem, podoba mi się tez pomysł z barkiem od lewej strony i stołem na granicy kuchni i salonu...

  5. #25

    Domyślnie

    Witam ponownie

    obecnie jestem na poszukiwaniu płytek do łazienki...czy ktoś może z Państwa wie, jakiego producenta płytki zostały zasosowane w poniższej aranżacji, albo gdzie dostanę teraz podobne? Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	43,2 KB
ID:	341282

    Pozdrawiam świątecznie

  6. #26

    Domyślnie

    karolina99, zobacz płytki z Paradyża - kolekcja Travena, Mogano, Trovan. Są bardzo podobne.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony