dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Wakacje 2016 czas pomyśleć

    mam pytanko o bardzo dobry pensjonat lub agroturystykę na Mazurach - najlepiej domek - sprawdzony który polecacie , oczywiście będą dzieciaki , ja pływam na kajaku - z góry dziękuję !

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Ja polecam Zalesie Spa Mazury. Byliśmy tam dwa lata temu i wróciliśmy bardzo zadowoleni. Dużo atrakcji dla dzieci, sala zabaw z animatorami, minizoo, kryty basen, a obok jezioro z plażą i piękny las na spacer albo rowery.
    http://www.zalesiemazury.pl/wakacje_...mi_na_mazurach
    Ostatnio edytowane przez kemot_p ; 09-02-2016 o 19:10

  3. #3

    Domyślnie

    może jeszcze ktoś ma coś ?

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MichalinaG

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Ostrów Mazowiecka
    Kod pocztowy
    07-302
    Posty
    1

    Domyślnie

    Może zamiast Mazur gdzieś w okolice i bliżej morza? Krynica Morska jest pięknym miejscem. Plaże z obu stron, trochę lasu, jest gdzie wypoczywać i co robić . Jak pogoda gorsza to zawsze można posiedzieć w hotelu i np pograć w bilarda, czy choćby poczytać (bilard wzięłam z hotelu continental bo tam jest nie wiem jak w reszcie). Ja tam jeżdżę naprawdę często i polecam

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jeangrey

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-472
    Posty
    1

    Domyślnie

    Też polecam morze. W Krynicy jest pięknie, ale też polecam rejony bardziej na zachód - może Łeba, Sarbinowo albo znane wszystkim Jastarnia, Władysławowo? Te ostatnie są bardziej imprezowymi miejscowościami, nie da się tam nudzić. Nocleg warto ogarnąć sobie samemu, z lekkim wyprzedzeniem. Ja zawsze korzystam z nocujznami. Na portalach zwykle masz niższe ceny, jak się próbuje w ostatniej chwili coś zarezerwować będąc już na miejscu, to mogą próbować z nas zedrzeć kasę.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony