dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: ozdobna pompa

  1. #1

    Domyślnie ozdobna pompa

    Na działce, którą kupilismy były dwie studnie.
    Jedna wypadła pod garażem Druga w przyszłym ogrodzie. Ogród to będzie malutki, chciałabym jednak aby postawić pompe. Ozdobnie, jednak pompa moglaby być podłączona do tej studni. Widziałam kiedyś w jakimś numerze "Majstra" taką ozdobną pompę przy studni a sama studnia była nad ziemią wymurowana z pieknych kamieni. Majster przepadł więc piszę tutaj.
    Jak to można zgrabnie połączyć - może są gdzies w internecie zdjęcia czegoś podobnego.

    Czy ktoś z was ma taką pompę ze studzienką?

  2. #2

    Domyślnie studnia

    Też jestem zainteresowany!

  3. #3

    Domyślnie

    Nie jestem pewien, ale krąży mi po splotach kory mózgowej, że takie pompy robi któraś z odlewni w Końskich. Szukajcie w necie po odlewniach może coś się znajdzie. Pikuś

  4. #4

    Domyślnie

    Szukajcie takich pomp na skupie złomu.Można tam znależć całkiem ciekawe elementy do ozdoby ogrodu także pompy tzw.kiwajki

  5. #5

    Domyślnie

    Witam,

    też mnie interesował ten temat. Zobacz w google "pompa ozdobna". Ja znalazłem np Allegro - przedmioty dekoracyjne i producentów:
    http://www.aqua.zgora.pl/aquasklep/A..._pliki/d7r.htm

    Yacek.

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar HARY
    Zarejestrowany
    Feb 2002
    Posty
    254
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    43

    Domyślnie

    U nas można to dostać w sklepach ogrodniczych, gdzie sprzedaje się różne inne rzeczy dekoracyjne do ogrodów. Pompa taka nazywana jest także abisynką. Ceny na podstawie słów koleżanki od 200,- zł.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony