dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 116
  1. #1

    Domyślnie Super odkurzacz "ROBOCLEAN" (technologia kosmiczna

    Post usunięty jako niezgodny z regulaminem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-01-2016 o 11:18

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie Re: Super odkurzacz "ROBOCLEAN" (tecznologia kosmi

    Cytat Napisał rafalge
    Witam,
    W ostatnią niedzielę byłem uczestnikiem "prezentacji" super urządzenia (tak nazwała go moja żona) do sprzątania. Ciekawe czy ktoś z was ma te urządzenie i jekie są wasze opinie. No cóż muszę wybić mojej żonie to zgłowy - cena jak dla mnie jest przerażająca - 5499zł (chyba że jeszcze by gotowało... ) Ciekaw jestem waszych opini też na temat co wam pan pokazywał na przezentacji ( ja się dobrze ubawiłem - no cóż moja żona przez tydzień do mnie się nie odzywa)
    Ale ci ludzie to mają gadane....

    Pozdrawiam
    Rafał
    To, że ktoś sprzedaje takie badziewia za horrendalne pieniądze to rzecz normalna, wiadomo, każdy szuka głupszego od siebie....

    Ale zastanawiają mnie ludzie którzy coś takiego kupują.
    Znam przypadek zakupu zestawu do wodnego masażu, jonizacji i czegoś tam jeszcze w jednym za 3000 zł...

    Zestaw składa się z pomki + perforowana rura od odkurzacza, która produkuje bąbelki w wannie.

    Masaż mózgu by się przydał niektórym...

  4. #4

    Domyślnie

    daj namiary na goscia, jak bede robic porzadki wiosenne to zamowie prezentacje

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Nadmienie że prezentacja trwała prawie 3 godziny!!!
    Przepadł mecz w telewizji..... piwko z kolegą
    (nie mogę się odnaleźć w świecie kurzu!! )

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Post usunięty jako niezgodny z regulaminem.
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 13-01-2016 o 11:18

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Jak rozumiem te "kosmiczne technologie" tzn ,że przynieśli go Marsjanie...?
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  9. #9

    Domyślnie

    Znajomi maja odkurzacz Rainbow czy Vorwerk - juz nie pamietam dokładnie nazwy. Dali za niego 4,5 tys zł.

    Pozyczam go od nich 2 razy w roku, bo idealnie myje/czysci dywany
    Pierze się dywan na sucho takim proszkiem i dywan jak nowka sztuka.

    Kasa jest kosmiczna ale w sumie sprzet działa...jak bym miał duzo $ to bym sobie takiego własnego kupił, bo w zwykłym sklepie na cos takiego nie natrafiłem.

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar gosciu01
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.725

    Domyślnie



    teraz już nie pamiętam dokładnie,
    są firmy, które w ofercie posiadają czyszczenie dywanów w domu klienta.
    Chyba 5 zł/m2 + dojazd.
    W domu mam ze 30 m2 dywanów i wykładzin. czyli zabuliłbym 150 zł.

    Takie pranie to maaaaaaaaksymalnie 1x w roku, pozostałe odkurzanie wystarczy zwykłym odkurzaczem.

    żona zdecydowała w końcu, że trzeba kupić nowy dywan.
    I tak wyszło taniej

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bikerus
    ...Kasa jest kosmiczna ale w sumie sprzet działa...jak bym miał duzo $ to bym sobie takiego własnego kupił, bo w zwykłym sklepie na cos takiego nie natrafiłem.
    bo jakbys zobaczyl cene to powiedzialbys ze ktos na glowe upadl i nawet nie zainteresowalbys sie co takie cos potrafi - stad oferowane tego typu srzety sa w formie sprzedazy bezposredniej a to wberw pozorom jest drozsza od normalnej
    Mam Rainbow juz 14 lat i nie zamienilbym na nic innego na Swiecie. I nie dlatego ze sam go sprzedawalem. Co on ze mna przezyl tylko ja i On wiemy. Zwykly wymieklby od razu Roku by nie wytrzymal
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800)
    brachol

    Zarejestrowany
    Nov 2003
    Skąd
    Poznań
    Posty
    2.947
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    jedni kupuja odkurzacze za 5000 zl a inni koldry z sumer welny za 3000 albo w promocji tylko dzisiaj za 2600 a ludzie ktorzy zyja z takich sprzetow maja calkiem spore dochody ale ja tez bym nei kupil takiego odkurzacza na szczescie moja zona daje sie szybko przekonac ze taka kase mozna wydac na cos bardziej potrzebnego

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wbrat
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Ja na szczescie nie mam takiej kasy a odkurzacz dostaje w spadku .

    A tak serio, to nigdy nie kupie nic w sprzedazy bezposredniej - po prostu nie wierze, ze w takich przypadkach stosunek cena/jakosc jest korzystny. W sklepach tez mozna znalezc sprzet z "wyzszej półki" a jak coś będzie nie tak, to przynajmniej wiadomo gdzie pójść.

    ps. przy takich cenach, to tak w ogóle strzeliłbym sobie odkurzacz centralny, ale to już inna bajka.

  14. #14
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał wbrat
    ....to nigdy nie kupie nic w sprzedazy bezposredniej - po prostu nie wierze, ze w takich przypadkach stosunek cena/jakosc jest korzystny. W sklepach tez mozna znalezc sprzet z "wyzszej półki" a jak coś będzie nie tak, to przynajmniej wiadomo gdzie pójść.....
    Hmmm....i tu sie z lekka mylisz jak sadze
    Po to organizuje sie siec sprzedazy bezposredniej, dosc hermetyczna, bys danego towaru w sklepie nie kupil.
    Co do wyzszosci centralnego nad innymi rozwiazaniami....hmmmm.... jednak wybralbym Rainbow
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  15. #15

    Domyślnie Re: Super odkurzacz "ROBOCLEAN" (tecznologia kosmi

    Cytat Napisał GREG.M
    Cytat Napisał rafalge
    Witam,
    W ostatnią niedzielę byłem uczestnikiem "prezentacji" super urządzenia (tak nazwała go moja żona) do sprzątania. Ciekawe czy ktoś z was ma te urządzenie i jekie są wasze opinie. No cóż muszę wybić mojej żonie to zgłowy - cena jak dla mnie jest przerażająca - 5499zł (chyba że jeszcze by gotowało... ) Ciekaw jestem waszych opini też na temat co wam pan pokazywał na przezentacji ( ja się dobrze ubawiłem - no cóż moja żona przez tydzień do mnie się nie odzywa)
    Ale ci ludzie to mają gadane....

    Pozdrawiam
    Rafał
    To, że ktoś sprzedaje takie badziewia za horrendalne pieniądze to rzecz normalna, wiadomo, każdy szuka głupszego od siebie....

    Ale zastanawiają mnie ludzie którzy coś takiego kupują.
    Znam przypadek zakupu zestawu do wodnego masażu, jonizacji i czegoś tam jeszcze w jednym za 3000 zł...

    Zestaw składa się z pomki + perforowana rura od odkurzacza, która produkuje bąbelki w wannie.

    Masaż mózgu by się przydał niektórym...
    A może oni po prostu są na tyle mądrzy, że są w stanie osiągnąć takie dochody, że dla nich to niewiele?
    A z takich co wytykają im wyrzucanie kasy w błoto (w dość niekulturalny sposób) się po prostu śmieją?

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wbrat
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    1.608
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    Hmmm....i tu sie z lekka mylisz jak sadze
    Po to organizuje sie siec sprzedazy bezposredniej, dosc hermetyczna, bys danego towaru w sklepie nie kupil.
    Co do wyzszosci centralnego nad innymi rozwiazaniami....hmmmm.... jednak wybralbym Rainbow
    Moze nie sprecyzowalem: wiem, ze tego konkretnego sprzetu nie kupie w sklepie, ale kupie inny o podobnych parametrach (cos jak Oriflame w kosmetykach - tej firmy w sklepie nie upatrzysz, co nie znaczy ze dobrych kosmetykow w sklepach nie ma).

    A co do wyzszosci centralnego nad innymi - mysle, ze tak naprawde to nie mozna tego porownac, bo niby wszystko to odkurzacze, ale zalety tych rozwiazan polegaja na zupelnie czyms innym. Dlatego napisalem, ze to inna bajka .

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Cytat Napisał inwestor
    Strasznie był zdeterminowany do tego stopnia że nawet chciał dac na to cos pożyczkę. Momentami to robiło mi sie go żal że tak musi sie płaszczyć i poniżać aby zapewnić swojej rodzinie utrzymanie. No ale niestety kto ma miekkie serce ten musi mieć twarda du...ę. Pozdrawiam
    Ja bym takich pochopnych wniosków nie wyciągał.
    Po pierwsze skoro chciał pożyczyć, to znaczy że nie spał na lekcjach i przyswoił sobie starą zasadę marketingu bezpośredniego "pozwól klientowi przyzwyczaić sie do towaru a trudno będzie mu się z nim rozstać".
    Po drugie - gdybyś poszedł z nim do kasy, gdy odbiera prowizję to być zobaczył że warto sie płaszczyć

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał markus_gdynia
    Cytat Napisał inwestor
    Strasznie był zdeterminowany do tego stopnia że nawet chciał dac na to cos pożyczkę. Momentami to robiło mi sie go żal że tak musi sie płaszczyć i poniżać aby zapewnić swojej rodzinie utrzymanie. No ale niestety kto ma miekkie serce ten musi mieć twarda du...ę. Pozdrawiam
    Ja bym takich pochopnych wniosków nie wyciągał.
    Po pierwsze skoro chciał pożyczyć, to znaczy że nie spał na lekcjach i przyswoił sobie starą zasadę marketingu bezpośredniego "pozwól klientowi przyzwyczaić sie do towaru a trudno będzie mu się z nim rozstać".
    Po drugie - gdybyś poszedł z nim do kasy, gdy odbiera prowizję to być zobaczył że warto sie płaszczyć
    Może nieprecyzyjnie napisałem - chciał od ręki podpisać umowę kredytową. Nie wyjąć żywą gotówę z własnego portfela i dać. Jedyny warunek to była wpłata własna 500zł. Czyli już za 500zł. to cacko techniki kosmicznej rodem ze świata SF mogło już pozostać u mnie. A ja pogardziłem taką jedyna okazją . Do tej pory jestem w depresji że przepuściłem taką okazję . Już w czasie prezentacji oczami wyobraźni widziałem jak szykuję z granitu w salonie na honorowym miejscu ołtarzyk gdzie będzie stał ON i lśnił.
    Pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał inwestor
    Cytat Napisał markus_gdynia
    Cytat Napisał inwestor
    Strasznie był zdeterminowany do tego stopnia że nawet chciał dac na to cos pożyczkę. Momentami to robiło mi sie go żal że tak musi sie płaszczyć i poniżać aby zapewnić swojej rodzinie utrzymanie. No ale niestety kto ma miekkie serce ten musi mieć twarda du...ę. Pozdrawiam
    Ja bym takich pochopnych wniosków nie wyciągał.
    Po pierwsze skoro chciał pożyczyć, to znaczy że nie spał na lekcjach i przyswoił sobie starą zasadę marketingu bezpośredniego "pozwól klientowi przyzwyczaić sie do towaru a trudno będzie mu się z nim rozstać".
    Po drugie - gdybyś poszedł z nim do kasy, gdy odbiera prowizję to być zobaczył że warto sie płaszczyć :lol:
    Może nieprecyzyjnie napisałem - chciał od ręki podpisać umowę kredytową. Nie wyjąć żywą gotówę z własnego portfela i dać. Jedyny warunek to była wpłata własna 500zł. Czyli już za 500zł. to cacko techniki kosmicznej rodem ze świata SF mogło już pozostać u mnie. A ja pogardziłem taką jedyna okazją :cry: . Do tej pory jestem w depresji że przepuściłem taką okazję :wink: . Już w czasie prezentacji oczami wyobraźni widziałem jak szykuję z granitu w salonie na honorowym miejscu ołtarzyk gdzie będzie stał ON i lśnił. :wink: :D
    Pozdrawiam
    hmm dlaczego z granitu?
    tak ubogo?
    a marmury to co?
    a złocenia?
    i koniecznie pancerna, szklana komora - żeby się nie kurzył.

    Szklana pułapka 4 ?
    No i jak tu budować?

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    BOGUS66
    Jak to granity ubogo to marmury są ubogie. Marmur brudzi się nasiąka wodą słabe to to i kruche. Pomniki i ołtarze tylko z granitów i bazaltów A tak swoją drogą to niezła myśl to co napisałes. Słyszałem że mają likwidować mauzoleum Lenina na Placu Czewonym w Moskwie. Tam to dopiero klasa a jaka aparatura podtrzymująca długowieczność. Mozna by może tanio odkupić Tylko choroba nie mam tego Kirby'ego ani Rainbowa ani innego Robocleana nie miałbym co wstawić na ten piedestał. Teraz to juz dopiero będę miał doła.
    Pozdrawiam

Strona 1 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony