dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MMAciek

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kutno
    Kod pocztowy
    99-300
    Posty
    4

    Domyślnie Drewnochron Impregnat Extra - nadaje sie do malowania pistoletem?

    Dzień dobry. Chciałbym się dopytać, czy Drewnochron (R) Impregnat Extra koloru Palisander nadaje się do malowania pistoletem marki Black and Decker model BDPS400?

  2. #2

    Domyślnie Tak

    Cytat Napisał MMAciek Zobacz post
    Dzień dobry. Chciałbym się dopytać, czy Drewnochron (R) Impregnat Extra koloru Palisander nadaje się do malowania pistoletem marki Black and Decker model BDPS400?
    Jak najbardziej się nadaje. Gdyby był to zwykły pistolet lakierniczy pod kompresor, no to trochę trzeba by rozcieńczyć drewnochron, ale w takim przypadku wystarczy dobrze wymieszać i działać. Trzeba tylko uważać, bo przy rozpoczęciu i przy kończeniu pryska nieraz większą ilością farby.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    yaris

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    172

    Domyślnie

    Ja korzystam z Vidaronu i jestem zadowolony. Polecam zwrócić uwagę na przeznaczenie drewna oraz okoliczności w jakich się znajduje. Są różne impregnaty, skierowane do drewna o odmiennym zastosowaniu. Zwracam również uwagę na fakt, że my to drewno malujemy, a więc wykorzystujemy najmniej wydajną możliwość impregnacji, więc moja porada odnośnie prawidłowego doboru powinna być brana jeszcze bardziej pod uwagę.

  4. #4
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    no to dowiemy się czy nie jak to dobrać ? w moim wypadku to już po ptokach bo nie wiedziałem czym to psikałem kuprafungiem czy dobry czy zły tego nie wiem , stara więzba a teraz już pod wełną i nic już nie zmienię

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony