dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 13
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 251
  1. #141
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    a ja się pytam gdzie w tej garderobie są kiecki???? Same męskie koszule i marynarki. Nie uwierzę, że Twój facet ma więcej ciuchów od Ciebie

  2. #142
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    tak serio, to fajnie to wszystko wygląda. Ja też każdą pierdołe do domu muszę dobrac idealnie, więc w kwestii szczotki, wcale się nie dziwię

  3. #143

    Domyślnie

    Ja w sumie nie mam kiecek, może 4 szt. Parę spódnic, ale on są złożone na półce. Niestety, ale muszę Cię zdziwić ja nie mam dużo ciuchów. Jest jeszcze parę drążków wolnych. Mam jeszcze chyba z 10 wieszaków nie powieszonych. Aa... jeśli chodzi o buty to na przykład mój mąż ma dużo więcej niż ja. Taka dziwna z nas para
    Cytat Napisał Eveline Zobacz post
    a ja się pytam gdzie w tej garderobie są kiecki???? Same męskie koszule i marynarki. Nie uwierzę, że Twój facet ma więcej ciuchów od Ciebie
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  4. #144
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Cytat Napisał miss_piggy Zobacz post
    Ja w sumie nie mam kiecek, może 4 szt. Parę spódnic, ale on są złożone na półce. Niestety, ale muszę Cię zdziwić ja nie mam dużo ciuchów. Jest jeszcze parę drążków wolnych. Mam jeszcze chyba z 10 wieszaków nie powieszonych. Aa... jeśli chodzi o buty to na przykład mój mąż ma dużo więcej niż ja. Taka dziwna z nas para
    To mąż pewnie szczęśliwy
    U nas to moje ciuchy i buty (a zwłaszcza buty) zdecydowanie górują

  5. #145
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Evievi
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    26

    Domyślnie

    Miss Piggy, ależ mnie wzruszyły Twoje zdjęcia Przypomniałam sobie jak z rodzicami przeprowadzałam się do nowego domu Co do męża to faktycznie jest szałowo/stylowo Niech dominuje w garderobie, a Twój niech pozostanie cały dom w wystroju

  6. #146

    Domyślnie

    Pięknie jest! Garderoba jak z katalogu
    Gratuluję przeprowadzki i nowych słupów, miejsce kabli jest w ziemi!
    Szczotka do wc to bardzo ważny element wystroju, w pełni zrozumiałe i dobrze spędzone 30 min

  7. #147

    Domyślnie

    Z ciekawościa i przyjemnością przeczytałam wszystko Głównie dlatego, że jesteśmy mniej więcej w takim momencie, w jakim Wy byliście na początku tego tematu (no, nawet nieco wcześniej), więc dało mi to obraz, ile jeszcze przed nami... My pewnie też się wprowadzimy jak najszybciej się da. Jestem też bardzo ciekawa Twojej kuchni, bo właśnie zamawiam naszą.

  8. #148

    Domyślnie

    Właśnie przeczytałam cały wątek. Bardzo podoba mi się styl w jakim masz urządzony dom. Piękne kafelki w łazienkach, a schody są po prostu bombowe. A widok z okien powala - wcale się nie dziwię Twojemu mężowi, że kazał kable wkopać w ziemię Trzymam kciuki za kuchnię

  9. #149

    Domyślnie

    Cieszę się, że mam coraz większą grupę czytającą . Prace postępują tak, że aż nawet mi się na forum nie chce wchodzić. Jutro mają być montowane meble do kuchni , przyjechał dzisiaj stolarz na ostatnie mierzenie blatu i okazało się, że gniazdka są w złych miejscach. Należy je przesunąć dosłownie o 10 cm i znowu szukanie kogoś do takiej "gównianej" roboty. Udało się coś skombinować, jutro jeszcze będą poprawki i powinno być oki.
    A z bieżących spraw to zamontowano mi lampki w łazience. Halogen czy led (nie rozróżnia tego) nad prysznic czyli taki wodoszczelny 190 zł. Uwaga nie da się wymienić żarówki, trzeba całą lampkę kupić nową. Mamy też leda pod wanną. Bardzo cieszy męża i syna.
    No i mam lampki do pokoi dziecięcych. Oryginalne i stosunkowo tanie bo jedyne 99 zł./szt. - dostępne Leroy Merlin.






    Ostatnio edytowane przez miss_piggy ; 22-08-2016 o 06:45
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  10. #150
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    izuk

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-703
    Posty
    12

    Domyślnie

    Miss_piggy nie wyświetlają się Twoje zdjęcia. Tutaj i na głównym wątku kasjopei to z ostatniego posta też

  11. #151

    Domyślnie

    A ja widzę te zdjęcia.
    Cytat Napisał izuk Zobacz post
    Miss_piggy nie wyświetlają się Twoje zdjęcia. Tutaj i na głównym wątku kasjopei to z ostatniego posta też
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  12. #152

    Domyślnie

    Nie wiem co zrobić, bo zdjęcia są widoczne z poziomu komputera a z poziomu telefonu już nie
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  13. #153
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    Miss, w galerii się wyświetlają wszystkie zdjęcia, a u Ciebie w dzienniku aktualnie jedno, lampki bardzo oryginalne Twoja kuchnia Miss jest chyba jedną z najbardziej oczekiwanych na forum , trzymam kciuki na szybki montaż. Chciałam zapytać jeszcze o te składane drzwi do garderoby, dogadałaś się ze stolarzem?

  14. #154

    Domyślnie

    No i doczekałam się kuchni. Jak widać nie zamontowaliśmy jeszcze kranu, okapu, rolet, ale najważniejsze jej elementy już są. Dla porównania dorzucam wizualizację kuchni jaką zrobiłyśmy w trakcie budowy domu pewnie z rok temu. Prawie w ogóle nie zmieniłyśmy koncepcji
    Fronty firmy Drewpol Osina, model Londyn. Oryginalne są z uchwytem wbudowanym, ale jest on tak płytki, że osobom o grubszych palcach ciężko byłoby z nich korzystać, dlatego zamówiliśmy fronty bez pochwytu i zamontowaliśmy własny.
    Blat to Kronopol model Wezuwiusz.







    Ostatnio edytowane przez miss_piggy ; 22-08-2016 o 06:41
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  15. #155
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    Miss kuchnia wyszła ślicznie, duża ustawna, najbardziej podoba mi się blat, mogłabyś zdradzić czy ma powierzchnię zupełnie płaską czy jest chropowaty?

  16. #156

    Domyślnie

    Chropowaty i miły w dotyku. Trochę jakbyś dotykała jakiś materiał.
    Cytat Napisał ika86 Zobacz post
    Miss kuchnia wyszła ślicznie, duża ustawna, najbardziej podoba mi się blat, mogłabyś zdradzić czy ma powierzchnię zupełnie płaską czy jest chropowaty?
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  17. #157
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Fajna kuchnia, niby klasyczna, a nowoczesna Nie masz chyba tego wejścia od strony korytarza? A szafa oddzielająca jadalnię została czy też zlikwidowałaś? Na zdjęciach nie widzę.

  18. #158

    Domyślnie

    Nie mam drzwi do kuchni. Wydłużyłem wiatrołap na długość ściany przeciwległej w kuchni. Nie mam szafy w jadalni tylko otwartą przestrzeń.
    Cytat Napisał Eveline Zobacz post
    Fajna kuchnia, niby klasyczna, a nowoczesna Nie masz chyba tego wejścia od strony korytarza? A szafa oddzielająca jadalnię została czy też zlikwidowałaś? Na zdjęciach nie widzę.

  19. #159

    Domyślnie

    Cytat Napisał miss_piggy Zobacz post
    Nie mam drzwi do kuchni. Wydłużyłem wiatrołap na długość ściany przeciwległej w kuchni. Nie mam szafy w jadalni tylko otwartą przestrzeń.
    Super kuchnia Ja też zabudowałam drzwi i wyrzuciłam szafę

  20. #160
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Evievi
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał miss_piggy Zobacz post
    Nie mam drzwi do kuchni. Wydłużyłem wiatrołap na długość ściany przeciwległej w kuchni. Nie mam szafy w jadalni tylko otwartą przestrzeń.
    Super kuchnia! Zmiany, które wprowadziłaś wyszły chyba na dobre Każdy robi wykończenie według swoich potrzeb

Strona 8 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony