dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 2654

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Nigdy nie jest za późno – czyli nasz pierwszy/ostatni dom

    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Postanowiłam założyć ten dziennik, bo mam cichą nadzieję, że być może nasza przygoda budowlana przekona kogoś, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń.
    Nie mogę na pewno obiecać w tym wątku wysoce specjalistycznych fachowych porad, bo oboje dopiero zaczynamy, do tego humaniści, bez specjalnej wiedzy i żyłki technicznej. Za to obiecuję udział w uczeniu się na błędach, życzliwość i dzielenie wszystkimi informacjami.

    A było to tak - podjęliśmy jesienią ub. roku nagłą i niespodziewaną decyzję, że zbudujemy dom. Oboje jesteśmy w wieku, który my wolimy nazywać dojrzałym - a co poniektórzy pewnie całkiem inaczej. Jeszcze pracujemy (chociaż nie wiadomo, jak długo), dzieci dorosłe i samodzielne, wnuki rosną. I właśnie teraz dojrzeliśmy do budowy pierwszego …i pewnie ostatniego…. w naszym życiu domu. Dom zasadniczo dla nas dwojga, ale też z miejscem dla gości. Po przekopaniu przeze mnie miliona gotowych projektów wybór padł na mało znany projekt Mokka 3.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut_parteru.jpg
Wyświetleń:	1732
Rozmiar:	10,9 KB
ID:	345815  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony