dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie PP Płatny Profil - stanie sie "czarna lista?"

    Takie pytanie mam... bo wlasnie mi wpadly w oko posty uzytkownika Termoorganika i E-Rezcznik Sniezka...
    przeciez ich wpisy nie wnosza NIC a NIC do dyskusji...
    ogolniki z kart technicznych a i to nie zawsze, i stricte w reklame... nie ma doradztwa technicznego, nie ma nic poza checia wrzucenia nazwy producenta.
    I w d.. to mam ze jestem dystrybutorem Termoorganiki - po prostu wpisy tych uzytkownikow za chwile spowoduja ze wpis PP bedzie kojarony z niczym innym jak wylgarna, bezsensowna, i nic nie wnoszaca do dyskusji ordynarna reklama.

    Czy cos z tym da sie zrobic? czy jak juz zaplacili to moga wszytsko.

    Ja osobiscie sam czasami przeginam z wpisami... PP mi na to pozwala - nikt mnie nie rusza. A dlaczego? Tak samo moje nic nie wnoszace wpisy reklamowe (chociaz ich unikam) powinny byc kasowane.

    Nie podoba mi sie to.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    po prostu wpisy tych uzytkownikow za chwile spowoduja ze wpis PP bedzie kojarony z niczym innym jak wylgarna, bezsensowna, i nic nie wnoszaca do dyskusji ordynarna reklama.
    nie za chwilę, tak już jest od jakiegoś czasu, przynajmniej w moim odczuciu (ale patrząc po wpisach innych forumowiczów, nie tylko moim)
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  3. #3
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Płatny Profil pozwala tylko na to, by każdy post miał metryczkę z danymi firmy, a także nickiem, avatarem, sygnaturą o treści reklamowej. Wpisy muszą być na temat dyskutowany lub dotyczyć informacji, które wymieniają forumowicze.

    Wpisy, które nie są udziałem w dyskusji czy wymianie informacji zgodnej z tematem, są spamem. Każde zgłoszenie do moderacji kończy się usunięciem takich wpisów.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    czyli zgłaszać do moderacji?
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    czyli zgłaszać do moderacji?
    Na to wychodzi, a jest tego trochę....
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  6. #6

    Domyślnie

    droga Redakcjo, ci co są tutaj trochę dłużej i pamiętają np sprawę niesławnej pamięci miki121 nie uwierzą w te zapewnienia...
    NIE DLA WĘGLA W NOWYCH DOMACH!
    Jeśli nie rozumiesz pojęć typu: ironia, sarkazm, przenośnia, porównanie, wnioskowanie przez analogię (lub podobnych) - to możesz poczuć się urażony/obrażony tym postem. Z góry przepraszam.
    Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Cytat Napisał JTKirk Zobacz post
    droga Redakcjo, ci co są tutaj trochę dłużej i pamiętają np sprawę niesławnej pamięci miki121 nie uwierzą w te zapewnienia...
    Ponoć do tej pory się udziela, pod zmienionym nickiem.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar aiki
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    2.626
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    E nie wszyscy są bee... z PP.
    Kantherm dobrze odpowiada. TO faktycznie lipa - odpowiedź po kilku dniach i do niczego.
    A czarna lista chyba właśnie się zaczęła tworzyć.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony