dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wiata przed garażem

    Witam,
    Zwracam się z pytaniem do was nt. wiaty, mam już gotowy projekt na rysunkach, wymiary, belki itp. itd.
    Jednakże mam problem z dachem ponieważ wiata przylega do granicy działki a moje kontakty z sąsiadka są mocno chłodne ( zaczęło się przy rozbudowie domu ale to temat na inna rozmowę ) i poszukuje sposobu pokrycia dachu który nie wymaga wchodzenia na jej działy aby cos przykręcić lub przybić.

    1. Pierwszym pomysłem była blachodachówka, arkusze szerokości metra sięgnął bym z drabiny przykręcać ale tu może być problem iż przy dużym deszczu może być duży hałas.

    2. Myślałem o papie i deskach, ale o ile deski mogę przybijać pojedynczo to papę już nie dam rady z drabiny i przydało by się od strony sąsiadki po przytwierdzać

    3. Myślałem o płytach poliwęglanowych, tym bardziej ze dach płaski ze spadem na jedna strone

    Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady
    Pozdrawiam
    Ted Bear

  2. #2

    Domyślnie

    NIe rozumiem ? Przeciez cokolwiek bys chcial zrobic, dachowka, blacha czy papa to musisz chodzic po tym dachu .... to jak juz po nim bedziesz chodzil to wszystko zrobic, a nie ze z dzialki sasiadki z drabiny ...

  3. #3

    Domyślnie

    Czytaj - j.w.
    Dodatkowa uwaga: przy montażu zadaszenia poruszamy się po wyłożonej płycie np. OSB - jest gwarancja że przeżyjesz i nie zniszczysz pokrycia.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony