dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 17 z 17
Pokaż wyniki od 321 do 332 z 332
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar niktspecjalny
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

Domyślnie

Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    No widzisz.
    Z nas obu Redakcja nic nie ma, więc o co chodzi?

Pierwszego bana dostałeś w 2006, czy dopiero w 2007 roku?
    Widzisz tu nie chodzi o pierwszego bana dla mnie tylko od kiedy zacząłeś być upierdliwy by swą postawą na FM reklamować się bez pieniędzy.Powstały ogłoszenia drobne a ty by Redakcję omamić i być ten tego............,szukałeś niezdrowego pieniactwa.Teraz tego Redakcja nie widzi , a szkoda.
    Istnieje zło, które mi nie szkodzi ,jak i dobro ,które mi nie służy.
    Leonardo da Vinci

Bo nigdy, przenigdy, nie powinieneś przepraszać za to, że po prostu jesteś sobą.
    Odpowiadam za to co powiedziałem ale nie za to co zrozumiałeś.
    ktoś dla ciebie
    Dom z 2007 r .185 m2 ,kub 850 m3 ,z podd.uż. ocieplonym 15 cm , z porothermu 35 cm.Całość tutaj tutaj

Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Kod pocztowy
    96-300

Domyślnie

Chłopie zastanów się, pomyśl jeśli potrafisz.

Dlaczego ty dostajesz bany od początku obecności na FM, a inni nie dostają.
    Wszyscy sprzysięgli się przeciw tobie, czy w tobie samym jest coś takiego, czego starasz się nie zauważać, co wpływa na stosunek innych do ciebie.

18

Domyślnie

Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Chłopie zastanów się, pomyśl jeśli potrafisz.

Dlaczego ty dostajesz bany od początku obecności na FM, a inni nie dostają.
    Wszyscy sprzysięgli się przeciw tobie, czy w tobie samym jest coś takiego, czego starasz się nie zauważać, co wpływa na stosunek innych do ciebie.
    Patrzysz na mój wizerunek zapominając o swoim.Dostaję bany prze z ciebie.Tak na to popatrz.Wzbudzasz emocje u innych by potem szybko stosować taktykę ban.Jesteś w cieniu dyskusji a potem atakujesz.Reklamujesz się jak dla mnie bez prawnie nabierając Redakcję swoimi chamskimi chwytami.........Czyli mi musisz nawsadzać by w oczach Redakcji być cacy.
    Leonardo da Vinci

Bo nigdy, przenigdy, nie powinieneś przepraszać za to, że po prostu jesteś sobą.
    ktoś dla ciebie
    Dom z 2007 r .185 m2 ,kub 850 m3 ,z podd.uż. ocieplonym 15 cm , z porothermu 35 cm.Całość tutaj tutaj

Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Kod pocztowy
    96-300

Domyślnie

Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Patrzysz na mój wizerunek zapominając o swoim.Dostaję bany prze z ciebie.Tak na to popatrz.Wzbudzasz emocje u innych by potem szybko stosować taktykę ban.Jesteś w cieniu dyskusji a potem atakujesz.Reklamujesz się jak dla mnie bez prawnie nabierając Redakcję swoimi chamskimi chwytami.........Czyli mi musisz nawsadzać by w oczach Redakcji być cacy.
    NS. Zatraciłeś obiektywizm.

Banowany byłeś na długo przed moim pojawieniem się na FM i zanim ze 2 lata temu nadepnąłeś mi na odcisk pisząc głupoty i na dokładkę próbując ich bronić argumentami do obicia mi mordy włącznie.
    Nie potrafi też do ciebie dotrzeć, że istnieje coś takiego jak regulamin FM. Przestudiuj ze zrozumieniem. Wiem, może dla niektórych to być trudny tekst, ale przynajmniej się postaraj. Może coś z tej lektury wyniesiesz.

18

Domyślnie

CD.
    śniadanko z nowalijek

Dlaczego w wariacjach takie kanapki , a dlatego ,że pracuje nad ich wysokością. .Masło ze szczypiorkiem ,rzodkiewka,pomidor bez skórki (trudno się dziada obiera) ,ogórek,sałata,jajo na twardo,polędwica łososiowa ,ser żółty ( w tej konfiguracji czedar-cheddar) , majonez czosnkowy (własny) miksowany z białkiem gotowanym, bo mi zostało i odrobina chrzanu.

CDN....
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 20-03-2017 o 07:45
    Leonardo da Vinci

ktoś dla ciebie

18

Domyślnie

CD.
    Obiadek z mięsem.

Dlaczego w moich wariacjach takie dania a po to by o nich nie zapominać.Młode ziemniaki gotowane w skórkach, mizeria z jogurtem naturalnym koperkiem i suszoną cebulką , kotlet mielony z polędwicy wieprzowej z farszem w którym miejsce swe znalazły tylko : natka pietruszki i grahamka moczona w kozim mleku ,ubita piana z dwóch białek .Dlaczego w kozim , a dlatego ,że mi zostało .

Druga opcja obiadku.Frytki na fryturze solo po ówczesnym blanszowaniu w lekko słodkiej wodzie ,kotlet z polędwicy cielęcej takiej :

Pieczarki w sosie własnym z szalotką , do kotlecika panierowanego w pianie z białek i tartej suchej grahamki.Dlaczego z grahamki , a dlatego ,że mi została .Sadzone na maśle, pomidory w śmietanie 12 % i odrobina parmezanu.Dlaczego parmezan , a dlatego ,że go uwielbiamy .

CDN....
    Leonardo da Vinci

ktoś dla ciebie

18

Domyślnie

CD.

Dla wg , który został odosobniony, takie ot danie czyli kolejna prosta wariacja (tego nie zrozumiał i mi nawrzucał) z frytkami ,kurczakiem,ogórkiem ,cebulą , octem winnym.

To jest z sieci.Nazywana jest
    Sharma z kurczaka

a to jest moje byś poczuł sztukę gotowania

W tym daniu , czyli w wariacjach moich kulinarnych , wyraziłem sam siebie.Tego patafianku ci brakuje.. To jest moja wariacka

Chwila prawdy.Dostałem w prezencie biały wiejski ser.Nastawiłem go na zgliwienie..Pomyślałem jednak ,że spróbuje z nim zrobić tak.

Resztę już znacie.Wbiłem jajo i wycisnąłem czosnek.Z rozpuszczonym, białym serem ,który nie poddany został psuciu - fermentacji ,danko na grzankę bardzo fajne.

CDN.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; Dzisiaj o 17:53
    Leonardo da Vinci

ktoś dla ciebie

Domyślnie

Oprócz ogólnego bajzlu na talerzu i prostego jak budowa cepa dania, nic ciekawego nie zauważyłem. A nie, słabo wysmażone frytki.

18

Domyślnie

Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    Oprócz ogólnego bajzlu na talerzu i prostego jak budowa cepa dania, nic ciekawego nie zauważyłem. A nie, słabo wysmażone frytki.
    Nie sprowokujesz mnie swą arogancją i chamstwem .Będziesz dla mnie zawsze rybim flaczkiem.Nie masz pojęcia o gotowaniu i nie istniejesz w moich wariacjach.Wiesz co to wariacje moje kulinarne??? Wariat opowiada jak gotuje w chałupie swej.Ty nawet wariatem nie jesteś.Jesteś nikim (null "0" ) w kulinariach i powtarzam ci, elektoratu by w chwale powrócić na FM tutaj ubliżając mi, niestety nie zbudujesz.Twoja płytkość o tym świadczy.
    Leonardo da Vinci

ktoś dla ciebie

Domyślnie

Nie sprowokujesz mnie swą arogancją i chamstwem .Będziesz dla mnie zawsze rybim flaczkiem.Nie masz pojęcia o gotowaniu i nie istniejesz w moich wariacjach.Wiesz co to wariacje moje kulinarne??? Wariat opowiada jak gotuje w chałupie swej.Ty nawet wariatem nie jesteś.Jesteś nikim (null "0" ) w kulinariach i powtarzam ci, elektoratu by w chwale powrócić na FM tutaj ubliżając mi, niestety nie zbudujesz.Twoja płytkość o tym świadczy.
    To i tak nie zmienia faktu, że gotować, a już podawać jedzenia, nie potrafisz.

18

Domyślnie

Cytat Napisał wg39070 Zobacz post
    To i tak nie zmienia faktu, że gotować, a już podawać jedzenia, nie potrafisz.
    Dobrze ,że to ty jako gnom powiedziałeś.Krótki bolek w gotowaniu jesteś i jeszcze mi ubliżasz.Redakcja powinna ci dać bana za te niepowtarzalne chamstwo.W topikach kulinarnych kariery nie zrobisz ......bo jesteś za płytki i za skąpy w przepisach..Walnij się w ...................
    Leonardo da Vinci

ktoś dla ciebie

Domyślnie

Dobrze ,że to ty jako gnom powiedziałeś.Krótki bolek w gotowaniu jesteś i jeszcze mi ubliżasz.Redakcja powinna ci dać bana za te niepowtarzalne chamstwo.W topikach kulinarnych kariery nie zrobisz ......bo jesteś za płytki i za skąpy w przepisach..Walnij się w ...................
    !
    Nie denerwuj się tak, to nic nie pomoże. Napiszę raz jeszcze, nie potrafisz gotować ani podawać potraw. I nie strasz mnie banem, bo ja nikomu nie ubliżam w odróżnieniu od Ciebie.

Strona 17 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia