dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Kupię mieszkanie Warszawa Bemowo

    Witam wszystkich,

    Szukam mieszkania na warszawskim Bemowie (Jelonki Północne - część bliżej Górczewskiej albo Nowe Bemowo) - około 50m2, dwa pokoje, osobna kuchnia, bez parteru. Mieszkanie może być do remontu, ale ważne dla mnie jest żeby było dwustronne. Czy ktoś z was chce takie sprzedać, albo zna kogoś kto sprzedaje?

  2. #2
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    laureen121

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-287
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chimney Zobacz post
    Witam wszystkich,

    Szukam mieszkania na warszawskim Bemowie (Jelonki Północne - część bliżej Górczewskiej albo Nowe Bemowo) - około 50m2, dwa pokoje, osobna kuchnia, bez parteru. Mieszkanie może być do remontu, ale ważne dla mnie jest żeby było dwustronne. Czy ktoś z was chce takie sprzedać, albo zna kogoś kto sprzedaje?
    Witam serdecznie.
    Proszę o kontakt 883950110
    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    Chimney pewnie zaraz odezwą się pośrednicy nieruchomości....Nie opędzisz się od nich.Chyba , że o to Ci chodziło. Powodzenia w poszukiwaniach.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chimney Zobacz post
    Witam wszystkich,

    Szukam mieszkania na warszawskim Bemowie (Jelonki Północne - część bliżej Górczewskiej albo Nowe Bemowo) - około 50m2, dwa pokoje, osobna kuchnia, bez parteru. Mieszkanie może być do remontu, ale ważne dla mnie jest żeby było dwustronne. Czy ktoś z was chce takie sprzedać, albo zna kogoś kto sprzedaje?
    Poszukaj w gazecie (gaz.wyb. papierowa). Jak tak swoje trafiłem, co prawda inna dzielnica, ale duża okazja była. W necie agencje też je miały, ale drożej sporo. A prywatnie z właścicielem można się było dogadać i bez prawnika itp. się obyło. Nie pamiętam już którego dnia mają dodatek mieszkaniowy, wtedy jest chyba więcej ogłoszeń, z resztą w ogóle możesz i do innych gazet w tym celu pozaglądać, typu jakieś lokalne dzielnicowe. A jak będziesz mieć wątpliwości to weź prawnika itp.
    Potrzebny Ci prawnik Bemowo to Twoja okolica? Zapytaj o pomoc.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony