dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Drutex

  1. #1
    grend
    Guest
    grend

    Domyślnie Drutex

    ... psy szczekaja a karawana idzie dalej......

    Sprzedaż Druteksu wzrosła o 19% r/r do ok. 620 mln zł w 2015 r., eksport o 26%

    Warszawa, 15.03.2016 (ISBnews) - Drutex zwiększył przychody o 19% r/r do rekordowych ponad 620 mln zł w 2015 r., podała spółka. Eksport firmy wzrósł o 26% r/r i osiągnął 70-procentowy udział w całkowitych przychodach.
    "Świetne wyniki za rok 2015 są przede wszystkim efektem popularności nowoczesnych systemów okienno-drzwiowych z PVC, które stanowią ok. 90% całkowitej sprzedaży firmy, jak również wdrożonych inwestycji w zakresie technologii, rozwoju portfolio produktowego oraz potencjału produkcyjnego. Uruchomienie pierwszego etapu Europejskiego Centrum Stolarki, czyli hali produkcyjnej o powierzchni 30 000 m2, pozwoliło firmie na zwiększenie możliwości produkcyjnych i wprowadzenie nowych rozwiązań produkcyjnych, w tym własnej hartowni szkła. [...] Duży wpływ na świetną dynamikę wzrostu miała sprzedaż eksportowa, której udział w ogólnej sprzedaży wynosi już 70%" - czytamy w komunikacie.

    W zeszłym roku firma zanotowała 26% wzrostu wielkości sprzedaży zagranicznej w porównaniu do roku 2014. Do najważniejszych rynków eksportowych Druteksu należą niezmiennie Niemcy, Włochy, Francja oraz USA. Na tych rynkach firma osiągnęła największą dynamikę sprzedaży. Bardzo duży wzrost Drutex zanotował również w Belgii oraz Wielkiej Brytanii, podano również.

    Pewnie Drutex tak dynamicznie się rozwija bo każde sprzedane okno jest do wyrzucenia po 2 latach i użytkownik ponownie kupuje Drutexa. Jak to spece forumowi wytłumaczą Trzymałem w reku mam nizsze marże i dlatego to badziew....

    PS mam okna zakładane w 2008 roku i ...... psy szczekaja.....

  2. #2
    Konto usunięte_1*
    Guest
    Konto usunięte_1*

    Domyślnie

    ja mam od nich dwa okna na poddaszu co prawda dopiero połowa roku ale widać że to dobre okna mięciutko chodzą przy zamykaniu , na parterze mam innej firmy nawet nie wiem jakiej ale znacznie gorzej chodzą , tak drętwo

  3. #3

    Domyślnie

    Ostatnio byłem podpisać umowę u sprzedawcy okien i po dłuższej rozmowie na temat profili, sprzedawca sam podkreślił, profile drutex nie nalezą do najlepszych, jest wiele innych firm oferujących lepsze profile.

    Ja tam mam jednego swojego faworyta, ale nie będę robił reklamy.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony