dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 61
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dobrze wiesz, że intencją kanapki w kratkę było wyśmiewanie a nie prezentacja.
    Gdyby była zaprezentowana "normalnie" - to by została. Pauza to bardzo wyrafinowany środek przekazu ale w dziełach tupu post na forum... przeszkadza

    Dyskusje przybrały tu ostatnio formę sporu ideologicznego, a nie pojedynku kulinarnego. Cieszę się że w stekach pozostała wymiana doświadczeń - istota forum..

    Kilometrowe posty ze zdjęciami? Może po prostu trzeba je zacząć ignorować i nie odpowiadać? Ja do nich zaglądam bo "muszę", a nie z powodu zainteresowania kulinarnymi doznaniami ( tak jak czekam na zdjęcia Ady).
    Cenię cię Finlandia za cierpliwość i obiektywizm. Popatrz jednak na te kilometrowe posty NSa. Marchewka umyta, marchewka obrana, marchewka pokrojona, marchewka na talerzu. Pomijam miernotę pomysłów, sam siebie nie przeskoczy. Klikasz na jakiś temat a tu minutę ładują się te idiotyczne i nic nie wnoszące zdjęcia. Do tego zamieszcza te byle co tylko dlatego, że zjadł śniadanie/obiad/kolację. Co to kogo obchodzi? Troll typowy. Pisać byle co aby dużo. Zobacz na te trzy zdjęcia trochę wyżej. Co to jest??? Kawałek ryby na patelni, kawałek ryby na talerzy i na koniec widelec. Śmietnik, który, o czym wiesz nikogo nie interesuje. Odechciewa się czytać tematy kulinarne, bo wszędzie NS zostawia te swoje kupy!
    Ostatnio edytowane przez perm ; 09-03-2016 o 14:21
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    sSiwy12

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    vel bajbaga
    Posty
    10.842

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Dobrze wiesz, że intencją kanapki w kratkę było wyśmiewanie a nie prezentacja. .
    Czy ja wiem ???????

    Tak całkiem obiektywnie i samodzielnie......, wspomniana kanapka, kilka pozytywnych opinii "dostała" ......, to więcej niż dostała , w sumie, cała "twórczość" skarżypyty.

    Ale to, zapewne, przypadkowa "zbieżność".
    Jeśli w tym co napisałem, są jakieś błędy, to przepraszam. Nie wynikają one z chęci obrażania kogokolwiek.

    Uwaga - oświadczam, że nie posiadam zgody autorów, na wklejone w tym poście cytaty i (lub) zdjęcia - tak więc moderator może usunąć ten post.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Tak, przy kanapce to i ja uśmiechałem (jakby była "zwięzła" to bym ją zostawił.

    Z powodu przeładowania tematów nie zaglądam do nich kiedy korzystam z telefonu. Większość osób z ograniczonym internetem (jak ktoś woli: intelektem) omija te obrazki, bo są złodziejem bajtów. Treść dopełnia sprawy.
    Stąd nie codziennie tu przychodzę sprzątać.
    ps. Posty z rybą są całkiem do zaakceptowania. Ja też jak zrobię "dobre" zdjęcie (które mi się podoba) to się nie mogę zdecydować, które ujęcie zamieścić.. a że wszystkich zwyczajnie nie wypada (by nie było efektu przejedzenia) to rezygnuję..

    Ns rozmawia sam ze sobą. Nikt nie odniósł się merytorycznie do postów, więc pojawiła się pani Ania "X". W mojej ocenie to nic innego jak wykwit wyobraźni. Drugie (trzecie?) ja.
    Niestety - ale NS jest samokarmiącym się osobnikiem..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Tak, przy kanapce to i ja uśmiechałem (jakby była "zwięzła" to bym ją zostawił.

    Z powodu przeładowania tematów nie zaglądam do nich kiedy korzystam z telefonu. Większość osób z ograniczonym internetem (jak ktoś woli: intelektem) omija te obrazki, bo są złodziejem bajtów. Treść dopełnia sprawy.
    Stąd nie codziennie tu przychodzę sprzątać.
    ps. Posty z rybą są całkiem do zaakceptowania. Ja też jak zrobię "dobre" zdjęcie (które mi się podoba) to się nie mogę zdecydować, które ujęcie zamieścić.. a że wszystkich zwyczajnie nie wypada (by nie było efektu przejedzenia) to rezygnuję..

    Ns rozmawia sam ze sobą. Nikt nie odniósł się merytorycznie do postów, więc pojawiła się pani Ania "X". W mojej ocenie to nic innego jak wykwit wyobraźni. Drugie (trzecie?) ja.
    Niestety - ale NS jest samokarmiącym się osobnikiem..
    Wiesz, że na żadnym większym forum nie zagrzałby miejsca. Z forum elektroda wyleciałby po drugim takim przeładowanym poście. Nie chodzi mi o bana za wszelką cenę ale, by go trochę utemperować. Te jego chamskie odzywki, niewybredne sugerowanie innym, że są głupi, czy nawet wprost obrażanie innych (vide Ansi) do kompletu z zaśmiecaniem forum tematami i postami o niczym nie powinny być tolerowane. Co by się stało jakby kilkunastu piszących postanowiło nagle, że będą zamieszczać sążniste posty o tym co im na talerz wpadło. Nie może być wyjątków. Chce pisać, nich pisze konkretnie, krótki i zwięźle i bez obrażania innych. Można ścierpieć jego prymitywizm albo go nie czytać ale ciężko zaakceptować te kilometry, które się wyświetlają gdziekolwiek w tym dziale się kliknie.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  5. #25
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Wiiiiiiiiitam.

    noł komends but look.











    Te na górze ponoć mają najwyższa wartość odżywczą.

  6. #26
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.

    Jutro noł komends but look .Potrawka z kurczaka. Noł komends but look.Już wydałem komendę.

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Wiiiiiiiiitam.

    noł komends but look.











    Te na górze ponoć mają najwyższa wartość odżywczą.
    Widzisz Finlandia ten śmietnik? Co to za g...?
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał perm Zobacz post
    ...Te jego chamskie odzywki, niewybredne sugerowanie innym, że są głupi, czy nawet wprost obrażanie innych (vide Ansi) do kompletu z zaśmiecaniem forum tematami i postami o niczym nie powinny być tolerowane. ....
    Dzięki perm, rzeczywiście niespecjalny usiłuje mnie obrażać, ale tylko usiłuje, bo BYLE KTO nie jest w stanie mnie obrazić.

    Szkoda, że Twoja inspirująca kanapka wyleciała z tego wątku, była ciekawsza niż zgniłe banany niespecjalnego


  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Dzięki perm, rzeczywiście niespecjalny usiłuje mnie obrażać, ale tylko usiłuje, bo BYLE KTO nie jest w stanie mnie obrazić.

    Szkoda, że Twoja inspirująca kanapka wyleciała z tego wątku, była ciekawsza niż zgniłe banany niespecjalnego
    Szkoda, że pies zeżarł. Nie rezygnuję jednak. Pomysłów mam kupę. Na kupy ten wątek będzie w sam raz. Parę już wyżej mamy. NS zadbał.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  10. #30
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.
    Dla Pani obrażonej.chapeau bas.Czy jakoś tak.




  11. #31
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Dzięki perm, rzeczywiście niespecjalny usiłuje mnie obrażać, ale tylko usiłuje, bo BYLE KTO nie jest w stanie mnie obrazić.

    Szkoda, że Twoja inspirująca kanapka wyleciała z tego wątku, była ciekawsza niż zgniłe banany niespecjalnego
    Witam.

    Zanim wystawisz opinie poczytaj .

    http://chooselife.pl/2012/07/14/dlaczego-powinnismy-spozywac-banany-z-plamkami-i-zjadac-pestki/

    Tak wiec ludkowie przy zakupie bananów nie należy unikać tych, które mają czarne plamki na skorce. Wiele osob traktuje je jako oznaki psucia sie owocu, co jest nieprawda. Najsmaczniejsze i najpozywniejsze odmiany mają własnie skorki z czarnymi plamkami, co nie ma zadnego związku ze stanem owocu. Do natychmiastowego spozycia nalezy wybierac owoce dojrzałe, szczegolnie jesli przeznaczone są dla dzieci lub osob chorych. W tych bananach skrobia przekształcona jest już w cukier.
    Proszę czytaj ze zrozumieniem.Rozumiem ,że chcesz mi dokopać ale po raz kolejny jesteś w błędzie.Masz wiele roszczeń do mnie ale za każdym razem mylisz się.Tak jak i teraz np. z bananami.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 10-03-2016 o 11:34

  12. #32
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.

    W/w to zacierka z grzankami.Krócej nie mogę i tost z wędzonym łososiem, fromage i wędzona gouda.

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Nie znoszę buraków, szczególnie lubelskich

    Ostatnio edytowane przez perm ; 11-03-2016 o 06:00
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Nadgniłe banany nie smakują mi


  15. #35
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.

    Frusracje tego forumowicza sa tu niepotrzebne.Zaczyna znowu po swojemu bić pianę.Proszę moderatora by to zniszczył w zarodku..Jest to nieeleganckie i prostackie.
    Na dowód tego :#35

  16. #36
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Nadgniłe banany nie smakują mi
    a powinny w Pani wieku.

  17. #37
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam.

    Czy Pani wie co to jest?

  18. #38
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    witam.

    Czy Pani wie co to jest?





  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Wiecie co to jest?


    A to?



    Tak, to pieczywo z masłem.
    Bierzecie teraz to:


    I robicie kratkę.


    Uzyskujecie w ten sposób pyszną kanapkę w kratkę. Nie mogę niestety pokazać zdjęcia, bo jak wiecie spadła i pies zeżarł.

    Z żalu i rozpaczy spożyłem, w ramach samobiczowania to:


    Edytowane:
    Zapomniałem dodać, a to ważne:


    Ostatnio edytowane przez perm ; 10-03-2016 o 17:46
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  20. #40
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Witam a to?




Strona 2 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony