dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 61
  1. #1
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie Moje własne sprawdzone przepisy podpatrzone i kulinarnie modyfikowane.

    Witam.

    Każdy ma swoje podpatrzone przepisy jak w temacie.Postaram się je krótko opisywać i w miarę możliwości zobrazować.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Witam.

    Każdy ma swoje podpatrzone przepisy jak w temacie.Postaram się je krótko opisywać i w miarę możliwości zobrazować.

    Czy tradycyjnie będziesz szedł w strone goowna? Wynika to ze starej stara mądrość "można jeść tort z przyjaciółmi, albo goowno w samotności", którą przypomniał sSiwy12 w innym temacie.

  3. #3
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał ada_marcin Zobacz post
    Czy tradycyjnie będziesz szedł w strone goowna? Wynika to ze starej stara mądrość "można jeść tort z przyjaciółmi, albo goowno w samotności", którą przypomniał sSiwy12 w innym temacie.
    Chciałaś mi to tak ładnie powiedzieć już na początku? Będę czytał i podpatrywał innych ,a powodzeniach czy niepowodzeniach będę informował.Mam prośbę do Ciebie Ado.Możesz mi w tym nie przeszkadzać , a komentarze zostawić w innych watkach tam gdzie te relacje są pozytywne i nie zachwiane.Teraz Cię proszę byś to uszanowała.Wiele nie żądam.Tylko proszę.Jeśli coś będzie niedobre to niniejszym to oznajmię.Możesz to zrobić i odizolować się i tworzyć w swoich ulubionych topikach.Jeszcze raz proszę.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Chciałaś mi to tak ładnie powiedzieć już na początku? Będę czytał i podpatrywał innych ,a powodzeniach czy niepowodzeniach będę informował.Mam prośbę do Ciebie Ado.Możesz mi w tym nie przeszkadzać , a komentarze zostawić w innych watkach tam gdzie te relacje są pozytywne i nie zachwiane.Teraz Cię proszę byś to uszanowała.Wiele nie żądam.Tylko proszę.Jeśli coś będzie niedobre to niniejszym to oznajmię.Możesz to zrobić i odizolować się i tworzyć w swoich ulubionych topikach.Jeszcze raz proszę.
    Chcesz mieć bloga? To zmień stronę. Dobrzy ludzie ostrzegają innych o "goownie" na ich drodze, można sobie obuwie zniszczyć. Rozumiesz?????

  5. #5
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.
    To nie są rewolucje i rewolucyjne dania tylko proste podpatrzone zmienione przepisy.Fotki ze zdjęciami poszczególnych etapów będę Państwu pokazywał.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Witam.
    To nie są rewolucje i rewolucyjne dania tylko proste podpatrzone zmienione przepisy.Fotki ze zdjęciami poszczególnych etapów będę Państwu pokazywał.
    Załóż sobie bloga. Nie zaśmiecaj tego forum swoimi niewydarzonymi pomysłami.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  7. #7
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.
    Pozwoliłem sobie wkleić Państwu ot to to to.





    Chciałem to opisać i opiszę jak wyciszy się wejście tego malkontenta -tetryka.Proszę aby Redakcja i moderatorzy zwrócili uwagę na pseudo empiryzm tego malkontenta.To jest karygodne co pisze i jak wyraża swoje niemerytoryczne teksty.Wątek jest nowy pozbawiony pszcz emu gadaniu , li tylko merytorycznemu opisowi danego przepisu.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 08-03-2016 o 18:40

  8. #8
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał ada_marcin Zobacz post
    Czy tradycyjnie będziesz szedł w strone goowna? Wynika to ze starej stara mądrość "można jeść tort z przyjaciółmi, albo goowno w samotności", którą przypomniał sSiwy12 w innym temacie.
    Wiem ,że ty kobieta kochająca konie jak ja to zrozumiesz.Jeśli będę z moją bianką ...............???Może pokażmy swoje konie. nie buty.Chciałbym cię zaprosić do minie byś zobaczyła moje komie.Kocham ludzi którzy maja to zamiłowanie.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    NS - nie wiem kto Ty jesteś, nie mam pojęcia o co cała ta wojna się odbywa, ale na litość boską, błagam, piszesz tekst, stawiasz znak interpunkcyjny (czyli . , : ; ? lub !) i dopiero spacja.
    Oczy bolą od patrzenia na Twoje teksty

    I aż boję się zapytać o co chodzi??

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Chciałbym cię zaprosić do minie byś zobaczyła moje komie.Kocham ludzi którzy maja to zamiłowanie.

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    I aż boję się zapytać o co chodzi??
    Nigdy nie wiesz czy akurat robi łaskę, czy laskę.
    Ostatnio edytowane przez sSiwy12 ; 09-03-2016 o 08:59
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    NS - nie wiem kto Ty jesteś, nie mam pojęcia o co cała ta wojna się odbywa, ale na litość boską, błagam, piszesz tekst, stawiasz znak interpunkcyjny (czyli . , : ; ? lub !) i dopiero spacja.
    Oczy bolą od patrzenia na Twoje teksty

    I aż boję się zapytać o co chodzi??
    Czasem lepiej nie wiedzieć. Prawda będzie bolesna...
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  12. #12
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    NS - nie wiem kto Ty jesteś, nie mam pojęcia o co cała ta wojna się odbywa, ale na litość boską, błagam, piszesz tekst, stawiasz znak interpunkcyjny (czyli . , : ; ? lub !) i dopiero spacja.
    Oczy bolą od patrzenia na Twoje teksty

    I aż boję się zapytać o co chodzi??


    Witam

    Inteligentnego aż miło posłuchać.Powiadasz oczy Cię bolą.Zawsze masz okulistę .Chcesz mi coś przekazać?Twoje intencje ,twoje zaangażowanie w topiku.Co sprawia ,że tu jesteś?Czym się kierujesz by tu zajrzeć? Tylko tym by mi oznajmić ,że mam zaległości w interpunkcji z użyciem przycisku spacja?

    Czy wiesz co to jest?






    Wyartykułuj co widzisz na obrazkach.Wtedy będzie konsensus.Czyli najpierw interpunkcja ,a potem co widzisz.Jedno Twoje wejście i już mnie błagasz.O co mnie błagasz? O interpunkcję?
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 09-03-2016 o 09:57

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Małe podsumowanie porządkowe:
    - wyleciało paręnaście postów trollujących.
    - z braku możliwości filtracji będę usuwał CAŁE posty w których są obraźliwe określenia ("glut po firance" dla mnie takim jest).
    - raportowanie postów co do zasady nie służy jako prywatna wiadomość.
    - pisanie postów pod postem także co do zasady podpada pod trollowanie i zakłóca porządek.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Pusia&Kssawery

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    5.018

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    ......

    Ups
    A ostrzegali, że będzie bolało
    Z mojej strony OT

  15. #15
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pusia&Kssawery Zobacz post
    Ups
    A ostrzegali, że będzie bolało
    Z mojej strony OT
    Dlatego tu wszedłeś.Nie dałeś mi odpowiedzi.Coś chciałeś mi przekazać? Pytam więc co ? Interpunkcja czy to co na obrazkach?

  16. #16
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Małe podsumowanie porządkowe:
    - wyleciało paręnaście postów trollujących.
    - z braku możliwości filtracji będę usuwał CAŁE posty w których są obraźliwe określenia ("glut po firance" dla mnie takim jest).
    - raportowanie postów co do zasady nie służy jako prywatna wiadomość.
    - pisanie postów pod postem także co do zasady podpada pod trollowanie i zakłóca porządek.
    Witam.

    Jak to powiedzieć by nie przecukrzyć........Jesteś "duży"

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Małe podsumowanie porządkowe:
    - wyleciało paręnaście postów trollujących.
    - z braku możliwości filtracji będę usuwał CAŁE posty w których są obraźliwe określenia ("glut po firance" dla mnie takim jest).
    - raportowanie postów co do zasady nie służy jako prywatna wiadomość.
    - pisanie postów pod postem także co do zasady podpada pod trollowanie i zakłóca porządek.
    To czemu nie usuniesz tych kilometrowych postów NSa ze zdjęciami jakiegoś syfu? Niedobrze się robi jak się to ogląda. Każdy może wklejać zdjęcia tego co akurat je? To dlaczego usunąłeś moją kanapkę w kratkę? Kilku osobom się spodobała a to co NS prezentuje jest powszechnie ignorowane. Chce prezentować wszystkim to co mu akurat na talerz spadło, niech założy sobie bloga a nie zaśmieca to forum.
    Ostatnio edytowane przez perm ; 09-03-2016 o 10:29
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Dobrze wiesz, że intencją kanapki w kratkę było wyśmiewanie a nie prezentacja.
    Gdyby była zaprezentowana "normalnie" - to by została. Pauza to bardzo wyrafinowany środek przekazu ale w dziełach tupu post na forum... przeszkadza

    Dyskusje przybrały tu ostatnio formę sporu ideologicznego, a nie pojedynku kulinarnego. Cieszę się że w stekach pozostała wymiana doświadczeń - istota forum..

    Kilometrowe posty ze zdjęciami? Może po prostu trzeba je zacząć ignorować i nie odpowiadać? Ja do nich zaglądam bo "muszę", a nie z powodu zainteresowania kulinarnymi doznaniami ( tak jak czekam na zdjęcia Ady).
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  19. #19
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam .

    W tym wątku ? Pokazuję jak można oszukać kulinarne przepisy.Nie interesują mnie roszczenia sz.perm.Po prostu gotuję.O to przykład :





    Czy wiesz co to jest dorsz.?
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 09-03-2016 o 11:58

  20. #20
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.

    Pani Ania "X"zapytała mnie co jest w tych pomidorkach.To nie są pomidorki ,a w tej papryce jest kiszona kapusta.

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony