dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Promocja na okna bez Vat - pytania

  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kazziorowy

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Radomice
    Kod pocztowy
    26-026
    Posty
    10

    Domyślnie Promocja na okna bez Vat - pytania

    Witam natknąłem się na informację na temat waszej promocji jednak mam kilka pytań.

    1. Czy okna zakupione w ramach promocji muszą uwzględniać usługę montażu?

    2. Jaki procent rabatu można uzyskać maksymalnie?

    Będę bardzo wdzięczny za informacje z państwa strony

  2. #2

    Domyślnie

    Na samej stronie jest odnośnik do regulaminu promocji, tam masz rozpisane wszystkie informacje. Wychodzi z tego również, że promocja obejmuje okna zakupione nie tylko bezpośrednio w salonie producenta ale również u partnerów handlowych Oknoplastu – lista jest podana na końcu regulaminu na stronie https://oknoplast.com.pl/promocja/

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kazziorowy Zobacz post
    Witam natknąłem się na informację na temat waszej promocji jednak mam kilka pytań.

    1. Czy okna zakupione w ramach promocji muszą uwzględniać usługę montażu?

    2. Jaki procent rabatu można uzyskać maksymalnie?

    Będę bardzo wdzięczny za informacje z państwa strony
    Odpowiadając na Twoje pytanie. Promocją objęte są wybrane systemy okienne, tj. Koncept, Prolux, Platinium Evolution1, Platinium Evolution2, Winergetic Premium i Winergetic Standard, zakupione wraz z usługą ich montażu w salonach sprzedaży Partnerów Handlowych Oknoplast.

    Jako uczestnik promocji możesz otrzymać rabat w wysokości 5% i 3%.

    Rabat 5% udzielany jest w przypadku zamówienia produktów wraz z usługą ich montażu od łącznej wartości netto zamawianych produktów, pomniejszonych o wartość ewentualnych innych rabatów obowiązujących w okresie trwania promocji.

    Rabat 3% udzielany jest od wartości netto Produktów, pomniejszonej o wartość rabatu w wysokości 5%. Usługa montażu Produktów nie jest objęta Rabatem
    Pamiętaj, możesz otrzymać jeden rabat 5% i 3%, niezależnie od liczby Produktów zakupionych w ramach jednego zamówienia. Mam nadzieje, że rozjaśniło Ci to trochę.

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Piotrek2005

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Pionki
    Kod pocztowy
    26-670
    Posty
    162

    Domyślnie

    pracuję wiele lat w handlu i powiem Ci tak - nie patrz na slogany typu promocja, rabat, upust itp
    zrób wycenę w tej firmie i przynajmniej 1,2 wyceny w porównywalnych jakościowo producentach z podobnym montażem a potem weź lepszą ofertę

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kazziorowy

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Radomice
    Kod pocztowy
    26-026
    Posty
    10

    Domyślnie

    Ok, wielkie dzięki teraz już jest trochę jaśniej w kwestii tej promocji. Bardzo dziękuję za pomoc forumowiczów. Dalej sprawę będę już pewnie konsultował bezpośrednio z przedstawicielem. Piotrek, dzięki za info - jedna wycenę powinienem lada dzień dostac

  6. #6

    Domyślnie

    Szanowny Panie,

    W takim razie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszej firmy. Najbliższy nasz oddział znajduje się w Gryfowie Śląskim.

    Pozdrawiam,
    Grzegorz Bułat
    Kierownik technologii Oknoplast

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony