dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    glorusek

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    23-345
    Posty
    25

    Domyślnie Drzwi zew. Stalowe od reki

    Pilnie szukam drzwi od reki stalowych, tylko tez nie chinskich tak ok 2tys zl, wiecie moze gdzie kupie od reki? Pilna sprawa

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Cytat Napisał glorusek Zobacz post
    Pilnie szukam drzwi od reki stalowych, tylko tez nie chinskich tak ok 2tys zl, wiecie moze gdzie kupie od reki? Pilna sprawa
    Ja mam!
    Różowe, 60-ki, obrotowe. Pasuje?

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    glorusek

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    23-345
    Posty
    25

    Domyślnie

    Tak idealnie takie szukalem,
    Wracajac do tematu potrzebuje 90 moga byc drewniane pytam powaznie w marketach co kupie?

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mar_mroz

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    28

    Domyślnie

    W marketach świeżutka dostawa z Chin, a jeśli w jakimś już trafią się niby polskie, to pewnie za rok będziesz jeszcze szybciej szukał. Ostatnio przechodząc obok sklepu z OiD widziałem antracytowe Wikędy z wystawy za niecałe 2000 zł, nie wiedziałem, że za takie pieniądze jeszcze da się kupić w miarę sensowne drzwi...

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    glorusek

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Polska
    Kod pocztowy
    23-345
    Posty
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał mar_mroz Zobacz post
    W marketach świeżutka dostawa z Chin, a jeśli w jakimś już trafią się niby polskie, to pewnie za rok będziesz jeszcze szybciej szukał. Ostatnio przechodząc obok sklepu z OiD widziałem antracytowe Wikędy z wystawy za niecałe 2000 zł, nie wiedziałem, że za takie pieniądze jeszcze da się kupić w miarę sensowne drzwi...
    Mialem dom w krorym mialem drzwi chinskie z marketu za 800zl i od 7 lat sluza i wygladaja jak nowe nie widze problemu zeby wydawac 5tys na drzwi, a te za 5tys nawet sie sypia

    W dodatku pytam bo potrzebuje pilnie jakbym chcial czekac 4tyg na zamowienie to bym nie pytal gdzie kupie od reki.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    W marketach bywają polskie drzwi tak samo jak na skłądach budowlanych. Są zwykle oznaczone polską flagą by je odróżniać, bo technicznie są.. podobne do tych wschodnich. Trochę żartuję, ale to co do kupienia od ręki musi być tanie - inaczej by się nie sprzedawało.
    Dilerzy Wikędu (ci którzy obsługują hurt) mają często na stanach sporo drzwi z klasycznej oferty - przynajmniej w moich stronach.

  7. #7

    Domyślnie

    Od biedy można pogadać czy ktoś z wystawy nie sprzedaje (o ile termin tych drzwi już minął na wystawie). Ja spotkałem się z zapasem Mar-Tom'ów jeszcze lub Boryszewskich. Zawsze warto podzwonić po producentach i zapytać, czy w tej okolicy nie mają kogoś kto ma ich drzwi na stanie magazynowym.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony