dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 13
Pokaż wyniki od 101 do 120 z 251
  1. #101

    Domyślnie

    Hej,

    Co to za cegła? To jest klinkier robiony z zegy i cegła? jaka to firma? gdzie to można kupić ?

  2. #102

    Domyślnie

    Nie wiem jak to się dokładnie nazywa, ale wydaje mi się, że jest to cegła ręcznie formowana. Kupiona tutaj symbol C0529
    http://www.andbud.pl/oferta/cegly-kl...nie-formowana/
    Tutaj są także inne realizacje z użyciem tej cegły.
    http://www.andbud.pl/ostatnie-realizacje/wnetrza/

    Cytat Napisał TomaszMagda Zobacz post
    Hej,

    Co to za cegła? To jest klinkier robiony z zegy i cegła? jaka to firma? gdzie to można kupić ?
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  3. #103

    Domyślnie

    Chyba wszyscy wyjechali na wakacje. Ostatnio coś mało się dzieje w temacie Kasjopea, czekamy na meble do kuchni i drzwi wewnętrzne. Zamówiłam łóżko do pokoju syna. Skorzystałam z internetu, zatem jak ono naprawdę wygląda dowiem się po odebraniu przesyłki. Wprawdzie mój syn ma niecałe 3 lata, ale stwierdziłam, że nie będę się bawić w łóżeczka dziecięce tylko od razu kupię łóżko pełno wymiarowe z normalnym materacem.

    Ticca łóżko dziecięce
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a077442_002.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	67,7 KB
ID:	358865
    Planuję kupić ten materac - Janpol Erebu Dream

    Ponadto zamontowano nam antenę i możemy już oglądać TV

    Ostatnio edytowane przez miss_piggy ; 20-06-2016 o 10:43
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  4. #104

    Domyślnie

    No i rozglądam się za łóżkiem do naszej sypialni. Ostatnio na tapecie jest to i chyba je zamówię, tylko muszę wybrać rodzaj materiału.
    https://www.fabrykasypialni.pl/pl/p/...jemnikiem/2639
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0_0_productGfx_3604ecf1a1c76b2c149d11c47238fff8.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	41,8 KB
ID:	358873
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  5. #105

    Domyślnie

    Skończyliśmy również prace nad schodami. Musimy zamontować jeszcze oświetlenie i zrobić poprawki malarskie.






    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  6. #106
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karol1460

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-100
    Posty
    92

    Domyślnie

    Schody bomba Bardzo mi się podobają
    Jaki ich koszt??

  7. #107

    Domyślnie

    13 500 zł.
    Cytat Napisał karol1460 Zobacz post
    Schody bomba Bardzo mi się podobają
    Jaki ich koszt??

  8. #108
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Eveline
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    blisko Łodzi
    Posty
    500

    Domyślnie

    Schody super, zwłaszcza sposób mocowania balustrady mi sie podoba.

    A co do łożka dla malucha, to mój starszak miał bez żadnego zabezpieczenia z boku i zdarzało mu sie lądowac na podłodze. Na szczęście, kładłam na niej poduszki, więc lądowanie było miękkie. Młodszy ma łóżko z kawałkiem drewnianej barierki i nie spada

  9. #109
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    Miss, ślicznie wyszły te schody, ja miałam inną koncepcję na barierkę ale jak zobaczyłam Twoją ....też taką chcę! teraz z innej beczki pytanko, czy masz na górze na korytarzu grzejnik? jeśli tak to w którym miejscu?

  10. #110

    Domyślnie

    A jaką miałaś koncepcję? Wrzuć jakieś fotki przykładowe.
    Nie mam grzejnika na korytarzu. Mam tylko w pokojach i łazienkach.
    Cytat Napisał ika86 Zobacz post
    Miss, ślicznie wyszły te schody, ja miałam inną koncepcję na barierkę ale jak zobaczyłam Twoją ....też taką chcę! teraz z innej beczki pytanko, czy masz na górze na korytarzu grzejnik? jeśli tak to w którym miejscu?
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  11. #111
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    Nie wiem czy zdjęcie się wklei(pierwszy raz wstawiam)Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	182209_1397c42b-f190-4ab5-9dac-ff72bb57be8d_crop_253_200_-schody-styl-nowoczesny.jpg
Wyświetleń:	1568
Rozmiar:	15,5 KB
ID:	359129 , trochę się obawiam śladów na szybie, dlatego myślałam o innej barierce, ale Twoja jest cudna! co do grzejnika, hm... nie boisz się że będzie chłodno? w końcu klatka i korytarz to spora przestrzeń.
    Ostatnio edytowane przez ika86 ; 23-06-2016 o 21:04

  12. #112

    Domyślnie

    Też są ładne, tylko ja już widzę dziecko, które po tej "drabince" się wdrapuje. Wybrałabym opcję z pionowymi tralkami. Mi się bardzo podobały takie schody
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	balustrady_gorzków.jpg
Wyświetleń:	83
Rozmiar:	76,4 KB
ID:	359176, ale stolarz odradził mi. Powiedział i chyba miał rację, że taka barierka lepiej wyglądałabym gdybym miała bardziej odsłonięte schody, a u mnie jest, jak widzisz jeszcze ścianka wybudowana, która zasłania schody od salonu.
    Postanowiłam zrobić przyjemność mężowi i zamówić szklaną bo to on bardzo chciała a ja byłam wielkim przeciwnikiem. Też widziałam palce na tej szybie. Jednak jestem bardzo zadowolona. Jest lekka w formie przez co nie przytłacza.
    Cytat Napisał ika86 Zobacz post
    Nie wiem czy zdjęcie się wklei(pierwszy raz wstawiam)Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	182209_1397c42b-f190-4ab5-9dac-ff72bb57be8d_crop_253_200_-schody-styl-nowoczesny.jpg
Wyświetleń:	1568
Rozmiar:	15,5 KB
ID:	359129 , trochę się obawiam śladów na szybie, dlatego myślałam o innej barierce, ale Twoja jest cudna! co do grzejnika, hm... nie boisz się że będzie chłodno? w końcu klatka i korytarz to spora przestrzeń.
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  13. #113

    Domyślnie

    Co do kaloryfera. W projekcie chyba nawet nie było tam kaloryfera. Poza tym to jest tak mała przestrzeń, i nie ma szans na wychłodzenie się. Z drugiej strony całe ciepłe powietrze z salonu przenosi się do góry. Jestem teraz u siostry w domu i masz dom większy niż mój i też nie ma kaloryfera na korytarzu na piętrze.
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  14. #114
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Evievi
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    26

    Domyślnie

    Dzień w dzień zaglądam i wyczekuję kuchni Czy przyszło już łóżko dla młodzieży ? Mam nadzieję, że spełnia oczekiwania Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia !!!

  15. #115

    Domyślnie

    Ja też się nie mogę doczekać. Sprzęt do kuchni dojechał a mebli jeszcze nie ma.
    Na pocieszenie powiem, że dzisiaj zaczęli osadzać drzwi wewnętrzne - Porta Grande A.0


    Cytat Napisał Evievi Zobacz post
    Dzień w dzień zaglądam i wyczekuję kuchni Czy przyszło już łóżko dla młodzieży ? Mam nadzieję, że spełnia oczekiwania Pozdrawiam i życzę miłego tygodnia !!!
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  16. #116

    Domyślnie

    Cytat Napisał miss_piggy Zobacz post
    Ja też się nie mogę doczekać. Sprzęt do kuchni dojechał a mebli jeszcze nie ma.
    Na pocieszenie powiem, że dzisiaj zaczęli osadzać drzwi wewnętrzne - Porta Grande A.0


    piękne drzwi

  17. #117

    Domyślnie

    Dorzucam jeszcze parę zdjęć. Mamy też jedną przesuwkę wiatrołap-salon i 2 szt. drzwi metalowych Wiśniowskiego - kotłownia i garaż-wiatrołap.







    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  18. #118

    Domyślnie

    Zaczęliśmy też robić garderobę przy pomocy systemy Algot z Ikea.

    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

  19. #119
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ika86
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    48

    Domyślnie

    gratuluje miss, naprawdę można się poczuć już domowo jak planujesz zamknąć garderobę, jakieś drzwi przesuwne? i jedno pytanko jakie masz odczucia odnośnie sypialni?tzn chodzi mi o miejsce w niej, bo loggia nieco wchodzi w pokój, o własnie i drzwi balkonowe masz otwierane do środka czy przesuwne?

  20. #120

    Domyślnie

    Chciałabym drzwi składane. Zobaczymy co powie na to stolarz

    Natomiast sypialnia nie jest gigantyczna, to pewne. Ja planuję tutaj wstawić łóżko, szafeczki przy łóżku i na ścianie na wprost łóżka bardzo płytką komodę bo na 25 cm. To będzie wszystko. Na więcej nie ma miejsca.

    Drzwi balkonowe otwierają się do wewnątrz, powinno się zmieścić łóżko 160x200 (takie zamówiłam). Z drugiej strony jakbym powiększyła pokój o loggie to dalej mam okno do podłogi i brak możliwości postawienia coś pod nim. Jedynie ściana na której jest wezgłowie się wydłuży.

    Miejsca nie ma zbyt dużo, nie wiem jak to będzie z tymi wszystkimi rzeczami. Chyba będę musiała kontrolować ich napływ i sukcesywnie wymieniać garderobę. Czyli tak jak to było na "starych śmieciach".

    Aaa... no i zamówiła łóżko z pojemnikiem do naszej sypialni. Co ciekawe nie planuję tam trzymać pościeli , co najwyżej pościel dodatkową dla gości. Kolor obicia wybrałam inny niż na zdjęciu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0_0_productGfx_3604ecf1a1c76b2c149d11c47238fff8.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	41,8 KB
ID:	360078Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0_0_productGfx_48fa00bb37c8bddf7a2f346ec91b128a.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	68,2 KB
ID:	360079

    Cytat Napisał ika86 Zobacz post
    gratuluje miss, naprawdę można się poczuć już domowo jak planujesz zamknąć garderobę, jakieś drzwi przesuwne? i jedno pytanko jakie masz odczucia odnośnie sypialni?tzn chodzi mi o miejsce w niej, bo loggia nieco wchodzi w pokój, o własnie i drzwi balkonowe masz otwierane do środka czy przesuwne?
    Ostatnio edytowane przez miss_piggy ; 06-07-2016 o 07:58
    ZAPRASZAM
    Kasjopea by miss piggy - co ciekawego u nas na budowie
    Galeria zdjęć - zobaczmy jak to wszystko wygląda

Strona 6 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony