dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie problem z rowem melioracyjnym

    Na mojej działce przechodzi rów. Znajduje się on w prawym rogu działki i idzie dalej na drogę, której jestem w 1/40 właścicielem. Posiadam warunki zabudowy ale nie mogę nic dalej zrobić z działką ponieważ przez ten rów nie mogę wjechać na działkę. Idzie on łukiem po drodze dojazdowej do mojej posesji i dalej na działki sąsiadów. Jak mogę zrobić dojazd do działki, nie mogąc zakopać rowu? Gdzie się udać po szczegółowe informacje? Droga nie jest drogą utwardzoną i nie jest drogą gminną.

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    wij

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Kotowice
    Kod pocztowy
    66-007
    Posty
    14

    Domyślnie

    Zakop jakiś przepust (rurę betonową) i licz na to, że nikt nie doniesie

  3. #3
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Gminna Spółka Wodna .... Zazwyczaj to ona jest od rowów melioracyjnych , właśnie tam zacznij formalności
    Darek B

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Jeżeli nie jest to droga gminna, to pewnie nawet nie jest publiczna. Mnie to wygląda na jakiś dziki rów. Zapytaj sąsiadów o jego pochodzenie, pewnie na wsadzenie rury przepustowej będziesz musiał mieć ich zgodę, skoro innym nie przeszkadza.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony