dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 15
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 291
  1. #241
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    dziękuję Muszę jeszcze pomyśleć o roletach wewnętrznych, bo wszystko widać przez te zasłony

  2. #242

    Domyślnie

    Tak właśnie myślałam, że możesz mieć ten problem. Ja od lipca w ogóle nie miałam zasłon ani firan. Jak założyliśmy te to poczuliśmy się w końcu komfortowo. Zarówno do sypialni jak i salonu wybraliśmy raczej grubszy materiał. Sypialnia dla komfortu a salon ze względu na słońce .
    Cytat Napisał Eveline Zobacz post
    dziękuję Muszę jeszcze pomyśleć o roletach wewnętrznych, bo wszystko widać przez te zasłony

  3. #243
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Życie powoli wstępuje w ten dom. W końcu nie chodzi o to, żeby wyglądał jak z katalogu



    Ostatnio edytowane przez Eveline ; 08-02-2017 o 15:54

  4. #244
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie



  5. #245

    Domyślnie

    Zdjęcia widzę na telefonie a nie widzę na stronie.

    I dobrze zdjęcia z domu zamieszkałego są bardziej prawdziwe niż te zrobione zaraz po wstawieniu mebli

    Taki sam dywan planuję kupić. Zastanawiałam się nad podobnym stolikiem tylko albo taki owal nieregularny albo prostokąt.
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  6. #246

    Domyślnie

    Witam się u Ciebie w dzienniku Eveline
    Jestem bardzo zła na siebie że trafiłam tutaj dopiero teraz.. Gratuluję mega ślicznych wnętrz! Widać że wszystko jest przemyślane w najmniejszym szczególe
    Ja do dziś nie mogę przeboleć, że na narożną wannę dałam białą mozaikę zamiast ciemnej.. a u Ciebie jest tak ładnie
    Jeszcze z ciekawości zapytam- gdzie kupowałaś krzesła do stołu i jaki to model??

  7. #247
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Dziękuję

    Krzesła są z Signal meble model Kris

  8. #248

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eveline Zobacz post
    Dziękuję

    Krzesła są z Signal meble model Kris
    Dziękuję za odpowiedź tak mi się wydawało, bo upatrzyłam dokładnie ten sam model jesteś z nich zadowolona?

  9. #249
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Cytat Napisał WLT Zobacz post
    Dziękuję za odpowiedź tak mi się wydawało, bo upatrzyłam dokładnie ten sam model jesteś z nich zadowolona?
    Tak

  10. #250

    Domyślnie

    Bardzo fajnie to wygląda Też mam taki stolik- o ile to z Jyska

  11. #251

    Domyślnie

    Pięknie Eveline. Pozytywnie zazdroszczę u nas aktualnie etap wstawienia okien, równocześnie elektryka i hydraulika...każdy etap cieszy ale też przeraża jak to będzie dalej

  12. #252

    Domyślnie

    Witam !

    czy była by możliwość obejrzenia domu?
    E-mail: [email protected]
    Pozdrawiam serdecznie!

    Karolina

  13. #253
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karol1460

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-100
    Posty
    92

    Domyślnie

    Eveline, powiedz jak odczucia po "spaniu" na podłogówce?
    Zauważyłam że wszędzie macie ogrzewanie podłogowe i żadnych grzejników. My się ciągle wahamy nad podjęciem ostatecznej decyzji. Ja bym wolała wszędzie podłogówkę, a mąż chce grzejniki...
    Jak i czy ogrzewacie garaż??

  14. #254
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Cytat Napisał karol1460 Zobacz post
    Eveline, powiedz jak odczucia po "spaniu" na podłogówce?
    Zauważyłam że wszędzie macie ogrzewanie podłogowe i żadnych grzejników. My się ciągle wahamy nad podjęciem ostatecznej decyzji. Ja bym wolała wszędzie podłogówkę, a mąż chce grzejniki...
    Jak i czy ogrzewacie garaż??
    Śpi się całkowicie normalnie Mamy sterowniki i sobie regulujemy temperaturę Grzejniki dodatkowe są w łazienkach. Według mnie, nie za bardzo jest miejsce w pokojach na grzejniki, ale to tylko moje zdanie.
    W garażu jest kilka rurek.

  15. #255

    Domyślnie

    Eveline miała bym prośbę czy możesz napisać jak rozwiązaliscie kwestie wentylacji w garażu ?? Ewentualnie jeśli to nie problem to podesłać kilka foto?

  16. #256
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Cytat Napisał MaLo Zobacz post
    Eveline miała bym prośbę czy możesz napisać jak rozwiązaliscie kwestie wentylacji w garażu ?? Ewentualnie jeśli to nie problem to podesłać kilka foto?
    hmmm,nie wiem o co pytasz w garażu nie ma jeszcze nic, tzn stoi jedno auto i wszędzie są rury i to tyle. O rekuperację pytasz?

  17. #257
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Cytat Napisał katie216 Zobacz post
    Bardzo fajnie to wygląda Też mam taki stolik- o ile to z Jyska
    Signal meble

  18. #258

    Domyślnie

    Eveline mąż pytał, sama nie wiem o co mu chodziło ale już jakoś to rozwiązał. Rekuperację też mamy - ale to nie o to chodziło i tez podłogówka w całym domu. Teraz kończymy tynki w srodku, parapety tez już są (można robić parapetówkę ) Jestem teraz na etapie rozważań co do elewacji, mamy okna w kolorze winchester, dach antracyt. I chciałam elewację jasną (biel/ecru) i z elementami drewna albo szarego. Mogłabyś podesłać foto u was ? Skończyliscie elewację? My w podbitce chcemy zrobić halogeny, elektryka wyciągnięta... przerażają mnie te koszta...

  19. #259
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Cytat Napisał MaLo Zobacz post
    Eveline mąż pytał, sama nie wiem o co mu chodziło ale już jakoś to rozwiązał. Rekuperację też mamy - ale to nie o to chodziło i tez podłogówka w całym domu. Teraz kończymy tynki w srodku, parapety tez już są (można robić parapetówkę ) Jestem teraz na etapie rozważań co do elewacji, mamy okna w kolorze winchester, dach antracyt. I chciałam elewację jasną (biel/ecru) i z elementami drewna albo szarego. Mogłabyś podesłać foto u was ? Skończyliscie elewację? My w podbitce chcemy zrobić halogeny, elektryka wyciągnięta... przerażają mnie te koszta...


    Niestety, elewacja jeszcze przed nami Będzie biała z drewienkiem

    W pierwszej kolejności pójdzie kostka. Za miesiąc może już będzie

  20. #260

    Domyślnie

    O super! My jakoś w połowie maja a masz pomysł gdzie wstawić drewienka?? Chciałabym zrobić wizualizacje ale żaden z naszych potencjalnych wykonawców( zastanawiamy się między dwoma ) czegoś takiego nie robi :/

Strona 13 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony