dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Julstar opinie

    Witam. Czy ktoś budował dom z firmą julstar? Podesłali mi wycenę budynku i jest dosyć atrakcyjna Ma ktoś doświadczenie, jak z jakością?
    Z góry dzięki
    Ostatnio edytowane przez Redakcja ; 15-03-2017 o 13:54

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj bylismy z żoną na 2 budowach i 3 wykonczonych domach zbudowanych przez julstar i powiem tak wyglada to swietnie czas budowy stawienie budynku w 3 dni ogólnie stoimy z wyborem pomiedzy prefabrykatem a murowanym ....zgrana ekipa za ten czas co trzeba czekac na gotowy prefabrykat czyli ogolnie 3 miesiace jest w stanie postawic murowany zamkniety. wiadomo wykonczenie murowanego trwa dlużej ale koszt też jest inny .Pytalismy wspolnie z żoną jak sie mieszka czy były jakies problemy po postawieniu budynku mieszkajacych w domu z Julstaru i każdy stwierdza że następny dom który by budowali to prefabrykat.....wiec warto się nad tym zastanowić.U nas projekt 90 m2 koszt za stan deweloperski to 240 tysiecy .....

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marekburghard

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Chorzów
    Kod pocztowy
    41-700
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.
    Bylismy z żoną na budowie w Dabrowie Górniczej. Wygląda to super !!! Co mnie zaskoczyło to masywność tego domu , wielkości belek szokujące !
    Nastepnego dnia pojechaliśmy do dwóch domów zamieszkałych, jeden w Rybniku, drugi w Ornontowicach. Dziekujemy za miłe spotkanie mieszkańcom.
    Ludzie bardzo sobie chwalili, mówili że dom jest niezwykle ciepły i że ogólnie sie w nich bardzo przyjemnie mieszka. Ogólnie sobie chwalili. Jeszcze poczekamy na jedna wycene od Wolf System . Jedną z tych dwóch ofert chyba wybierzemy.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marekburghard

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Chorzów
    Kod pocztowy
    41-700
    Posty
    2

    Domyślnie

    Więc tak drodzy internauci.
    Pół roku temu podpisaliśmy z żoną umowę z julstar haus. Wtedy rozważaliśmy jeszcze budowę z wolfem, ale udało nam się porozmawiac z klientem któremu wolf dom robił i ten klient był bardzo NIE zadowolony ( ligota piekna ).
    Po tym podpisaliśmy umowę z julstarem i .......to był bardzo dobry wybór. Dom stoi , bez problemów poważniejszych, Pan Przemysław wykazał się ogromna wiedzą. Z czystym sumieniem Polecam ....dom jakościowo najwyższa półka.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Zuzanalecz

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-495
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Jesteśmy w trakcie budowy domu Julstar według projektu autorskiego o powierzchni 150 m kw pod Warszawą w ursusie.
    Budową kieruje pan inz. Stanisław kulawiak i głównie pan Przemysław jachimek . Po około dwóch miesiącach mamy prawie kompletny stan deweloperski , pozostanie tynk ale to jak pogoda będzie bardziej wyrozumiała . Po tym co zobaczyłam mogę śmiało wystawić chłopakom notę prawie maksymalną . Dom powstał bardzo sprawnie , sam montaż prefabrykatów z dachem 3 dni. Nie było to jakoś szokujące , ale robi na prawdę wrażenie . Dreszczyk emocji był .
    Chłopcy sympatyczni i widać ze z doświadczeniem , nie jak to ma miejsce w innych firmach budowlanych . Panie Przemku , służy pan zawsze dobrymi radami , przez co na pewno uniknęliśmy złych rozwiązań . Bardzo nam miło i wielkie dziękuje ,ze pomogliście nam przejść przez ten dla nas trudny okres .....i nie ma co ukrywać stresujący .
    Wiem ze na rynku są ludzie którzy przypominają mi troszkę moich klientów na wakacjach , którzy zamiast cieszyć się widokiem morza z aparatem robią zdjęcia nie doszorwanej fugi , lub zbyt mało uśmiechniętego kelnera, życzę pomyślności i jak najwiecej i panu i sobie klientów którzy potrafią się cieszyć .
    Z poważaniem
    Zuzanna nałęcz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony