dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 116 z 116
  1. #101

    Domyślnie

    bardzo bardzo dobry odkurzacz. Namówiła mnie sąsiadka. nie musze kupować żadnych worków i filtrów a zawsze miałam problem, żeby dopasować odpowiedni rodzaj do mojego odkurzacza. Teraz go wyrzuciłam. Jest mi nie potrzebny. Roboklin jest o wiele wiele lepszy. Jest rewelacyjny !!

  2. #102

    Domyślnie

    Witam! Przypadkowo zauwazyłam ze jest temat o moim Robosiu Ja byłam od początku przekonana a mój mąż nie. Jednak namówiłam go żeby go kupić. Jak zobaczył, jak posprzątałam mieszkanie, dywany, jak usuwa nieprzyjemne zapahy z powitrza, to teraz sam go używa i sprząta nim w samochodzie. Jesteśmy bardzo z niego zadowloeni!

  3. #103

    Domyślnie

    Ja tam w takie cuda niewierze

  4. #104

    Domyślnie

    Cytat Napisał WlkMarek Zobacz post
    Słyszałem wiele dobrego o Robocleanie i jestem już przekonany do niego ale chciałbym poznać jeszcze opinie z pierwszej reki, jak u was się on sprawuje?
    Roboclin jest niesamowity! Nie żałuję ani jednej złotówki! Śmigam nim po całym mieszkaniu. Wreszcie sprzatanie stalo się dla mnie przyjemnością. Cieszę się, gdy widzę, ze mieszkanie dopiero teraz jest czyste!

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariza344 Zobacz post
    Ja tam w takie cuda niewierze
    Gdy dowiedziałam się o Robocleanie pytałam znajomych i szukałam informacji w internecie. Opinie są dobre. Jednak najlepiej umówic się na pokaz. Na wlasne oczy zobaczyłam jak czysci dywan w moim mieszkaniu.Po pokazie od razu postanowiłam go kupić.

  6. #106

    Domyślnie

    Miałam dużo róznych odkurzaczy wodne też, ale dopiero z robocleana jestem zadowolona.

  7. #107
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Następny spec od marketingu bezpośredniego? Ech, ludzie, ludzie, czego was tam na tych szkoleniach uczą? Już tylko klaskania i śpiewania motywujących piosenek?
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  8. #108
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    A kupiłaś na spółkę z "zadowoloną klientką" Sylwia9, czy osobne?
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  9. #109

    Domyślnie

    Haha Dobry pomysł! gdybym znala Sylwie albo kogoś innego. Kaska zaoszczedzona bylaby.

  10. #110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    musi się fatalnie sprzedawać i być do niczego, skoro zatrudniają takich fatalnych klakierów

  11. #111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    musi się fatalnie sprzedawać i być do niczego, skoro zatrudniają takich fatalnych klakierów
    ??? jakich klakierow? jak nie dziala Napisali ci ktorym działa, bo kupili. ty masz ten odkurzacz??

  12. #112

    Domyślnie

    Widzę, że nastąpiło dziwne przetasowanie - połączenie dwóch różnych wątków. Czy autor tego działania może napisać, z jakiej przyczyny to nastąpiło?

  13. #113

    Domyślnie

    Cytat Napisał vivewka Zobacz post
    ??? jakich klakierow? jak nie dziala Napisali ci ktorym działa, bo kupili. ty masz ten odkurzacz??
    Dokładnie. Na każdym forum są ludzie mający przeciwstawne opinie na dany temat. To normalne, jest różnorodność. Jednak gdy zaczyna się dyskusja, pojawiają się emocje. Te negatywne związane są najczęściej z opiniami nie zawierającymi rzeczowych, konkretnych informacji. A to już nie jest dobre - nie konstruktywne i nie mające nic wspólnego z rzeczywistością.

    Z tego powodu proszę Cię Elfir, jeśli jesteś rzeczowym i piszącym merytorycznie forumowiczem, podaj wiarygodne dane - jakiś link, skan świadczący o rzekomo niskim poziomie sprzedaży. Napisz też, co dokładnie Twoim zdaniem jest do niczego, bo na razie Twoja opinia jest bez pokrycia.

  14. #114
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Czy wystarczy ten drobiazg, że wszyscy troje, będący jak twierdzicie niezależnymi od siebie szczęśliwymi nabywcami tego wspaniałego odkurzacza, piszecie spod tego samego adresu IP?
    Normalnie dostalibyście po prostu bana, a posty "szczęśliwych nabywców" zostałyby usunięte, jak to zwykle w takich sytuacjach, ale to, co robicie jest tak śmieszne, że aż mi szkoda było.
    Ostatnio edytowane przez Jarek.P ; 28-01-2016 o 09:24
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

  15. #115

    Domyślnie

    Hm... może faktycznie. Ale są tu też wcześniejsze wypowiedzi osób zadowolonych, które kupiły Robocleana.

  16. #116

    Domyślnie

    Najlepiej samemu go przetestować.

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony