dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Szlifowanie gładzi gipsowej Stabil

    Witam

    Mam problem ze szlifowaniem gładzi gipsowej.Wykonałem dwie warstwy gładzi po czym zabrałem się za szlifowanie. Tu pojawił się problem bo w ogólnie szlifuje się dobrze ale w niektórych miejscach struktura jest inna jakby bardziej szorstka. W innych miejscach jest jakby gładka jak szkło.
    Pojawiają się też cienkie paski szorstkiej gładzi która ściera się pod palcem.
    Czy ktoś się spotkał z czyms takim? Czym to moze byc spowodowane ?

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    loocago

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    32-069
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam!
    Mam ten sam problem i nie mogę znaleźć żadnej logicznej odpowiedzi. Na pewno nie jest to przecieranie do pierwszej warstwy, bo wystarczy zacząć szlifować i po chwili w jednym miejscu normalnie się szlifuje i leci pył a obok pojawia się bardo twarda jakby skorupa śliska i błyszcząca... szlifując mocniej to śliskie i twarde miejsce przeciera się warstwę śliską jednak tuz obok robi się to samo. Szlifuje żyrafą i ręcznie bez róznicy. Szlag mnie trafi, masakra syfiasty Stabil...
    Może ktoś wie co jest grane???

  3. #3
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowni Państwo,

    być może przyczyną opisanych trudności jest nieodpowiednie rozmieszanie materiału (niewłaściwa ilość wody, użycie złego mieszadła), co przekłada się na strukturę wyrobu. Najlepiej będzie skontaktować się z producentem gładzi i wyjaśnić z nim występujący problem.

    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony