dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Który model okien wybrać?

  1. #1

    Domyślnie Który model okien wybrać?

    witam chce kupić okna i nie wiem które wybrać nie znam się na tym więc proszę o pomoc.mieszkanie w bloku.
    http://oknokoncept.pl/okna/systemy-p...t,produkt-1069 a druga opcja taka http://oknokoncept.pl/okna/wnd/okno-wnd,produkt-1134
    Proszę o szybką odpowiedź bo chce już zamówić okna. Z góry dziękuje i pozdrawiam

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Zakładam że sprzedawca, którego stronę tu linkujesz nie ma swojego zdania i nie potrafi uzasadnić wyboru?
    Najlepiej w tej sprawie wypowiedziałby się pan z Oknopplastu, bo okna wyglądają na zbliżone technicznie. Pozostaje kwestia "markowości" obu produktów, co przekłada się na cenę.
    Więc wybierz te, na które Cię stać.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Zakładam że sprzedawca, którego stronę tu linkujesz nie ma swojego zdania i nie potrafi uzasadnić wyboru?
    Ja sam wybrałem sobie te okna, a strona jest przypadkowa. Chciałbym, żeby ktoś kto się zna na oknach wyraził swoją opinie i pomógł w wyborze. Nie zawsze okna droższe muszą być lepsze a różnica w cenie to około 200 zł.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Sorry, ale w takiej przypadkowej firmie chcesz zamówić okna ???
    Bo ja mam wrażenie, że to do niczego dobrego nie doprowadzi...
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5

    Domyślnie

    Zamówię w firmie oknoplast w moim mieście ale chce usłyszeć opinie kogoś na te,at tych okien, bo nie zawsze osoba sprzedająca zna się na rzeczy. Dlatego chciałbym usłyszeć jakieś zdanie na ten temat.

  6. #6

    Domyślnie

    Szanowny Panie,

    Z całą pewnością okna firmy Oknoplast spełnią Pana oczekiwania. Ważne jest przede wszystkim to, by poinformować specjalistę w naszym oddziale o dokładnych parametrach otworów okiennych i konstrukcji domu. Dzięki temu będzie on w stanie dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie do Pana potrzeb. Zachęcam również do skorzystania z naszych usług montażowych, ponieważ w ten sposób uniknie Pan problemów z nieszczelnością.

    Serdecznie pozdrawiam,
    Grzegorz Bułat
    Kierownik technologii Oknoplast

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony