dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 126 z 133
Pokaż wyniki od 2.501 do 2.520 z 2654
  1. #2501
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    Trzymam kciuki, żeby pogoda pozwoliła nawieźć tę ziemię
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  2. #2502

  3. #2503

    Domyślnie

    Gratuluję i jak zawsze podziwiam tempo. Ewa czekamy na relacje z użytkowania podłogówki. Czy Ty robiłaś ogrzewanie w garażu, bo ja się waham- hydraulik nas namawia, ale mnie nie wydaje się potrzebne i sama nie wiem.
    ]

  4. #2504
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    ja tam zrobilam, w stosunku do calosci instalacji koszt zaden a na wszelki wypadek jest. i nie zaluje, ze dodatkowo ocieplilam sciane pomiedzy garazem a reszta domu. dopoki sie nie poukladamy w garazu to nie grzeje tam i stanowczo byłoby zimniej w pomieszczeniach sasiadujących, no i glosniej kiedy samochod by wjezdzal. czytałam w ktoryms dzienniku, ze laska sie zastanawiala. mnie namowila na to projektantka adaptujaca i nie zaluje ze jej nie posluchalam, choc murarze odradzali, bo koszty. ale jakie to koszty? 2 paczki styro plus troche kleju a na ogrzewaniu oszczednosci duzo wieksze, ciepło kosztuje i rachunki co roku wyzsze.

  5. #2505
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    My też robilismy podłogowkę w garazu... moze nigdy nie włączę, ale wolałam mieć, potem już nigdy bym nie zrobiła.

  6. #2506
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Liliputek

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    916
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Moim zdaniem kuchnia wyszła super ja osobiście lubie puste ściany ale jak wiadomo, gdy poukłada się sprzęty, jakieś podręczne rzeczy to i tak nie będzie wydawało się pusto

  7. #2507

    Domyślnie

    Gratulacje! Oby teraz szybko złapać temperaturę w domu i można się wprowadzać!

  8. #2508

    Domyślnie

    Piec odpalony - łapiemy temperaturę I rzeczywiście zaczynamy odliczanie - najbardziej prawdopodobny termin to 14-15 grudnia.
    A z garażem mam podobnie jak TAR - hydraulik nas namówił, żeby jednak na wszelki wypadek zrobić ogrzewanie, z tym że u nas jest wyprowadzenie pod grzejnik, który może powiesimy, a może nie - ale jest. Ściana między domem a garażem tez ocieplona.

  9. #2509

    Domyślnie

    Więc robię tak jak mają wszyscy, czyli z ogrzewaniem , ściana między garażem a domem jest już ocieplona.
    ]

  10. #2510

    Domyślnie

    Gaja, co ja czytam, już grzejesz super

    tez mam ogrzewanie w garażu, a garaż izolowanym od domu. Grzejemy w całym domu, bo niestety mamy za sobą awarię - pęknięta rura od mrozu, wiec teraz wolimy grzać inspać spokojnie. Wykonawcy pomskonczeniu prac nie zamknęli wody, my nie sprawdziliśmy, nie mieliśmy jeszcze pieca, więc jak przymroziło w nocy, to rozsadziło jeden zawór. Tyle dobrego, że wykonawca się zachował i wysuszył garaż, w zasadzie obylomsię bez szkód, ale stres był.

  11. #2511
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pestka56
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Kod pocztowy
    05-530
    Posty
    27.839

    Domyślnie

    U nas rury wodne idące przez garaż są owinięte kablem grzejnym, bo mieliśmy 2 razy lodowisko w garażu
    INSPIRACJE KOMINKOWE

    Uważam, że telewizja jest bardzo pouczająca. Za każdym razem,
    kiedy ktoś włącza telewizor, wychodzę do innego pokoju i czytam dobrą książkę

    (Groucho Marx)

  12. #2512

    Domyślnie

    My również mamy podłogówkę w hydrofornii, a w zamierzeniu będzie izolowana od reszty domu styropianem. Na razie grzejemy w całości.
    Czyli jeszcze tydzień - kciuki zaciśnięte!

  13. #2513
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anulla1986
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Mielec
    Kod pocztowy
    39-300
    Posty
    713

    Domyślnie

    Ja również trzymam kciuki żeby się udało wprowadzić 14-15 grudnia

  14. #2514
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ewamewa
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Kraków
    Posty
    197

    Domyślnie

    No gratuluję szybkiego postępu prac rewelacja... tylko pozazdrościć świąt w nowym domku trzymam kciuki za bezstresową przeprowadzkę
    Dziennik i komentarze Aromatyczny

  15. #2515

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie kciuki! Właściwie pewnie już bylibyśmy przeprowadzeni, gdyby nie to, że chwilowo nie ma nas obojga na miejscu...Mąż wraca jutro i obiecuje, że w czasie weekendu już się przeniesie, no a ja wracam właśnie 14-tego...
    Wszystko właściwie gotowe, chociaż trzeba posprzątać i rozpakować rzeczy; mam nadzieje, że zdążymy do świąt

  16. #2516
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Gaja, pewnie nie zdazycie sie rozpakowac. Ale czy to ważne? Najważniejsze, ze u siebie a ze pare kartonow jeszcze postoi, to nie ma znaczenia. zaczelam 3 miesiac mieszkania i od tygodnia w salonie stoi ostatnie 4,5 kartonu. musze sie jakos zebrac a w przyszlym tygodniu ostatnie firanki i zaslonki. i moge zaczac strojenie domku na swieta. a potem zaczynam opitalanie az do wiosny mezus moj kochany pomontowal mi szafki w pralni, jedynie wiszacej na psie kosmetyki, szampony itp. nie powiesil ale to szczegol.

  17. #2517

    Domyślnie

    Ewa, i jak? Mieszkasz już? Święta w nowiutkim domu muszą być fantastyczne! A lepienie pierogów w takiej kuchni!
    ]

  18. #2518

    Domyślnie

    Cudowne wieści, 14ty aktualny? To jeszcze tylko dwa dni wprowadzicie się w mniej niż w rok od kupienia działki - to chyba jakiś rekord!

  19. #2519
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Ewa pewnie tak zapracowana, że nie ma czasu na forum Oby marzenie o świętach w nowym domu się spełniło!
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  20. #2520

    Domyślnie

    Dziewczyny - i mieszkam, i nie mieszkam
    Tzn. - od 2 dni mieszka juz mój mąż. A ja - jak pisałam - wracam jutro i zamierzam spędzić pierwszą noc w nowym domu.
    No i faktycznie - rok od kupna działki minie 30 grudnia, więc rzeczywiście tempo zwariowane. Zresztą okazało się, że stres jednak padł mi na zdrowie, nie tylko budowlany ...właściwie nic dziwnego...

Strona 126 z 133

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony