Cytat Napisał gawel Zobacz post
Amber prestiż to padaka. I to już tu było x razy wałkowane właśnie z powodu hałasu i energozernosci.
Ale ja mam Amber Prestige 3,5kW i absolutnie nie potwierdzam Twoich słów. Jestem z niej bardzo zadowolony i mimo że nie schodzi za nisko, nie taktuje jak szalona i radzi sobie z ogrzewaniem bardzo dobrze. Mógłbym ją wręcz z czystym sumieniem polecać, jeśli ktoś potrzebowałby mocniejszej klimy.
Padaka??? Baaardzo ciekawe stwierdzenie. Hałas? Ona jest prawie niesłyszalna na AUTO, czyli 95% czasu działa na minimalnych obrotach. Energożerność? Ma grzałki, ale najlepsze SCOPy na rynku więc i jej efektywność jest bardzo wysoka. Tak uważam bo mam, płacę rachunki i wiem ile żre. Trochę krzywdząca jest Twoja opinia. Gdybym wiedział jak nisko schodzi najmniejszy Amber Prestige, na pewno bym go wziął nie zastanawiając się ani chwili.
Fujitsu to tutaj taka trochę legenda, ale zapewne coś w tym jest. Sprawdzę sobie ceny jakichś podstawowych jednostek i jak nie będą odstraszające może się skuszę.
Jeśli chodzi o Kaisaje, pamiętam że jesteście dosyć zadowoleni i potrafi zejść nisko. To może być ciekawa propozycja
Mitsubishi - brat ma podstawowego 3,5kW. Co prawda już z 5-7 lat chodzi, ale to golas całkowity jeśli chodzi o 'wyposażenie'. Nie psuje się, ale brat mówi że do grzania to to się nie nadaje. Poniżej 5* musi włączać gaz, bo po prostu sobie nie radzi i tyle. A nie radzi sobie z 50m2, nie najlepiej zaizolowanego domku. Może wyższe modele są lepsze, ale z tej nie jest zadowolony.
Przyjrzę się modelom które opisujecie, czyli Kaisai Fly 2,9kW, LG (fajnie że mają 2kW). No i sprawdzę te Fujitsu