dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 130
Pokaż wyniki od 321 do 340 z 2590
  1. #321
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    No widzisz.
    Z nas obu Redakcja nic nie ma, więc o co chodzi?

    Pierwszego bana dostałeś w 2006, czy dopiero w 2007 roku?
    Widzisz tu nie chodzi o pierwszego bana dla mnie tylko od kiedy zacząłeś być upierdliwy by swą postawą na FM reklamować się bez pieniędzy.Powstały ogłoszenia drobne a ty by Redakcję omamić i być ten tego............,szukałeś niezdrowego pieniactwa.Teraz tego Redakcja nie widzi , a szkoda.

  2. #322
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Chłopie zastanów się, pomyśl jeśli potrafisz.

    Dlaczego ty dostajesz bany od początku obecności na FM, a inni nie dostają.
    Wszyscy sprzysięgli się przeciw tobie, czy w tobie samym jest coś takiego, czego starasz się nie zauważać, co wpływa na stosunek innych do ciebie.

  3. #323
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Chłopie zastanów się, pomyśl jeśli potrafisz.

    Dlaczego ty dostajesz bany od początku obecności na FM, a inni nie dostają.
    Wszyscy sprzysięgli się przeciw tobie, czy w tobie samym jest coś takiego, czego starasz się nie zauważać, co wpływa na stosunek innych do ciebie.
    Patrzysz na mój wizerunek zapominając o swoim.Dostaję bany prze z ciebie.Tak na to popatrz.Wzbudzasz emocje u innych by potem szybko stosować taktykę ban.Jesteś w cieniu dyskusji a potem atakujesz.Reklamujesz się jak dla mnie bez prawnie nabierając Redakcję swoimi chamskimi chwytami.........Czyli mi musisz nawsadzać by w oczach Redakcji być cacy.

  4. #324
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Patrzysz na mój wizerunek zapominając o swoim.Dostaję bany prze z ciebie.Tak na to popatrz.Wzbudzasz emocje u innych by potem szybko stosować taktykę ban.Jesteś w cieniu dyskusji a potem atakujesz.Reklamujesz się jak dla mnie bez prawnie nabierając Redakcję swoimi chamskimi chwytami.........Czyli mi musisz nawsadzać by w oczach Redakcji być cacy.
    NS. Zatraciłeś obiektywizm.

    Banowany byłeś na długo przed moim pojawieniem się na FM i zanim ze 2 lata temu nadepnąłeś mi na odcisk pisząc głupoty i na dokładkę próbując ich bronić argumentami do obicia mi mordy włącznie.
    Nie potrafi też do ciebie dotrzeć, że istnieje coś takiego jak regulamin FM. Przestudiuj ze zrozumieniem. Wiem, może dla niektórych to być trudny tekst, ale przynajmniej się postaraj. Może coś z tej lektury wyniesiesz.

  5. #325
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    CD.
    śniadanko z nowalijek






    Dlaczego w wariacjach takie kanapki , a dlatego ,że pracuje nad ich wysokością. .Masło ze szczypiorkiem ,rzodkiewka,pomidor bez skórki (trudno się dziada obiera) ,ogórek,sałata,jajo na twardo,polędwica łososiowa ,ser żółty ( w tej konfiguracji czedar-cheddar) , majonez czosnkowy (własny) miksowany z białkiem gotowanym, bo mi zostało i odrobina chrzanu.

    CDN....
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 20-03-2017 o 07:45

  6. #326
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    CD.
    Obiadek z mięsem.





    Dlaczego w moich wariacjach takie dania a po to by o nich nie zapominać.Młode ziemniaki gotowane w skórkach, mizeria z jogurtem naturalnym koperkiem i suszoną cebulką , kotlet mielony z polędwicy wieprzowej z farszem w którym miejsce swe znalazły tylko : natka pietruszki i grahamka moczona w kozim mleku ,ubita piana z dwóch białek .Dlaczego w kozim , a dlatego ,że mi zostało .

    Druga opcja obiadku.Frytki na fryturze solo po ówczesnym blanszowaniu w lekko słodkiej wodzie ,kotlet z polędwicy cielęcej takiej :


    Pieczarki w sosie własnym z szalotką , do kotlecika panierowanego w pianie z białek i tartej suchej grahamki.Dlaczego z grahamki , a dlatego ,że mi została .Sadzone na maśle, pomidory w śmietanie 12 % i odrobina parmezanu.Dlaczego parmezan , a dlatego ,że go uwielbiamy .

    CDN....

  7. #327
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    CD.

    Dla wg , który został odosobniony, takie ot danie czyli kolejna prosta wariacja (tego nie zrozumiał i mi nawrzucał) z frytkami ,kurczakiem,ogórkiem ,cebulą , octem winnym.







    To jest z sieci.Nazywana jest
    Sharma z kurczaka



    a to jest moje byś poczuł sztukę gotowania



    W tym daniu , czyli w wariacjach moich kulinarnych , wyraziłem sam siebie.Tego patafianku ci brakuje.. To jest moja wariacka

    Chwila prawdy.Dostałem w prezencie biały wiejski ser.Nastawiłem go na zgliwienie..Pomyślałem jednak ,że spróbuje z nim zrobić tak.





    Resztę już znacie.Wbiłem jajo i wycisnąłem czosnek.Z rozpuszczonym, białym serem ,który nie poddany został psuciu - fermentacji ,danko na grzankę bardzo fajne.

    CDN.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 23-03-2017 o 17:53

  8. #328
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Jak dla mnie, wygląda to tak, że trafił swój na swego

    A jeszcze niedawno tak się wspierali w kominkowych wątkach
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  9. #329

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Jak dla mnie, wygląda to tak, że trafił swój na swego

    A jeszcze niedawno tak się wspierali w kominkowych wątkach
    Jeszcze niedawno ...tak.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  10. #330
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    Wyleciało przed chwilą ileś postów...
    kto to czyści? / czemu? Żadnej obrazy nie było...
    [SIZE=1]~160m2 użyt. Reksio2G
    OZC=6.6KW, zapotrzebowanie na ciepło=12,8MWh/rok (obliczenia dla: 23*C), w domu: 21,5-22,5*C.
    Panasonic T-CAP-F-9KW, Krzywa: -15/+40@+15/+28. Sterowanie: EurosterQ7, CWU (ermet) dwa razy dziennie do 45*C. G12W-PGE
    Ściana: U=0,13(porotherm30+20cm 0,031), Skosy: U=0,14(25cm pianki Polychem) Sufit: U=0,10(10cm pianki+30 wełny), Okna: U=0,9-1,1 (31m2), Podłoga aż U=0,19. WM. 100% podłogówki 4,5cm. +Jotul I570 do 10 odpaleń na rok

  11. #331

    Domyślnie

    Cytat Napisał link2jack Zobacz post
    Wyleciało przed chwilą ileś postów...
    Ale dlaczego? Niczego niestosownego w nich nie było.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  12. #332
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Nie pytajcie, bo odpowiedzi i tak nie będzie. Cały ten wątek dawno temu powinien wylecieć w kosmos


  13. #333
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Widzę, że wątek czytany.
    Ciekawe, czy z uwagi na dokonania kulinarne, czy też autora .

  14. #334
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    Mój post na temat autora też wyleciał - ale powtórzę...
    Widzę w innych wątkach zmianę w wypowiedziach NS'a.
    [SIZE=1]~160m2 użyt. Reksio2G
    OZC=6.6KW, zapotrzebowanie na ciepło=12,8MWh/rok (obliczenia dla: 23*C), w domu: 21,5-22,5*C.
    Panasonic T-CAP-F-9KW, Krzywa: -15/+40@+15/+28. Sterowanie: EurosterQ7, CWU (ermet) dwa razy dziennie do 45*C. G12W-PGE
    Ściana: U=0,13(porotherm30+20cm 0,031), Skosy: U=0,14(25cm pianki Polychem) Sufit: U=0,10(10cm pianki+30 wełny), Okna: U=0,9-1,1 (31m2), Podłoga aż U=0,19. WM. 100% podłogówki 4,5cm. +Jotul I570 do 10 odpaleń na rok

  15. #335
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Widzisz NS, jak to dobrze, że nie jesteś moderatorem. A nad odejściem z forum to właśnie Ty powinieneś się zastanowić. Jeszcze jedna sprawa - co to jest "sopka"?
    Widzisz na co ty patrzysz.Udzielono ci lekcji ogłady i interweniowała Redakcja.Stopka bez "t" tez chwały ci nie przynosi zważywszy na fakt co chciałem ci powiedzieć.

    Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Zaraz zmienię stopkę, specjalnie dla Ciebie!
    Przecież ty o tej stopce napisałeś.Bądź konsekwentny i miej charakterrrrrrrrrrrrr
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 24-03-2017 o 14:53

  16. #336
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Prosze mnie żle nie zrozumieć, nie staje w obronie żadnego z adwersarzy. Mam nieodparte wrażenie że kolega Marek celowo prowokuje NSa i ma w tym ukryty cel.. Jaki, nie wiem.
    Może wysrarczyłoby trochę odpuścić i zająć się czymś innym zamiast uprzykrzać sobie życie nawzajem i przenosić swoje emocje do innych wątków?
    Może się mylę, żle odbieram treść Waszych postów. Poprawcie, najważniejsze by forumowicze złapali trochę oddechu od przepychanek, które poza negatywnymi emocjami nic do wątków nie wnoszą.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 24-03-2017 o 16:58 Powód: Uzupełnieni
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  17. #337

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Prosze mnie żle nie zrozumieć, nie staje w obronie żadnego z adwersarzy. Mam nieodparte wrażenie że kolega Marek celowo prowokuje NSa i ma w tym ukryty cel.. Jaki, nie wiem.
    Może wysrarczyłoby trochę odpuścić i zająć się czymś innym zamiast uprzykrzać sobie życie nawzajem i przenosić swoje emocje do innych wątków?
    Może się mylę, żle odbieram treść Waszych postów. Poprawcie, najważniejsze by forumowicze złapali trochę oddechu od przepychanek, które poza negatywnymi emocjami nic do wątków nie wnoszą.
    Tomaszu, tak miałem ukryty cel, który osiągnąłem. Na tym koniec przekomarzania. A moje imię chyba zaczerpnąłeś z innego forum, prawda? Pzdr.

  18. #338
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    CD.

    Śmieszna wariacja kulinarna do filmu w wieczorny , ponury dzień.Dlaczego w wariacjach ,ponieważ bez alkoholu ,herbat, napojów itp.





    Kiełbacha ,cielęca z wrzątku nie gotowana długo.Jajo na twardo z groszkiem ale żółtaczko lekko ścięte.Rękami własnymi tarty chrzan specjalnie do kiełbachy.Bułeczki pszenne z masłem czosnkowym.Kolacyjka wariacka do filmu "Apartament". Gorąco polecam i jedno i drugie.

  19. #339
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    CD.
    Wariacja śniadaniowa w 5 min. .Będę samokrytyczny .







    Funkcja grill w piekarniku 220 stC 2 min.Trochę z krótko jak na kanapkę na gorąco.Podwędzana Gouda niekoniecznie do takiej bułki .Kiełbasa cielęca lekko za chuda z szalotką.

    CDN....

  20. #340
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    CD.
    Wariacja kulinarna bezmięsna.Dość smaczna bez udziwnień.Boczniak macerowany w lipowym miodzie z Vegetą i pieprzem ziołowym.Prosta sałatka z pomidorem koktajlowym i sałatą lodową w leciutkim winegret.Pieczony ziemniak młody, aż z Egiptu.







    CDN....

Strona 17 z 130

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony