dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 22

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    skresz

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    629
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kurde to jak kazałeś im nie zabezpieczać tej pianki albo chcieli za to jakąś dodatkową kaskę i się nie zgodziłeś, bo jak nie to tak troszkę dziwnie, zrobimy montaż ale nic klientowi nie powiemy co i jak ma zrobić a jak coś to będzie na niego (to jak jak byś robił komuś parkiet, polakierował i zapomniał powiedzieć by przez 12h nie wchodził a później zwalił winę na niego). Jeśli nie masz warunków gwarancji w których jasno jest napisane że to ty powinieneś to zrobić i nie możesz się ich doprosić o naprawę to napisz im pismo że wzywasz ich do naprawy w ciągu 7 dni a po tym czasie bierzesz sobie zewnętrzną firmę na ich koszt. O ile to jest jedyna przyczyna tych bananów.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał skresz Zobacz post
    kurde to jak kazałeś im nie zabezpieczać tej pianki albo chcieli za to jakąś dodatkową kaskę i się nie zgodziłeś, bo jak nie to tak troszkę dziwnie, zrobimy montaż ale nic klientowi nie powiemy co i jak ma zrobić a jak coś to będzie na niego (to jak jak byś robił komuś parkiet, polakierował i zapomniał powiedzieć by przez 12h nie wchodził a później zwalił winę na niego). Jeśli nie masz warunków gwarancji w których jasno jest napisane że to ty powinieneś to zrobić i nie możesz się ich doprosić o naprawę to napisz im pismo że wzywasz ich do naprawy w ciągu 7 dni a po tym czasie bierzesz sobie zewnętrzną firmę na ich koszt. O ile to jest jedyna przyczyna tych bananów.
    Pianka nie była zabezpieczona bo ani mi nikt tego nie zaproponował ani nie poinformował o tym, że to trzeba zrobić. W warunkach gwarancji też nic nie ma na ten temat. Przecież gdybym to wiedział to oczywiście, że bym sam ja zabezpieczył. Dopiero teraz stwierdzili, że mogą ponownie zapianować, ale:
    - mam sam wydłubać starą pianę
    - kupić pianę montażową
    Dla mnie to kpina i brak poszanowania bo nie dość, że sami coś spartaczyli bądź te profile są takie ch....e to jeszcze karzą mi przy tym pracować i ponosić dodatkowe koszty.

  3. #3

    Domyślnie

    A propos przyjazdu to tzw. menadżer od spraw montażu niestety kazał dystrybutorowi zwrócić się do serwisu ponieważ jemu będzie bardzo ciężko znaleźć jakiś termin. Umywa ręce po prostu. W związku z tym dystrybutor miał umówić na dziś serwisanta i przy okazji wymiany gdzieś niedaleko jakichś skrzydeł mieli spróbować połączyć te dwie sprawy i podjechać do mnie. Mamy godz. 20:17 już chyba nie podjadą
    Tak więc jak na razie nie ma chętnego by przyjąć to na klatę. Zobaczymy co mi jutro odpisze dystrybutor z Torunia.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony