dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Osiedle pod Poznaniem

    Jestem właśnie na etapie zakupu własnego M. Finanse mam ograniczone, a wymagania spore Dlatego chcę przenieść się pod miasto - duży metraż, świeże powietrze, ogród i rozsądna cena. Byłam już w kilkunastu miejscach i na 95% jestem zdecydowana na Osiedle Zacisze w Mrowinie (www.plastbud-developer.pl) - i tu pytanie do forumowej społeczności: jest ktoś, kto może się wypowiedzieć na temat tego dewelopera? Znalazłam kilka pozytywnych opinii w necie, zagadałam też jakichś mieszkańców i było ok, ale może tu też znajdę jakieś wsparcie? Wydaje się, że nic mnie tam negatywnie nie zaskoczy, domki są ładne, dojazd niezły, ale zawsze łatwiej podjąć decyzję na podstawie dodatkowych opinii. Z góry dziękuję za pomoc!

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć.
    Mój kolega kupił mieszkanie w Mrowinie - Osiedle Zacisze. Cena była ok, bo około 270 tys. zł - w sumie to dom bo jest ogród około 150 metrów. Wyjście jest bezpośrednio na taras. Do Tarnow ajest rzut beretem 4 km a do Rokietnicy 3 km, Szamotuły 15 minut Jazdy a do Poznania 8 km. Dużo opisu jest na stronie www.nowemieszkania.eu i tam zobacz dokładny opis. Deweloper teraz zamieścił pakiety wykończenia mieszkania w panele, drzwi z montażem za 7,5 tysięcy więc jak wykończysz łazienkę w 2 dni zamontują tobie stolarkę.
    Ostatnio edytowane przez Coexist4you ; 08-02-2016 o 18:01

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony