dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 13
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 251
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Bardzo fajne płytki. Mam podobne na podłodze w łazience
    My wprowadziliśmy się na budowę praktycznie. WC tylko na dole praktycznie był zrobiony w postaci możliwej do użytkowania i tak sobie powolutku wykańczamy.

    Też zgadzam się ze ten grzejnik może i fajnie wygląda ale praktycznie bardzo źle rozwiązanie, jednak jeśli dobrze przeczytałam to i tak planujesz zabudować go biurkiem więc już wszystko jedno co masz swoje zdanie i niech tak będzie to twój dom i ty będziesz mieszkać. Skoro masz kogoś komu ufasz i czyichś rad słuchasz to anonimowych porad z forum nie potrzebujesz

    Masz już jakieś projekty kuchni?

  2. #22

    Domyślnie

    AnikoPL co do grzejników w pokoju to zostawmy to już bez komentarza. Po uwagach z tego forum rozmawiałam jeszcze z kilkoma osoba, które mają wiedzę w tej materii większą niż ja i każdy był zdziwiony tymi uwagi. Poza tym jak już wcześniej pisałam w którym miejscu go zawiesić jeśli nie pod oknem?

    Plan kuchni już jest. Czekam na wycenę. Wstępnie wybrałam fronty http://www.drewpol.pl/pl/oferta/mode...oczesne/londyn i chciałabym połączyć dwa kolory. Jeden dąb a drugi wybarwiony front na popiel.
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    To ciekawa jestem efektów bo kafelki są naprawdę bardzo fajne.

  4. #24

    Domyślnie

    Kuchnia ma być prosta bez półeczek, szufladek, różnej wielkości szafek.
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    to bardzo moja też nie chce kombinowania, żadnych szafek wiszących, chociaż ja idę w minimalizm stylu boho praktycznie bez tradycyjnych drzwiczek

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie



    Ja w sprawie parapetów,ta okleina to renolit na okna trzeba znaleźć producenta parapetów który okleja tym materiałem a kolor jaki kupi to chyba bez znaczenia,może coś pomoże

    http://www.malko-okna.pl/index.php/p...rzne#mdf-finsa

  7. #27

    Domyślnie

    Bejaro bardzo dziękuję. Zgłębię jutro temat.

    Cytat Napisał Bejaro Zobacz post


    Ja w sprawie parapetów,ta okleina to renolit na okna trzeba znaleźć producenta parapetów który okleja tym materiałem a kolor jaki kupi to chyba bez znaczenia,może coś pomoże

    http://www.malko-okna.pl/index.php/p...rzne#mdf-finsa
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  8. #28
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Evievi
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    26

    Domyślnie

    Miss Piggy, wczoraj pokazałam mężowi Twoje łazienki. Wyobraź sobie, że siedział przy zdjęciach z 10 minut i rozmyślał i mówił same pochlebstwa Już nie możemy się doczekać Twojej kuchni. Pozdrawiamy i zazdrościmy

  9. #29

    Domyślnie

    Bardzo mnie to cieszy, szczególnie dlatego, że mężczyzna tak zachwala. Obecnie mamy chwilowy przestój, jak tylko się "ogarniemy" to idziemy dalej z pracami.

    Cytat Napisał Evievi Zobacz post
    Miss Piggy, wczoraj pokazałam mężowi Twoje łazienki. Wyobraź sobie, że siedział przy zdjęciach z 10 minut i rozmyślał i mówił same pochlebstwa Już nie możemy się doczekać Twojej kuchni. Pozdrawiamy i zazdrościmy
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  10. #30

    Domyślnie

    Prace nabrały tempa. Lekkiego bo lekkiego ale jednak. Zamontowano nam solary ,bardzo mnie to cieszy bo wcześniej montażyści mieli problem. Zbyt mokro i dość wysoki dach odstraszył ich. Jednak wczoraj pogoda nam sprzyjała i wszystko się udało. Może nie jest to za piękny widok ale raczej nie planuję siedzieć w ogrodzie i patrzeć na dach. Kierunek do zachwycania się widokiem ma być dokładnie w przeciwną stronę na pogórze.
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  11. #31

    Domyślnie

    Piąteczek był dla nas bardzo łaskawy nie tylko jeśli chodzi o pogodę, ale również o dostawy materiałów. Przyjechały deski na podłogę.



    Ma być taki efekt
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17th-Century-White_1399929855_20141104130947.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	33,5 KB
ID:	353020
    Ostatnio edytowane przez miss_piggy ; 16-04-2016 o 09:26
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  12. #32

    Domyślnie

    No i co my tutaj jeszcze w piątek zrobiliśmy? A no fragment ścianki do montażu telewizora. Ścianka, która nie została uwzględniona w projekcie budowlanym a wymyślona przez moją projektantkę. Może wygląda to póki co mało atrakcyjnie ale jestem przekonana, że będzie super.



    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał miss_piggy Zobacz post
    Piąteczek był dla nas bardzo łaskawy nie tylko jeśli chodzi o pogodę, ale również o dostawy materiałów. Przyjechały deski na podłogę.



    Ma być taki efekt
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17th-Century-White_1399929855_20141104130947.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	33,5 KB
ID:	353020
    Bardzo ładny kolor Czemu zdecydowałaś się na ciemne deski? W poprzednich postach pokazywałaś jasne i beżowe kafelki

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar AnikoPL
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    prosto i w lewo
    Posty
    1.281
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Może dla przeciwwagi by nie było zbyt monotonnie

  15. #35

    Domyślnie

    To jest dąb bielony szczotkowany taki lekko podwędzany aby nie był biały, biały
    Właśnie tak jak napisała AnikoPL, aby się wszystko nie zlało.
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  16. #36
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beata-W

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Stare Babice
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    Właśnie przymierzamy się z mężem do zakupu projektu Kasjopea. Chciałabym się dowiedzieć czy te kwoty w opisach projektów zgadzają się z rzeczywistością? Jakie koszty ponieśli Państwo, aby dom był w stanie surowym zamkniętym? Będę wdzięczna za odpowiedź, ponieważ zastanawiamy się ile kredytu będzie nam potrzebne

  17. #37
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    Witaj miss_piggy chciałam się przywitać, mam nadzieję że już niedługo dołączę do grona budujących Kasjo póki co ciągle walczymy z WZ. Twój domek zapowiada się świetnie! strasznie jestem ciekawa Twojej kuchni, bardzo fajne rozwiązanie połączenia salonu z dodatkowym pokojem. Ja myślałam o poszerzeniu kuchni i umieszczeniu w niej wyspy, ale zobaczymy mam pytanko odnośnie tego małego pokoiku/gabinetu na górze, też chciałabym go powiększyć kosztem garderoby, i zrobić po prostu szafę wnękową, jak to rozwiązałaś u siebie? i czy dużo powiększył się ten pokoik? pozdrawiam

  18. #38

    Domyślnie

    Czas coś zmalować...
    Ostatnio edytowane przez miss_piggy ; 25-04-2016 o 15:30
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  19. #39

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę, że Ci się podoba. Ja nie rezygnowałam z garderoby. Przesunęłam lekko ściankę w pokoju obok i nie robiłam ściany pod skosem tylko zrobiłam normalnie prostą.


    Cytat Napisał ika86 Zobacz post
    Witaj miss_piggy chciałam się przywitać, mam nadzieję że już niedługo dołączę do grona budujących Kasjo póki co ciągle walczymy z WZ. Twój domek zapowiada się świetnie! strasznie jestem ciekawa Twojej kuchni, bardzo fajne rozwiązanie połączenia salonu z dodatkowym pokojem. Ja myślałam o poszerzeniu kuchni i umieszczeniu w niej wyspy, ale zobaczymy mam pytanko odnośnie tego małego pokoiku/gabinetu na górze, też chciałabym go powiększyć kosztem garderoby, i zrobić po prostu szafę wnękową, jak to rozwiązałaś u siebie? i czy dużo powiększył się ten pokoik? pozdrawiam
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  20. #40

    Domyślnie

    Mamy fragment kuchni.
    Wielkie płytki Leonardo Waterfront 90G - Płytka Gresowa 90x90 cm.
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

Strona 2 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony