dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 116
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    W Polskę? A tak Cię zasypało że już dziœ wyjeżdżasz na spotkanie w Warszawie...?;-D
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  2. #42

    Domyślnie

    :jareko Ty to naprawdę jesteś mądry gość. :respect

  3. #43

    Domyślnie

    Jareko, a może ty dalej jakieś fuchy kręcisz z Rb popołudniami he?

  4. #44

    Domyślnie

    Podsumowując....:

    Do mycia podłóg najlepsza jest wilgtna (nie mokra) ściera z ewentualnym dodatkiem specyfiku dla danego rodaju powierzchni + dwie ręce lub szczota, które dotrą w każdy zakamarek.

    Dywany najlepiej trzepać trzepaczką, 2-3 razy w roku (lub częściej w miarę potrzeb) wynosimy na zewnątrz, polewamy wodą, namydlamy, spłukujemy szlauhem, suszymy na słoneczku...

    Pytanie: jaki odkurzacz jest w stanie zrobić to LEPIEJ ?!

    Mam wrażenie, że w natłoku nowinek technicznych zapominamy, że proste rozwiązania są zawsze najlepsze.

  5. #45

    Domyślnie

    Greg, zakrzyczą Cię, twój post wielu od razu skojarzy się, ze jesteś albo przedstawicielem Viledy lub innej firmy od scierek, wiader, mioteł i mopów, tudzież prducentem stalowych "trzepaków" albo nawet handlowcem w Gardenie (szlaufy)!!!

    Zgadzam się, że nie wszytko co reklamowane jest super, ale i nie wszytko jest złe. Podoba mi się podejście Sp5es. Wywazone, przeanalizowane, poparte argumenytami a nie marketingowymi sloganami.

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Cytat Napisał GREG.M
    Podsumowując....:



    Dywany najlepiej trzepać trzepaczką, 2-3 razy w roku (lub częściej w miarę potrzeb) wynosimy na zewnątrz, polewamy wodą, namydlamy, spłukujemy szlauhem, suszymy na słoneczku...

    Pytanie: jaki odkurzacz jest w stanie zrobić to LEPIEJ ?!
    Tu chyba żeś się mocno pomylił...
    Działanie turboszczotek jest lepsze niż trzepaczki.
    Zapisz się do Jareko , jest to w stanie zademonstrować.

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Sp5es

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.549

    Domyślnie

    Jareko,

    Przepraszam, nie wiedziałem, że tak celnie wkładam palec w oko...
    Wiodący sprzedawca Rb!

    Ja cały czas podtrzymuję , że Rb do dobry wyrób.
    I tego się nie wycofuję.

    Argumentacja workowa jest kolejnym elementem znakomitego marketingu.
    Jak to dobrze zapomnieć, że inne , lepsze typy odkurzaczy mają filtry HEPA....

    Odwołujesz się 1992 r. - wtedy tego nie było innych rozwiązań i być może wówczas dla chorej osoby rzeczywiście to było jedyne wyjście.
    I w tych okolicznościach - odpowiedż , czy za zdrowie warto zapłącić cenę Rb - wtedy była TAK!
    I oczywiście wierzę, że astmatykom pomogło.

    Ale dziś jest NIE!

    Jednoworkowy odkurzacz bez dodatkowych filtrów to prawda , że to zakurzacz. Ale nie porównywujmy gruszek z jabłkami...

    Chyba mnie nie chcesz przekonać,że Rb ma ewidentnie lepsze parametry powietrza wylotowego niż z filtra HEPA?

    Widzę że masz prawidłowe reakcje jako profesjonalny sprzedawca Rb. Pełna socjotechnika, 200% przekonanie sprzedającego w wyrób którym handluje, ale i selektywne operowanie argumentami, nie dopuszczając do siebie że inni potrafią to samo, lub prawie to samo , za to dużo taniej itd.
    Tu jestem pełen uznania i podziwu dla wyszkolenia ludzi przez system Rb.

    To oczywiście prowadzi do sukcesu, a takie niewątpliwie miałeś.

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Jak ktoś ma dziecko alergiczne i zależy mu na nim to nie powinien trzymać w domu dywanów, firan itp.. Meble zmywalne. Wszelkie czyszczenia piwinny być najlepiej na wilgotno. Do tego wystarczą zwykłe akcesoria i zaden Rainbow, Kirby, czy Robocleaner itp. nie jest potrzebny.

    Pozdrawiam
    P.S.
    Jareko a posciel w łózku to sie pierze a nie odkurzaczem czyści.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sp5es
    Cytat Napisał GREG.M
    Podsumowując....:



    Dywany najlepiej trzepać trzepaczką, 2-3 razy w roku (lub częściej w miarę potrzeb) wynosimy na zewnątrz, polewamy wodą, namydlamy, spłukujemy szlauhem, suszymy na słoneczku...

    Pytanie: jaki odkurzacz jest w stanie zrobić to LEPIEJ ?!
    Tu chyba żeś się mocno pomylił...
    Działanie turboszczotek jest lepsze niż trzepaczki.
    Zapisz się do Jareko , jest to w stanie zademonstrować.
    Kiedyś wynająłem fachowca od prania dywanów.
    Powiedział, że przed praniem, tzn. przed jego przyjściem dywany muszą byś wytrzepane, żeby brudów nie było.

    To w końcu jak to jest?...zapłaciłem 100 zł i jeszcze trzepać musiałem

    Nie wiem czy miał turboszczotki, ale wyglądał profesjonalnie, tzn. dużo hałasował, stękał i dzieci mi wystraszył

  10. #50

    Domyślnie

    Kiedyś jakiś "mądry" profesor od marketingu powiedział w telewizji, że jest w stanie sprzedać za spore pieniądze psie odchody, kwestia opakowania i reklamy, a znajdą się tacy co sobie tymi odchodami twarz wysmarują

  11. #51
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Sp5es piszesz ze za 2 h = 80 pln / mies mozna Ukrainke wynając ....masz na mysli młodą czy starą ??
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    Sp5es piszesz ze za 2 h = 80 pln / mies mozna Ukrainke wynając ....masz na mysli młodą czy starą ??
    Selimm daj znać, jak doświadczysz czy jest doświadczona. I spytaj czy nie miałaby ochcoty "posprzatac" w Klewkach Jeno ona za 2h nie dotrze wjedną stronę

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    W Polskę? A tak Cię zasypało że już dziœ wyjeżdżasz na spotkanie w Warszawie...?;-D
    No bez przesady, z Grodziska to na zlot odsniezylbym cala trase Raptem 30 kilosow U klienta bylem pomiar i umowe podpisac
    Cytat Napisał areq
    :jareko Ty to naprawdę jesteś mądry gość. :respect
    hahaha a nie wiedziales o tym?
    Cytat Napisał Andrzej Leppiej
    Jareko, a może ty dalej jakieś fuchy kręcisz z Rb popołudniami he?
    Nie, rece mi sie juz wydluzyly za bardzo od dzwigania Ale kontakty pozostaly Chcesz kupic?
    Cytat Napisał Sp5es
    ...Przepraszam, nie wiedziałem, że tak celnie wkładam palec w oko... Wiodący sprzedawca Rb!
    zlosliwiec Co do reszty Twej wypowiedzi-nie chce polemizowac gdyz moja wiedza pozostala na poziomie 92 roku Co do szkolenia w RB - mas zracje - tego nie naucza na niejednych studiach magisterskich ale tez trafilo na dobry egzemlarz
    Cytat Napisał inwestor
    ...Jak ktoś ma dziecko alergiczne i zależy mu na nim to nie powinien trzymać w domu dywanów, firan itp.. Meble zmywalne. Wszelkie czyszczenia piwinny być najlepiej na wilgotno. Do tego wystarczą zwykłe akcesoria i zaden Rainbow, Kirby, czy Robocleaner itp. nie jest potrzebny. ...
    Tak, masz racje - brak jakichkolwiek tkanin we wnetrzu, zmywalne podlogi i sciany, specjalna posciel umozliwiajaca pranie ale....to nieszczesne lozko.

    Nie chce nikogo do Rb przekonywac bo cena przez sprzedaz bezposrednia zawyzona jest o ponad 60%. Nie o to chodzi. Pojawil sie temat i cos nie cos chcialem z racji swego doswiadczenia dodac do dyskusji. ALe tez smiechu przy niej bylo tez co nie co
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  14. #54

    Domyślnie

    Jak działa ta polecana wcześniej turboszczotka???

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    napedzany silnikiem elektrycznym walek
    Stary Rb mial najlepsze rozwiazanie - na przemian na walku wykonane z tworzywa "trzepaki" (Takie wystajace chlera jak to opisac hmmm....wystajace elementy ktore przy kazdym obrocie uderzaly w material) i szczotki.
    Pozniej wymyslili cos gorszego - sama szczotke lekko tylko podtrzymana dla usztwnienia pvc
    moze dzis jak znajde chec fotke zamieszcze
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  16. #56

    Domyślnie

    Powiem tak, gdyby nie to, że dostałem RB jako prezent ślubny, to w życiu bym go nie kupił, taki sobie kawałek plastiku, którego wartość to góra tys.

    Uwielbiam takie rozprawy osób, które to widziały, nie używają a wiedzą lepiej. Centralny jest pod każdym względem lepsiejszy od tego drogiego badziewia, a zwłaszcza pod względem alergii. Nie mówiąc o cenie. No chyba, że ja jakiś inny jestem, może odbiorę teściowej i znowu będę się męczył z tym gniotem za kilka tys.

    Rozłóż, wlej wodę, tachaj to po schodach, TURBO szczotka to jakiś żart (do głaskania dywanu można użyć czegoś tańszego), po całym zajściu wylej wodę, umyj zbiornik i metalowy filtr, ale broń boże nie składaj, odczekaj aż wyschnie dopiero poskładaj, ja już podziękowałem za takie super bajery, lepszy Philips z marketu za 300zł z workiem CLINIC.
    xanx po reaktywacji
    ...to jest Twoje życie i kończy sie z każdą minutą.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie


    po lewej na walku "fiszbina" do trzepania po prawej szczotka
    Sorki za jakosc - z komory niestety
    a tu o filtrach HEPA a gdzie indziej cena i zuzycie na rok a jeszcze gdzie indziej kilka uwag co do tych filtrow
    Trzeba przeznac ze Net jak i wyszukiwarka Google to cudowny wynalazek, jednak lepszy od Rainbow
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ojciec skąpego Wiewióra
    Powiem tak, gdyby nie to, że dostałem RB jako prezent ślubny, to w życiu bym go nie kupił, taki sobie kawałek plastiku, którego wartość to góra tys.

    Uwielbiam takie rozprawy osób, które to widziały, nie używają a wiedzą lepiej. Centralny jest pod każdym względem lepsiejszy od tego drogiego badziewia, a zwłaszcza pod względem alergii. Nie mówiąc o cenie. No chyba, że ja jakiś inny jestem, może odbiorę teściowej i znowu będę się męczył z tym gniotem za kilka tys.

    Rozłóż, wlej wodę, tachaj to po schodach, TURBO szczotka to jakiś żart (do głaskania dywanu można użyć czegoś tańszego), po całym zajściu wylej wodę, umyj zbiornik i metalowy filtr, ale broń boże nie składaj, odczekaj aż wyschnie dopiero poskładaj, ja już podziękowałem za takie super bajery, lepszy Philips z marketu za 300zł z workiem CLINIC.
    Widzę, że i Ty nie za wiele wiesz o tym odkurzaczu, bo jeśli chodzi o turbo szczotkę (nazwa mi się tylko średnio podoba) to muszę stanąć w jej obronie. Działa rewelacyjnie! Prawie zapomniałem jak wygląda trzepaczka!
    A co do metalowego filtra... hmmm... w tym odkurzaczu, co ja używam tego nie ma...
    Ale może masz jakiś inny...

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dominik!
    Cytat Napisał Ojciec skąpego Wiewióra
    Powiem tak, gdyby nie to, że dostałem RB jako prezent ślubny, to w życiu bym go nie kupił, taki sobie kawałek plastiku, którego wartość to góra tys.

    Uwielbiam takie rozprawy osób, które to widziały, nie używają a wiedzą lepiej. Centralny jest pod każdym względem lepsiejszy od tego drogiego badziewia, a zwłaszcza pod względem alergii. Nie mówiąc o cenie. No chyba, że ja jakiś inny jestem, może odbiorę teściowej i znowu będę się męczył z tym gniotem za kilka tys.

    Rozłóż, wlej wodę, tachaj to po schodach, TURBO szczotka to jakiś żart (do głaskania dywanu można użyć czegoś tańszego), po całym zajściu wylej wodę, umyj zbiornik i metalowy filtr, ale broń boże nie składaj, odczekaj aż wyschnie dopiero poskładaj, ja już podziękowałem za takie super bajery, lepszy Philips z marketu za 300zł z workiem CLINIC.
    Widzę, że i Ty nie za wiele wiesz o tym odkurzaczu, bo jeśli chodzi o turbo szczotkę (nazwa mi się tylko średnio podoba) to muszę stanąć w jej obronie. Działa rewelacyjnie! Prawie zapomniałem jak wygląda trzepaczka!
    A co do metalowego filtra... hmmm... w tym odkurzaczu, co ja używam tego nie ma...
    Ale może masz jakiś inny...
    pewnie tak
    xanx po reaktywacji
    ...to jest Twoje życie i kończy sie z każdą minutą.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony